Chodov – Sparta | 8:3 (kon.) | | | Tatran – Vítkovice | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Otrokovice | 4:0 (kon.) |
Bulldogs – Bohemians | 7:6 (kon.) |
Pardubice – Královské Vinohrady | 6:4 (kon.) | | | Ostrava – Litvínov | 8:6 (kon.) |
Chodov – Židenice | 14:1 (kon.) | | | Vítkovice – Bonusia Ostrava | 11:3 (kon.) | | | Bohemians - NE – Liberec | 8:1 (kon.) |
Ne – ELITE PRAHA | 7:4 (kon.) |
Olomouc – Královské Vinohrady | 5:6 (po pr.) |
ŠK 1. FBC Trenčín – M-Šport Trenčín | 6:3 (kon.) | | | Košice – Lido Bratislava | 9:6 (kon.) | | | Florko Košice – Hurikán Bratislava | 8:5 (kon.) |
Žilina – Prešov | 7:1 (kon.) |
SKH Meteor Plzeň – Janské Lázně | 2:4 (kon.) | | | Basset Most – Štíři České Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Janské Lázně – Střešovice | 3:8 (kon.) |
SKV ComAp Praha – Štíři České Budějovice | 5:2 (kon.) | | | SKH Meteor Plzeň – Basset Most | 4:5 (kon.) | | | Janské Lázně – Štíři České Budějovice | 3:4 (0:1 po s.n.) |
konec
1. SC TEMPISH Vítkovice
11:3
(5:1, 2:0, 4:2)
Stav série: 1:0
FBC ČPP Bonusia Ostrava
57:01
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bonusia Ostrava (Denisa Kotzurová – 2 minuty, Bránění ve hře).
|
|
42:16
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bonusia Ostrava (Ivana Paloncyová – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).
|
|
31:15
|
Vyloučení v týmu 1. SC Vítkovice Oxdog (Andrea Pastušková – 2 minuty, Sekání).
|
|
18:45
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bonusia Ostrava (Zuzana Šuranyiová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
|
|
08:51
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bonusia Ostrava (Denisa Kotzurová – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).
|
Branky a nahrávky:
7. Kociánová, 11. Šponiarová (Šupaková), 12. M. Šponiarová (Šupáková), 15. Pastušková (Paloncyová), 20. K. Paloncyová (Ferenčíková), 23. Mandátová (Pantělejevová), 29. Šupáková (Kociánová), 49. Pantělejevová (K. Paloncyová), 57. Enenkelová (Mandátová), 58. K. Paloncyová (Z. Šponiarová), 59. Hanzlíková (Pastušková) – 14. Voláková (Kahánková), 48. Kahánková (Viciánová), 53. Kapcová
Rozhodčí: Michaela Konečná, Veronika Wienerová
Diváci: 159
Neproměněná penalta:
1. SC TEMPISH Vítkovice:
Vávrová (Visnevská) – M. Šponiarová, Hložanková, Šrotová, Halfarová, Pantělejevová, Kiecková, Ferenčíková, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Z. Šponiarová, Hanzlíková, Enenkelová, Kociánová, Šupáková, Vobořilová, K. Paloncyová, Lankinenová
Náhradníci:
Trenér:
FBC ČPP Bonusia Ostrava: Holubová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Škopková, Lichnová, I. Paloncyová, Káčová, Režnarová, Kapcová, Pišteková, Kajfoszová, Stankušová
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FBC ČPP Bonusia Ostrava: Holubová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Škopková, Lichnová, I. Paloncyová, Káčová, Režnarová, Kapcová, Pišteková, Kajfoszová, Stankušová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michaela Konečná, Veronika Wienerová
Diváci: 159
Vítkovice | 4 | 0 | Bonusia Ostrava |
#1 | Sobota 05.03.2016 • 16:00 |
Vítkovice - Bonusia Ostrava 11:3 | |
#2 | Neděle 06.03.2016 • 16:00 |
Vítkovice - Bonusia Ostrava 5:2 | |
#3 | Sobota 12.03.2016 • 18:00 |
Bonusia Ostrava - Vítkovice 4:5 | |
#4 | Neděle 13.03.2016 • 18:00 |
Bonusia Ostrava - Vítkovice 2:7 |
Tadeáš Mima
@arsenalfanda