NY Rangers – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 6:0 (kon.) | Toronto – Tampa 1:2 (kon.)
Philadelphia – Calgary 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Montreal 6:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
Calgary Flames
Úterý 01.03.2016, 02:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

42:41
    Přesilová hra Philadelphie končí, za brankou Hillera fauluje Simmonds, který je vyloučen za krošček na dvě minuty.

42:00
    Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Bennett na dvě minuty za hrubost.

36:55
    A právě Engelland je vyloučen na dvě minuty za vražení VandeVeldeho na hrazení.

32:04
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Couturier – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Bouma – 2 min., hrubost).

25:25
    Přesilovou hru si opět zahrají hosté, fauloval Medvěděv, který zahákoval Hamiltona.

22:57
    Dobrá práce Reada, který při vlastním oslabení zaměstnal soupeře v jeho třetině a nakonec i vybojoval faul Hamiltona!

21:37
    Brodie se ocitá po zákroku Bellemareho na ledě a domácí toho mohou litovat, mezitím se totiž do brejku dostal Medvěděv, jenže jeho nájezd byl přerušen hvizdem sudího!

04:41
    Vylučuje se, na trestnou lavici putuje domácí Raffl za zákrok na Gaudreaua, kterého zahákoval.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. B. Schenn (Giroux, Gudas), 25. Simmonds (Giroux, Gostisbehere), 36. B. Schenn (MacDonald, Giroux), 39. B. Schenn (Streit, Giroux), 60. Simmonds (Raffl, N. Schultz) – 7. Monahan (Gaudreau, Brodie), 51. Ferland (Giordano, Brodie), 52. Frolík (Colborne, Hamilton)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – N. Schultz, Streit, MacDonald, Gostisbehere, Medvěděv, Gudas – B. Schenn, C. Giroux, Simmonds – Raffl, Couturier, Gagner – Laughton, Cousins, Read – VandeVelde, Bellemare, White
    Calgary Flames: Hiller (Ortio) – Giordano, Brodie, Engelland, Hamilton, Wotherspoon, Nakládal – Gaudreau, Monahan, Jooris – Colborne, Backlund, Frolík – Ferland, Bennett, Hathaway – Bouma, Stajan, Bollig

Rozhodčí: Pochmara, Hebert – Shewchyk, McElman

Diváci: 19 065