New Jersey – Pittsburgh 1:6 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:6 (kon.) | Chicago – Detroit 4:1 (kon.)
Ottawa – Dallas 1:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (1:1, 1:0, 3:1) Stav série: 4:1
AZ Havířov
Pondělí 07.03.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

57:28
    Hosty čeká přesilovka pět na tři, která bude dlouhá 28 vteřin. Marek Melenovský jde ven za sekání.

Na vyloučení: 8-9.

56:00
    Martin Kohout se před svojí brankou provinil sekáním a dává šanci Havířovu na mírnou dramatizaci pátého čtvrtfinále.

Na vyloučení: 7-9.

47:14
    Ondřej Beránek vybojoval puk a prodral se s ním před branku. Martinu Lenďákovi nezbylo nic jiného než jej zahákovat a jde ven.

Na vyloučení: 6-9.
    Vyšší tresty: 0-1.

34:06
    Přesilová hra také pro Havířov. Aleš Jergl je vyloučen na dvě minuty za podražení ve středním pásmu po tom, co hosté zakládali útok.

Na vyloučení: 6-8.

30:24
    Zdeněk Okál se s Vojtěchem Zadražilem trošku poštengrovali na pravém kruhu v obranném pásmu Dukly a oba dva tak míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 5-8.
    Využití: 2-0.

28:33
    Ovšem v předchozím momentě si Petr Punčochář pomohl nedovoleným bráněním a je dalším vyloučeným hráčem. Navíc Petr Kanko je, zřejmě za protesty, vyloučen na deset minut za nesportovní chování.

Na vyloučení: 4-7.

26:17
    Nyní se již sudí rozhodl vylučovat, tohle podražení skutečně bylo. Dopustil se jej přesně před svojí brankou David Bahounek a jde dnes podruhé na trestnou.

Na vyloučení: 4-6.

22:01
    Před Richarda Diviše se za brankou natlačil protihráč a domácí forvard si musel pomoci hákováním.

Na vyloučení: 4-5.

21:31
    Potřetí v této sérii vidíme boxerskou vložku. Vlastimilu Bičlíkovi se nelíbilo, jak Tomáš Gřeš zajel do Škarka, který měl po střele jednoho z hráčů hostí puk již bezpečně ve své moci. Oba dva tak dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 3-5.

15:31
    Tomáš Kaláb je prvním vyloučeným hráčem Dukly po tom, co se před brankou provinil držením protihráče, jenž se kolem něho natlačil před Škarka.

Na vyloučení: 1-3.

11:06
    U střídaček Dukly podržel bývalý hráč Jihlavy Petr Punčochář, jenž zde zažil postupovou baráž, hokejku protihráči a je třetím vyloučeným plejerem AZetu v první třetině.

Na vyloučení: 0-3.
    Využití: 1-0.

08:14
    Krátce poté si přidržel spoluhráče David Bahounek a také on jde na trestnou lavici.

Na vyloučení: 0-2.

05:01
    Jiří Krisl (HAV) je vyloučen na dvě minuty, provinil se hákováním.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Štebih (Skořepa, Jergl), 30. Kolář (Diviš), 43. Štebih (Diviš, Mrňa), 48. Harkabus (Kohout, Seman), 52. Seman (Harkabus, Kohout) – 7. Okál (Korím, Kanko), 53. Hudeček (Sztefek, Graca)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Honzík) – Grebenyuk, Štebih, Dobrovolný, Kaláb, Zadražil, Bilčík, Parýzek – Jergl, Skořepa, Důras – Beránek, Melenovský, Kolář – Harkabus, Seman, Kohout – Diviš, Anděl, Mrňa. Trenér: Petr Vlk
    AZ Havířov: Laco (52. Matoušek) – Lenďák, Krisl, Korím, Bahounek, Punčochář, Graca, Chroboček – Kalus, Sedláček, Sztefek – Kanko, Meidl, Okál – Kotala, Pechanec, Maliník – Bednář, Hudeček, Gřeš – Matějek. Trenér: Štefan Mikeš

Rozhodčí: Bejček, Doležal – Měkýš, Reich