New Jersey – Pittsburgh 1:6 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:6 (kon.) | Chicago – Detroit 4:1 (kon.)
Ottawa – Dallas 1:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
SC Marimex Kolín
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0) Stav série: 2:1
SKLH Žďár nad Sázavou
Pondělí 07.03.2016, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

ČTVRTFINÁLE SE VRACÍ DO KOLÍNA. DNES PROBĚHNE SOUBOJ O MEČBOL

Hezký den Vám všem. Vítám Vás u dalšího online přenosu z Kolína. Těšíte se?
    Souboj mezi Kolínem a Žďárem je dosti napjatý, atmosféra houstne a zatím čtvrtfinálové skóre je vyrovnané 1:1. Právě dnes si jeden z týmů z tohoto zápasu vezme MEČBOL a ve středu tato série může skončit. Tato čtvrtfinálová série láme rekordy v návštevnosti. První zápas v Kolíně sledovalo utkání 1.274 diváků přičemž toto právě byl rekord Kolína v letošní sezóně. Ale pozor! Na sobotní utkání do Žďáru nad Sázavou dorazilo až 1.673 diváků! Naprosto perfektní. Padne dnes nový rekord?

1. zápas: SC KOLÍN vs. SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 1:2
    2. zápas: SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU vs. SC KOLÍN 2:9
    3. zápas ? Začínáme v 18:07! Buďte u toho s námi!

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovksý, Zumr, Morkes "A" – Ježek, Kadlec J. ml., Kadlec J. st. – Jelínek, Chvojka, Kadlec A. – Martínek, Jelínek
    Trenér: Jiří Seidl

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Pleva "A", Lojek, Beneš, Smejkal "C", Rašner, Klíma – Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Krupka, Vítek, Kovářů, Gregar, Bureš, Střecha, Pazourek, Hron
    Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Battěk – Votrubec, Ševic.

Dámy a pánové začíná třetí zápas čtvrfinále play-off mezi týmem SC Kolín a SKLH Žďár nad Sázavou.

00:01

00:05
    Domácí sice zvítězili úvodní buly, ale ke kotouči se jako první řádně dostali hosté. Kteří počali první útočnou akci od svého obranného pásma.

00:40
    Z akce Plamenů nic nebylo, byla ubráněna skoro hned v samém počátku. Ve středním pásmu je Kozlové zastavili a jako první se ke střele dostal sám kolínský kapitán Josef Malý!

01:00
    Souboj u mantinelu neustál domácí Zumr, kterého Plameny přimáčkli ke střídačce domácích.

01:10
    Blažíček pozastavuje hru. Když od modré čáry vystřelil Skokan tvrdou ranou zápěstím. Vhazuje se z levé strany Blažíčka.

01:54
    Josef Malý opět v akci, od pravého kruhu vystřelil prudkou střelu. Na tu Blažíček ihned zareagoval svou lapačkou.

02:03
    Voženílek přidává další pokus kolínského celku na Blažíčka. I jeho puk brankář Žďáru s přehledem chytá.

02:37
    Plameny zažahly Kozly do třetiny k Sejpalovi. Tam se odehrál tvrdý souboj za brankou.

02:56
    Máme tu v samém úvodu první vyloučení dnešního matche! Potrestán hráč hostí Tomáš Smejakl (ZNS) na 2 minuty za nedovolené bránění. Kozlové mají jako první výhodu, využíjí to?

03:44
    Zatím Kozlové motají hlavu Plamenům v útočném pásmu. Ke střele se však zatím nedostali.

04:12
    Plameny si mohou oddychnout. Dobrá práce Žďárské obrany vyhnala kotouč až na druhou stranu hřiště.

04:43
    Plameny bojují ve čtyřech velmi dobře. Kozly od té doby co je vyhnaly z pásma nepustili k sobě do třetiny.

04:56

05:23
    Souboj dva na dva v režii hostí. Pěkná akce, ale neúspěšná pro hosty. Adam Rašner z mezikruží vypálil na Sejpala. Tomu kotouč vypadli a pouze ho odrazil do rohu. Domácí obrana ihned zareagovala a vyhnala hosty ze svého pásma.

05:40
    Další přechod přes modrou čáru hostům neprošel.

05:50
    Zakázané uvolnění Plamenů.

06:13
    Václav Suchý od modré nahodil kotouč za branku Blažíčka. Tam si ho ihned odchytl Jan Veselý, který ale nenašel volné spoluhráče.

06:31
    Plameny zahájily rychlý protiútok. Kotouč chytl Sejpal do své náruče a tím přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levém boku.

06:50
    K vidění diváci mohli vidět skvělou akci ze strany domácích. Kdy Dominik Zumr zavezl kotouč do útočné třetiny, mezi tím se na něho sjela dvojice obránců a on s přehledem našel volného Jankovského, který z první vypálil tvrdou střelu na Blažíčka. Žďárský gólman si včas pokryl všechny místa ve své brance.

