NHL - Poslední přestupový den | (kon.) |
Vojtěch Balon
Michal Belšán
Češi a Slováci
ČEŠI: Milan Michálek (TOR), Roman Polák (SJS), Tomáš Fleischmann (CHI), Jiří Hudler (FLA), Jakub Kindl (FLA), Jiří Sekáč (ARI)
SLOVÁCI: Richard Pánik (CHI), Marko Daňo (WPG), Martin Gernát (ANA)
Přestupy v poslední den
Daniel Winnik, páté kolo draftu 2016 (WSH) - Brooks Laich, Connor Carrick, druhé kolo draftu 2016 (TOR)
Kris Versteeg (LAK) - Valentin Zykov, podmíněné páté kolo draftu 2016 (CAR)
Sergej Plotnikov (ARI) - podmíněné sedmé kolo draftu 2017, Matthias Plachta (PIT)
Drew MacIntyre (CHI) - Dennis Robertson (CAR)
Mikkel Bødker (COL) - Alex Tanguay, Conner Bleackley, Kyle Wood (ARI)
Eric Gelinas (COL) - volba ve třetím kole draftu 2017 (NJD)
Kris Russell (DAL) - Jyrki Jokipakka, Brett Pollock, podmíněné druhé kolo draftu 2016 (CGY)
Brandon Pirri (ANA) - šesté kolo draftu 2016 (FLA)
John-Michael Liles (BOS) - třetí kolo draftu, páté kolo draftu, Michael Camara (CAR)
Shane Prince, sedmé kolo draftu 2016 (NYI) - třetí kolo draftu 2016 (OTT)
Conor Allen (MIN) - Michael Keränen (OTT)
Lee Stempniak (BOS) - druhé kolo draftu 2017, čtvrté kolo draftu 2016 (NJD)
Marc-André Cliche (NYI) - Taylor Beck (COL)
Devante Smith-Pelly (NJD) - Stefan Matteau (MTL)
Jamie McGinn (ANA) - podmíněné třetí kolo draftu 2016 (BUF)
Dustin Jeffrey, James Melindy, Dan O’Donoghue (PIT) - Matia Marcantuoni (ARI)
Brett Sutter (LAK) - Scott Sabourin (MIN)
Patrick Maroon (EDM) - Martin Gernát, čtvrté kolo draftu 2016 (ANA)
Corey Tropp (ANA) - Tim Jackman, sedmé kolo draftu 2017 (CHI)
Listina k zařazení: Mike Brown (MTL), David Warsofsky (NJD), Adam Pardy (EDM), Adam Cracknell (EDM).
Přestupy před posledním dnem od 1. ledna
Richard Pánik (CHI) - Jeremy Morin (TOR)
Vincent Lecavalier, Luke Schenn (LAK) - Jordan Weal, třetí kolo draftu 2016 (PHI)
Ryan Johansen (NSH) - Seth Jones (CBJ)
Max Friberg (MTL) - Dustin Tokarski (ANA)
Emerson Etem (VAN) - Nicklas Jensen, šesté kolo draftu 2017 (NYR)
Conor Allen (OTT) - Patrick Mullen (NSH)
Victor Bartley (ARI) - Stefan Elliott (NSH)
Victor Bartley, John Scott (MTL) - Jarred Tinordi, Stefan Fournier (ARI)
David Perron, Adam Clendening (ANA) - Carl Hagelin (PIT)
Ryan Garbutt (ANA) - Jiří Sekáč (CHI)
Dion Phaneuf, Matt Frattin, Casey Bailey, Ryan Rupert, Cody Donaghey (OTT) - Jared Cowen, Colin Greening, Milan Michálek, Tobias Lindberg, druhé kolo draftu 2017 (TOR)
Shawn Matthias (COL) - Colin Smith, čtvrté kolo draftu 2016 (TOR)
Roman Polák, Nick Spaling (SJS) - Raffi Torres, druhé kolo draftu 2017, druhé kolo draftu 2018 (TOR)
Markus Granlund (VAN) - Hunter Shinkaruk (CGY)
Mike Weber (WSH) - třetí kolo draftu 2017 (BUF)
Andrew Ladd, Matt Fraser, Jay Harrison (CHI) - Marko Daňo, první kolo draftu 2016, podmíněné třetí kolo draftu 2018 (WPG)
Rob Scuderi (LAK) - Christian Ehrhoff (CHI)
Tomáš Fleischmann, Dale Weise (CHI) - Phillip Danault, druhé kolo draftu 2018 (MTL)
Anders Nilsson (STL) - Niklas Lundström, páté kolo draftu 2016 (EDM)
James Reimer, Jeremy Morin (SJS) - Alex Stalock, Ben Smith, podmíněné čtvrté kolo draftu 2018 (TOR)
Jiří Hudler (FLA) - druhé kolo draftu 2016, čtvrté kolo draftu 2018 (CGY)
Teddy Purcell (FLA) - třetí kolo draftu 2016 (EDM)
Jakub Kindl (FLA) - šesté kolo draftu 2017 (DET)
Justin Schultz (PIT) - třetí kolo draftu 2016 (EDM)
Alex Guptil, Eric O'Dell, Cole Schneider, Michael Sdao (BUF) - Jason Akeson, Phil Varone, Jerome Leduc (OTT)
Eric Staal (NYR) - druhé kolo draftu 2016 a 2017, Aleksi Saarela (NYR)
ČEŠI: Milan Michálek (TOR), Roman Polák (SJS), Tomáš Fleischmann (CHI), Jiří Hudler (FLA), Jakub Kindl (FLA), Jiří Sekáč (ARI)
SLOVÁCI: Richard Pánik (CHI), Marko Daňo (WPG), Martin Gernát (ANA)
