Rayo Vallecano – Eibar 1:1 (kon.) | Levante – Valencia 1:0 (kon.) | Sevilla – Villarreal 4:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Betis 3:1 (kon.) | Las Palmas – Real Madrid 1:2 (kon.)
UD Las Palmas
1:2 (0:1)
Real Madrid
Neděle 13.03.2016, 20:30 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 29. kolo

Je tu konec zápasu, který v samém závěru přinesl velmi zajímavé rozuzlení. Hosté dlouhé minuty drželi hubené vedení 1:0, avšak v 87. minutě z ničeho nic inkasovali a dostali se do velmi složité pozice. Vysvobodil je až defenzivně laděný Casemiro, který se prosadil podobně jako Ramos v prvním poločase hlavičkou po rohovém kopu. (22:26:35)

90+3

90+3
    Zápas se dohrává na polovině Realu, hosté se zuby nehty brání.

90+2
    Domácí v závěru dělají vše pro to, aby srovnali, jenže čas se jim rychle krátí a nyní se neujala ani střela z přímého kopu v podání Jonathana Viery.

90+1
    Druhou žlutou kartu uviděl v dnešním zápase za faul Sergio Ramos a následuje tedy červená!
    89. CASEMIRO - 1:2

89
    Real právě vstřelil branku!
    Hosté ale prakticky okamžitě strhávají vedení zpět na svou stranu, když se hlavou po rohovém kopu prosadil CASEMIRO.
    87. Willian JOSÉ - 1:1

87
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    Nepříjemnost pro Real. Pas na pravou stranu dostal od Moma zcela osamocený WILLIAN JOSÉ, který ve velké pohodě překonal brankáře Navase!

86
    Střídající Araujo se dostal hned do šance, když hlavičkoval po centru od Bigase. Míč ale poslal jen nad bránu a Navas si mohl oddychnout.

85
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází David García, přichází Sergio Araujo.

83
    Na polovině soupeře fauloval Casemiro, rozehrávat budou domácí.

83
    Hosté se opět nikam moc neženou a zdá se, že vyhlížejí konec zápasu.

81
    Na hranici vápna soupeře padl k zemi Ronaldo, přímý ani pokutový kop se ale nepíská. Pokračuje se ve hře.

79
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Jesé.

Dnešní utkání sleduje 25.846 diváků.

77
    Po rohovém kopu domácí již bránu Navase neohrozili.
    76. Momo trefil po nepřímém kopu Casemira

76
    Domácí nerozehráli nepřímý kop špatně, po krátkém přiťuknutí pálil po zemi Momo a jeho ránu patou odrazil na roh Casemiro.