NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.) | Detroit – Toronto 0:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:0
HC Olomouc
Pondělí 14.03.2016, 17:20 • Home Monitoring Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále
    76:31 Tomáš SVOBODA - 1:0

76:31
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je konec! Jedinou branku dnešního duelu střílí indiáni a ujímají se vedení v sérii. Home Monitoring Aréna bouří, přesilovou hru po skvělé kombinaci zakončil TOMÁŠ SVOBODA (1+0) ranou do odkryté sítě! Parádní přihrávku si připsal Kratěna, zdánlivě nekončený zápas tedy končí. Asistence: Ondřej Kratěna (0+1) a Jakub Lev (0+1).

75:11
    Tak to je hodně zajímavé! Velká chyba při střídání na olomoucké straně, hostující tým hrál evidentně v šesti a bude za to pykat. Dvě minuty pro Olomouc za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Miroslav Holec.

74:38
    Miroslav Holec je opět smolařem okamžiku! Už podruhé v prodloužení napálil tyčku.

67:55
    Miroslav Holec měl na holi rozhodnutí, ale trefil jen tyč domácí klece!

66:30
    Oddechový čas pro hosty.

Dnešní utkání sleduje 5009 diváků.

47:11
    A je tu po delší době početní výhoda Plzně, za držení protihráče míří na trestnou lavici Jiří Řípa (OLO).

46:52
    Kracík a Kubalík byli blízko první trefě! Hlavně nejlepší střelec základní části Kubalík posílal puk do brankoviště, kde si ho málem do sítě srazil betonem Konrád. Ten nakonec ukryl touš do lapačky.

41:48
    Obrovská šance Mory! Pálil Řípa, jeho ránu vyrazil Machovský a Eberle trefil z dorážky břevno!

31:05
    Kudročovu bombu tečoval Kubalík jen do boční sítě. Indiáni mají opravdu mohutný tlak!

29:26
    Další zajímavá šance Škody, před brankou dorážel Bližnák, ale Konrád zasahuje betonem!

28:29
    Jaroslav Kracík mohl zakončovat bekhendem, nakonec z toho sešlo a ještě posílal touš před branku. Tam ho nakonec nikdo nezasáhl.

26:10
    Mezi kruhy obdržel kotouč Jiří Řípa a následně ho poslal jen těsně nad branku Plzně!

25:59
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kristián Kudroč – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Miroslav Holec – 2 min., hrubost).

25:59
    A máme na světě první potyčku, po zajímavé šanci Hermana, který poslal touš mimo!

24:54
    Domácí kanonýr Dominik Kubalík se dostal do úniku, který zakončil gólovou trefou. Ta však není uznána, protože rozhodčí si všimli ofsajdu. Stadion po opakovaných záběrech na kostce nespokojeně bučí.

19:31
    Souboj kapitánů a je z toho další trest. Martin Vyrůbalík (OLO) podrazil Ondřeje Kratěnu a jde si odpočinout.

14:46
    Další dvě minuty pro hostující celek, brankář Branislav Konrád (OLO) vyhodil touš mimo hrací plochu. Trest odpyká Tomáš Mikúš.

13:49
    Skvělá práce Jeřábka a první obrovská šance Plzně! Johnson před brankou posílal puk do sítě, ale nakonec ho výborně vykopl betonem Konrád. Dorážka Bližňáka šla těsně mimo.

09:49
    Je tu první celá početní výhoda pro indiány, za hákování si odsedí menší trest Tomáš Houdek (OLO).

06:14
    Je tu další vyloučení na domácí straně, hákováním se provinil Mário Bližňák (PLZ) a indiáni se budou muset bránit.

01:24
    Síly na ledě se vyrovnají, neboť na trestnou lavici putuje Dávid Buc (OLO) za podražení.

00:26
    Hned v úvodní minutě zde máme první vyloučení na domácí straně, za nedovolené bránění bude pykat Dominik Kubalík (PLZ).