07:15

07:36
    Velmi nebezpečně Martin Gregar zaútočil na Sejpala. Domácí gólman, ale rychle čapl po puku – akci a vůbec celou hru tím přerušil.

08:30
    Petr Beneš si dokázal udělat místo a od obranného pásma projel až do útočného z něhož vystřelil! Puk však těsně před Sejpalem lapil na svou hůl Semirád a odrazil ho do rohu.

09:14
    Hosté si vytvořili tlak v útočném pásmu. Střela ani několik dorážek po ní však přes brankovou čáru nepřešla. Hra pokračuje.

09:56
    Březina skoro od půlky hřiště nahodil kotouč na Blažíčka. Ten raději přerušuje hru a bude následovat bule.

10:28
    Velká šance na straně Kozlů. Veselý projel celým hřištěm a těsně před brankou nahrál Semirádovi, ten svou střelou Blažíčka nepřekonal. Kotouč byl stále ve hře a Veselý si ještě dokázal udělat místo kolem sebe, obtočil se kolem branky, ale také Blažíčka nepřekonal.

11:37
    Hosté měli možnost zúročit chyby domácích. Kteří samovolně nechali kotouč za brankou Sejpala, když šli střídat. Šanci nevyužili.

12:03
    Zakázané uvolnění Kozlů.

12:15
    Zakázané uvolnění se opakuje. Třetí kolínské formaci se zřejmě na ledě líbí. Hosté mezitím už po druhé vystřídali.

12:39
    Útok Kolína byl přerušen odpískaným ofsajdem. Kozlové už se mohou vystřídat.

13:49
    Petr Morkes v rychlosti pálil po přesné nahrávce od Jankovského. Jeho střela zamířila vedle Blažíčkovy branky.

15:03
    Blažíček s přehledem zachytil Ježkovu střelu od modré do své lapačky. Následuje vhazování po jeho levici.

16:36
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

16:59
    Kozlové ve středním pásmu propadli a darovali Plamenům akci dva na jednoho. Martin Sejpal výbroným zákrokem akci zachránil.

17:13
    Žďár právě vstřelil branku!

Následující akci hosté zvládli bravurně. PETR ŠTĚPÁNEK ze středního pásma obehrál kolínskou obranu a poslal nad Sejpalův beton kotouč! Hosté vedou na kolínském ledě 0:1.

Asistence: Michal Kaňka, Petr Beneš

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:45
    Velká šance Kozlů k vyrovnání v závěru první třetiny! Z rohu přesně nahrál Jankovskému Petr Morkes. Václav Jankovský ale netrefil svou střelou poloodkrytou branku hostí!

20:00

První třetina je již minulostí. Zatím vyrovnaný duel přinesl řadu šancí. Na více z nich se podíleli domácí, ti ale nedokázali ani jednu z šancí využít. Oproti tomu hosté právě jednu z šancí využili! Když se přesně nad beton Sejpala trefil Petr Štěpánek. Otevřel tak bránu v dnešním boji o mečbol!
    Další třetina začne přibližně 18:54. Tak buďte u toho s námi.

Právě se na ledě předvedli kolínští starší dorostenci, kteří postoupili do Extraligy! Gratulujeme!

20:01

21:02
    První šanci ve druhé třetině měl Adam Rašner, který od modré vystřelil na Blažíčka!

21:36

21:51
    Hra se drží stále v útočném pásmu Kolína. Kde u mantinelu probíhá velký souboj o kotouč.

22:05
    Březinova nakonec se ke kotouči probojoval a od mantinelu vyslal kotouč na Blažíčka.

22:44
    Kolínští mají obrovskou šanci vyrovnat. Tuto šanci jim právě nabídl Petr Beneš (ZNS), který je potrestán 2 minuty za krosček.

23:31
    Jankovkský od modré vypálil do skrumáže. Tam se hned puku zhostily Plameny a na moment se osvobozují.

23:40
    Další šance Kolína. Petr Morkes ale branku přestřelil.

24:05
    Gólman hostí Blažíček vyhazuje kotouč přes všechny tři čáry.

24:44

25:41
    Přechod hostí do útočného pásma byl přerušen odpískaným ofsajdem.

26:09
    Ofsajd Plamenů.

26:27

27:25
    Zumr přihrál Voženílkovi, který minul branku. Hra pokračuje.

27:54
    Malý se ihned ujal kotouče a našel volného Skokana. Který tvrdou ranou roztřeilil Žďárské obraně hokejku.

28:05
    Hosté si dnes zahrají první přesilovou hru. Potrestán Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za držení hole.

