Washington – Toronto 3:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:5 (kon.) | Anaheim – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Stadion Vrchlabí
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Stav série: 1:0
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Čtvrtek 03.03.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Čtvrtfinále

57:59
    Za sekání si jde sednout Patrik Urban.

56:46
    Po velmi tvrdém zákroku putuje na trestnou na dvě minuty Tomáš Jirků. Provinil se vražením na hrazení.

46:59
    Po velmi krátké pěstní potyčce jde na trestnou lavici Šulc a Klement,.

36:22
    Vyloučen je Martin Klement za hrubost.

33:54
    Domácí přesilovka končí po nedovoleném bránění, kterým se provinil Tomáš Jirků.

32:27
    V podobné situaci se nyní ocitají i domácí. Budou hrát téměř minutovou přesilovku 5:3. Provinil se Michal Nevyhoštěný podražením.

31:23
    A Vrchlabí nakonec infarktové vteřiny oslabení zvládlo. Vyloučen je totiž Lukáš Tondr za nedovolené bránění.

30:14
    Vyloučen je Jiří Jebavý za zdržování hry. Hosté budou hrát téměř minutu 5:3.

29:19
    U ledu leží Peřina. Vyloučen je Matějček za napadení.

18:03
    Hru snad nyní trochu rozhýbe přesilovka. Provinil se Tomáš Brokeš nedovoleným bráněním.

14:48
    Od začátku zápasu může vidět tvrdé dohrávání soubojů. Jiří Peřina putuje na trestnou lavici za hrubost.

14:01
    Teď už se ale vylučovat bude. Za napadení jde na dvě minuty Martin Matějček.

08:27
    Teď už vyloučení i na vrchlabské straně. Matějček se provinil podražením.

05:04
    Rovněž za vražení na hrazení je vyloučen Tomáš Zeman. Vrchlabí bude hrát přes třicet sekund proti třem.

03:38
    Po tvrdém zákroku u mantinelu je vyloučen Tomáš Demel a máme tu první přesilovku utkání.

Tomáš Brož

Branky a nahrávky: 35. Jandejsek (Urban), 54. Procházka (Urban, Jebavý), 57. Matějka (Urban, Šimoníček)

HC Stadion Vrchlabí: Jakub Jelínek (Martin Abrahám) – Tadeáš Hejda, Martin Klement, Jiří Jebavý, Jan Kadavý, Adam Jandejsek, Martin Matějček – Patrik Maďar "A", Martin Filip "C", Tomáš Šťastný, Jan Matějka, Patrik Urban, Jiří Šimoníček, Michal Procházka, Tomáš Jirků, Tomáš Bláha "A", Tomáš Oppelt, Daniel Vacek, Jan Srnský
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jiří Stejskal (Martin Bouška) – Petr Pilař, Tomáš Čechura, Michal Pavlů, Tomáš Zeman, Lukáš Abraham, Ladislav Pulec – Michal Nevyhoštěný, Tomáš Demel "A", Jiří Peřina "C", Jakub Mulač, Tomáš Brokeš, Marek Frk, David Homolka, Tibor Hric, Jan Šulc "A", Lukáš Tondr, Kamil Bříška

Rozhodčí: Tomáš Luczków – Mgr. David Potůček, Michal Tasch DiS.