Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:1 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 6:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Sparta – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:0, 2:2, 1:0) Stav série: 2:1
Rytíři Kladno
Pátek 04.03.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

58:20
    Přesilovka pro Kladno. Ondřej Smetana (UNL) vyfasoval dvě minuty za podražení.

Celkem TM v dnešnímu utkání: 4.
    Celkem TM v letošním play-off: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:9, navíc Růžička (KLA) 10 min. OT [NESP].

54:16
    Hrát se bude čtyři na čtyři. Vyloučeni hráči:

Roman Navarra (UNL) – menší trest za nedovolené bránění; celkem TM v dnešním utkání: 4; celkem TM v letošním play-off: 4;
    Tomáš Pitule (KLA) – menší trest za nafilmovaný pád; celkem TM v dnešním utkání: 6; celkem TM v letošním play-off: 6.

Vyloučení celkem v zápase: 5:9.

52:34
    Emoce neudržel na uzdě David Růžička (KLA), jenž od hlavního rozhodčího uviděl desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Komerční přestávka.

Celkem TM v dnešním utkání: 12.
    Celkem TM v letošním play-off: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:8, navíc Růžička (KLA) 10 min. OT [NESP].

48:16
    Kladno se bude bránit ve třech. Artyom Ternavsky (KLA) si musí jít odpykat menší trest za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním play-off: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:8.

47:32
    Přesilovou hru si zahrají opět domácí. Tomáš Redlich (KLA) potrestán menším trestem za držení hole.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním play-off: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:7.

43:08
    Příležitost pro Rytíře. Roman Navarra (UNL) byl neopatrný v souboji s protihráčem, za což mu hlavní rozhodčí vyměřil dvě minuty za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním play-off: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:6.

39:43
    Poměr sil na ledě se srovná. Jan Pohl (UNL) je za svou nedisciplinovanost potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním play-off: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:6.

39:03
    Šestá přesilová hra pro Slovan. David Růžička (KLA) si počínal za hranicí pravidel, a tak mu náleží dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

37:20
    Pátá přesilovka pro domácí. Tomáš Pitule (KLA) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

32:27
    Druhá přesilová hra pro Kladno. Jan Pohl (UNL) si musí odsedět menší trest za nedovolené bránění. Komerční přestávka.

Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

28:14
    Počtvrté si Slovan dnes zahraje v početní převaze. Jurij Repe (KLA) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za nedovolené bránění. Komerční přestávka.

Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

19:52
    Třetí šance pro domácí v podobě přesilovky. Tomáš Redlich (KLA) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

07:14
    Přesilovka pro hosty. Ondřej Smetana (UNL) vyfasoval menší trest za držení protihráče. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním play-off: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

04:16
    Druhá přesilová hra pro Ústí nad Labem. Tomáš Pitule (KLA) fauloval v útočné třetině a obdržel dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

01:34
    Početní výhoda ve prospěch Slovanu. Jurij Repe (KLA) inkasoval menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 21. Tůma (Roubík, Kloz), 39. Pohl (Roubík, Kloz), 49. Roubík (Kloz, Tůma) – 26. Kindl (V. Bílek, Stach), 39. Kindl (Stach, V. Bílek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Bernad, Pohl, Vl. Brož, M. Vágner, Hes, Smetana, Skočovský, Holomek – D. Tůma, Roubík, J. Kloz – Tenkrát, Kuchler, D. Merta – Křivohlávek, Melka, Navarra – Gengel. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Kehar, Nash, Repe, David Růžička, Ptáček, Ternavsky, Zajíc – Rudovský, Skuhravý, Machač – V. Bílek, Stach, D. Kindl – Dvořáček, Pitule, M. Procházka – Strnad, Lukáč, Redich. Trenéři: Jindřich Lidický, David Čermák.

Rozhodčí: Zubzanda, Pražák – Gerát, Malý; delegát: Rouspetr

Diváci: 3 763