28:22
    Tomáš Pácal vyhazuje kotouč přes všechny tři čáry!

29:28
    Jankovský vybojoval kotouč a posílá přes všechny tři čáry znovu!

30:05

31:33
    Veselý dokázal prokličkovat mezi všemi hráči na ledě. Jeho zakončí však pouze rozdunilo betony Blažíčka!

32:23
    Kozlové právě vstřelili branku!

Je vyrovnáno! Po dlouhém tlaku domácího celku se do Žďárské branky trefuje DOMINIK ZUMR! Stav utkání 1:1.

Asistence: Petr Morkes, Václav Jankovský

34:15
    Hosté teď velmi zavařili Kozlům před brankou Sejpala!

34:34

35:20
    Ofsajd Kolína. Vhazování proběhne až u Sejpala, odkud putovala nahrávka.

35:28
    Potrestán Dominik Zumr (KOL) na 2 minuty za sekání.

35:54
    Plameny se zatím ve své přesilové hře nedostali do útočného pásma.

36:28

37:14
    Domácí uhráli fantastické oslabení. Dvouminutová hra byla v jejich režii.

37:28

39:50
    V samém konci druhé třetiny vyloučen Martin Pleva (ZNS) na 2 minuty za hrubost.

39:55
    Hosté se osvobozují a tím končí druhá perioda.

40:00

Po druhé třetině máme vyrovnáno. Druhá třetina patřila spíše hře Kolínských kozlů, ti se několikrát ubránili v oslabení. Vyrovnávající branku vstřelil Dominik Zumr!
    Jak se bude zápas vyvíjet dál? Počkejme si, cca v 19:42 začínáme! Buďte u toho!

40:01

40:11
    Kozlové vstoupili do třetí třetiny v početní převaze. Hned v úvodním přechodu do útočného třetina jim přerušili sudí špatně odpískaným zakázaným uvolnění.

40:43
    Plameny se ubránili a poslali hru na druhou stranu hřiště.

41:43
    Ofsajd Kolína. Hra opět přerušena.

41:55

42:27
    Hosté jen co se dostali do 5ti, tak zaútočili na Sejpala.

44:41
    Petr Morkes ve velké šanci, ale byl podražen v brankovišti. Sudí nevylučuje.

46:10
    Plameny vybojovaly kotouč a zavezly do svého útočného pásma. Kde Kaňkovi se nepodařilo prostřelit betony Martina Sejpala.

46:47

47:27
    Plameny nahodili ze středního pásma kotouč na Sejpala. Ten uklidnil situaci tím, že ho podržel a hru přerušil.

48:21
    Zakázané uvolnění hostů.

49:15
    Jan Veselý využil chyby soupeře ve své třetině a sám ujel samostatný nájezd. Ale Blažíček Veselého vychytal.

49:27
    Odpískáno dvakrát postavení útočícího hráče v brankovišti. Nejprve domácí celek, poté hosté.

49:44
    Vyloučen Václav Jankovský (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

50:22
    Domácí se osvobozují a mohou střídat. Kadlec starší vyhazuje na druhou stranu hřiště.

51:00
    Domácí opět vyhazují přes všechny čáry.

51:44

53:53
    Vyloučen Jan Veselý (KOL) na 2 minuty za hákování.

54:46
    Jankovský vybojoval spolu s Morkesem kotouč ve středním pásmu a probojovali se až do útočného! Jankovský zakončil do ochranné sítě. Následuje bule.

57:22
    Atmosféra je tu velmi vypjatá.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:33
    Nejprve měli velkou gólovou šanci hosté poto Kozlové. Blažíček zachytil kotouč do své lapačky a hru přerušil.

58:41

60:00

Třetí perioda skončila nerozhodným výsledkem. Nyní bude následovat 10 minutové prodloužení.

60:01

60:06
    Jan Veselý vyhrál buly a ihned se hnal za vítězstvím! Cestu mu překazil jeden ze Žďárských obránců.

60:32
    Lojek z půlky hřiště vystřelil na Sejpala. Ten ale v bráně předvedl pohledný semafor a kotouč zachytil do své lapačky.

61:19
    Voženílek prokličkoval hřištěm, trefil však rameno Blažíčka.

63:49
    Václav Jankovský si skvěle prokličkoval mezi všemi hráči a zakončil. Blažíček chytl kotouč do své náruče.
    63:49

Nové #QuickLite rukavice ???? #CCMHockey #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

64:14
    Přechod domácích do útočného pásma byl přerušen ofsajdem.

65:14
    Máme za sebou půlku času prodloužení.

65:22
    Martin Sejpal chytil gólovou šanci Žďáru.

66:14
    Morkesova střela mířila příliš vysoko.

68:02
    Několik šancí Kolína. Blažíček neprůstřelný, skvěle drží svůj tým!