Přestupy v poslední den
Daniel Winnik, páté kolo draftu 2016 (WSH) - Brooks Laich, Connor Carrick, druhé kolo draftu 2016 (TOR)
Kris Versteeg (LAK) - Valentin Zykov, podmíněné páté kolo draftu 2016 (CAR)
Sergej Plotnikov (ARI) - podmíněné sedmé kolo draftu 2017, Matthias Plachta (PIT)
Drew MacIntyre (CHI) - Dennis Robertson (CAR)
Mikkel Bødker (COL) - Alex Tanguay, Conner Bleackley, Kyle Wood (ARI)
Eric Gelinas (COL) - volba ve třetím kole draftu 2017 (NJD)
Kris Russell (DAL) - Jyrki Jokipakka, Brett Pollock, podmíněné druhé kolo draftu 2016 (CGY)
Brandon Pirri (ANA) - šesté kolo draftu 2016 (FLA)
John-Michael Liles (BOS) - třetí kolo draftu, páté kolo draftu, Michael Camara (CAR)
Shane Prince, sedmé kolo draftu 2016 (NYI) - třetí kolo draftu 2016 (OTT)
Conor Allen (MIN) - Michael Keränen (OTT)
Lee Stempniak (BOS) - druhé kolo draftu 2017, čtvrté kolo draftu 2016 (NJD)
Marc-André Cliche (NYI) - Taylor Beck (COL)
Devante Smith-Pelly (NJD) - Stefan Matteau (MTL)
Jamie McGinn (ANA) - podmíněné třetí kolo draftu 2016 (BUF)
Dustin Jeffrey, James Melindy, Dan O’Donoghue (PIT) - Matia Marcantuoni (ARI)
Brett Sutter (LAK) - Scott Sabourin (MIN)
Patrick Maroon (EDM) - Martin Gernát, čtvrté kolo draftu 2016 (ANA)
Corey Tropp (ANA) - Tim Jackman, sedmé kolo draftu 2017 (CHI)
Listina k zařazení: Mike Brown (MTL), David Warsofsky (NJD), Adam Pardy (EDM), Adam Cracknell (EDM).
Přestupy před posledním dnem od 1. ledna
Richard Pánik (CHI) - Jeremy Morin (TOR)
Vincent Lecavalier, Luke Schenn (LAK) - Jordan Weal, třetí kolo draftu 2016 (PHI)
Ryan Johansen (NSH) - Seth Jones (CBJ)
Max Friberg (MTL) - Dustin Tokarski (ANA)
Emerson Etem (VAN) - Nicklas Jensen, šesté kolo draftu 2017 (NYR)
Conor Allen (OTT) - Patrick Mullen (NSH)
Victor Bartley (ARI) - Stefan Elliott (NSH)
Victor Bartley, John Scott (MTL) - Jarred Tinordi, Stefan Fournier (ARI)
David Perron, Adam Clendening (ANA) - Carl Hagelin (PIT)
Ryan Garbutt (ANA) - Jiří Sekáč (CHI)
Dion Phaneuf, Matt Frattin, Casey Bailey, Ryan Rupert, Cody Donaghey (OTT) - Jared Cowen, Colin Greening, Milan Michálek, Tobias Lindberg, druhé kolo draftu 2017 (TOR)
Shawn Matthias (COL) - Colin Smith, čtvrté kolo draftu 2016 (TOR)
Roman Polák, Nick Spaling (SJS) - Raffi Torres, druhé kolo draftu 2017, druhé kolo draftu 2018 (TOR)
Markus Granlund (VAN) - Hunter Shinkaruk (CGY)
Mike Weber (WSH) - třetí kolo draftu 2017 (BUF)
Andrew Ladd, Matt Fraser, Jay Harrison (CHI) - Marko Daňo, první kolo draftu 2016, podmíněné třetí kolo draftu 2018 (WPG)
Rob Scuderi (LAK) - Christian Ehrhoff (CHI)
Tomáš Fleischmann, Dale Weise (CHI) - Phillip Danault, druhé kolo draftu 2018 (MTL)
Anders Nilsson (STL) - Niklas Lundström, páté kolo draftu 2016 (EDM)
James Reimer, Jeremy Morin (SJS) - Alex Stalock, Ben Smith, podmíněné čtvrté kolo draftu 2018 (TOR)
Jiří Hudler (FLA) - druhé kolo draftu 2016, čtvrté kolo draftu 2018 (CGY)
Teddy Purcell (FLA) - třetí kolo draftu 2016 (EDM)
Jakub Kindl (FLA) - šesté kolo draftu 2017 (DET)
Justin Schultz (PIT) - třetí kolo draftu 2016 (EDM)
Alex Guptil, Eric O'Dell, Cole Schneider, Michael Sdao (BUF) - Jason Akeson, Phil Varone, Jerome Leduc (OTT)
Eric Staal (NYR) - druhé kolo draftu 2016 a 2017, Aleksi Saarela (NYR)
Kromě Mikkela Bødkera jeví ostatní kluby také zájem o českého útočníka Martina Hanzala! Že by překvapivě tento písecký rodák změnil dres?
Radim Vrbata odevzdal Vancouveru seznam osmi klubů, kam by akceptoval výměnu. V realitě jsou ale ve hře dva až tři zájemci, mezi nimi by neměli chybět Chicago a Arizona.
ČEŠI: Jiří Sekáč (CHI), Milan Michálek (TOR), Roman Polák (SJS), Tomáš Fleischmann (CHI), Jiří Hudler (FLA), Jakub Kindl (FLA)
SLOVÁCI: Richard Pánik (CHI), Marko Daňo (WPG)