Sparta – Příbram 10:2 (kon.)
AC Sparta Praha
10:2 (5:1)
FK Příbram
Úterý 15.03.2016, 11:00 • Generali Arena • Celostátní liga staršího dorostu • 37. kolo

V dnešním zápasu celostátní ligy staršího dorostu si pražská Sparta naprosto jednoznačně poradila se svým protivníkem z Příbrami. Výsledek 10:2 zřejmě mluví za vše. Čtyřmi brankami se prezentoval bosenský talent Zinedin Mustedanagič. Na každé straně jsme mohli sledovat jednu proměněnou penaltu. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (13:21:34)

90
    90. Tomáš WIESNER - 10:2

90
    Sparta právě vstřelila branku!
    Na závěr ještě Sparta přidává desátou branku. Pokutový kop proměnil TOMÁŠ WIESNER.

90
    Žlutou kartu viděl zblízka střídající Michal Pohořálek. Penaltu si vyzkouší i Sparta.

81
    Romana Sedláčka ještě na závěrečné minuty nahrazuje Dominik Plechatý.
    79. Denis LAŇKA - 9:2

79
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hostující celek ještě dokázal zkorigovat stav zápasu, když proměnil penaltu. Střelcem branky byl DENIS LAŇKA.

78
    Žlutou kartu navíc obdržel domácí brankář Jan Čtvrtečka.

78
    Příbram se v posledních minutých zmátořila a nyní si vyzkouší pokutový kop!

73
    Střelec čtyř branek Zinedin Mustedanagič má pro dnešek odpracováno a nahradí ho Štěpán Urban.

72
    Po hodně dlouhé době se k rohovému kopu dostali také příbramští mladíci, ale jejich snaha nebyla korunována úspěchem v podobě branky.

70
    Další dvě střídání v dresu Příbrami, když ze hry odešli Ayong a Hlavatý. Na jejich místa přišli Bělohlávek a Rataj.

67
    Střídání v domácím týmu – místo Vojtěcha Čmolíka si zahraje Václav Dudl.

65
    Místo Daniela Marečka se po hřišti proběhne Matěj Sváta.

62
    Ze hry odchází příbramský Jan Šrain a nahrazuje ho Jan Matoušek.

62
    Sparťané chtějí desátou branku vstřelit, ale ani další rohový kop jim v tom nepomohl.

60
    Ze hřiště odchází Ondřej Novotný a na jeho místo přichází Daniel Turyna.
    60. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 9:1

60
    Neuvěřitelné! Další branka v síti hostujícího brankáře a Spartě chybí již jen jeden gól k dvoucifernému číslu na kontě vstřelených branek. Čtvrtý gól zaznamenal ZINEDIN MUSTEDANAGIČ.

58
    Ze hřiště odchází příbramští hráči Josef Bouček a Tomáš Břížďala, které nahradí Michal Pohořálek a Roman Maršík
    58. Filip HAŠEK - 8:1

58
    Přeci jen jsme se dočkali osmé branky Sparty. To už je skutečně drtivý rozdíl. Svou druhou dnešní branku si zapsal i FILIP HAŠEK.

55
    Sparta jednoznačně přehrává svého protivníka a Příbram je již hodně odevzdaná. Další rohový kop domácích branku nepřinesl.

53
    Ani po domácím rohovém kopu s číslem sedm branka nepadla.

52
    Další rohový kop zahrávala pražská Sparta, ale k její osmé brance situace nevedla.
    51. Ondřej NOVOTNÝ - 7:1

51
    Kanonáda pokračuje i nadále a domácí dnes střílí již sedmou branku. Střelcem je opět ONDŘEJ NOVOTNÝ.
    47. Ondřej NOVOTNÝ - 6:1

47
    Domácí nepolevují ve střílení branek ani ve druhém poločasu a navyšují již na rozdíl pěti branek. Autorem branky je ONDŘEJ NOVOTNÝ.

46

45

45
    Pátý rohový kop domácích pro ně nepřinesl žádný výraznější užitek.

43
    Sparta si bere zpět i své vedení, co se rohových kopů týká. Další branka však po rohu nepadla.
    41. Filip HAŠEK - 5:1

41
    První poločas je jednoznačně v režii pražské Sparty, která zřejmě rozhodla o svém vítězství a nyní ho již jen navyšuje. Autorem gólu je tentokrát FILIP HAŠEK.

39
    Další rohový kop vybojovali hosté, kteří se v posledních minutách trochu osmělili a vyrovnali stav rohových kopů. Branku ovšem vstřelit nedokázali.

32
    Osmělila se i hostující Příbram, které se podařilo vybojovat druhý rohový kop v utkání, ale branku po něm ani tentokrát nevsítila.

24
    Po delší době byl k vidění další rohový kop Sparty, ale žádná branka z něho nevzešla.

18
    Sparťané neustávají ve svém tlaku a vytvořili si další možnost rohového kopu, který však v pátý gól nepřetavili.
    17. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 4:1

17
    Sparta doslova drtí svého soupeře a během šestnácti minut zde máme celkem pátou branku dnešního utkání. Čistý hattrick během pouhých čtyř minut zkompletoval ZINEDIN MUSTEDANAGIČ!

16
    První rohový kop v dnešním utkání si vyzkouší také domácí Sparta Praha.
    14. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 3:1

14
    Tak to jsou skutečné brankové hody. Pražská Sparta navyšuje vedení již na 3:1. Střelcem je opět ZINEDIN MUSTEDANAGIČ.
    13. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 2:1

13
    Máme zde zajímavou gólovou přestřelku a pražský celek si bere vedení zpátky. O branku se postaral bosenský záložník ZINEDIN MUSTEDANAGIČ.

10
    Sice jsme již měli možnost vidět dvě branky, nicméně prvního rohu jsme se dočkali až v desáté minutě a postarali se o něj hosté, leč branku z něj vytěžit nedokázali.
    8. Jiří JANUŠKA - 1:1

8
    Hosté se však rozhodně nevzdávají a poměrně rychle reagují vyrovnávací brankou, o níž se postaral JIŘÍ JANUŠKA.
    2. Petr PLACHÝ - 1:0

2
    Na úvodní branku zápasu jsme skutečně dlouho čekat nemuseli. Do vedení se dostává favorizovaná Sparta a šťastným střelcem je PETR PLACHÝ.

1

AC Sparta Praha: Čtvrtečka – Čmelík, Wiesner, Plachý, Hašek, Mareček, Novotný, Mustedanagič, Köstl (C), Březina, Sedláček
    Náhradníci: Bačkovský, Sváta, Burda, Urban, Turyna, Dudl, Plechatý

1.FK Příbram: Jedlička – Makoš, Břížďala, Hlavatý, Bouček, Růžek (C), Januška, Laňka, Ayong, Květ, Šrain
    Náhradníci: Maršík, Pohořálek, Matoušek, Rataj, Bělohlávek, Šedivý

Rozhodčí: Nykl – Stumpf, Kučera.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Pavel Černý

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 2. Plachý, 13. Mustedanagič, 14. Mustedanagič, 17. Mustedanagič, 41. Hašek, 47. Novotný, 51. Novotný, 58. Hašek, 60. Mustedanagič, 90. Wiesner (pen.) – 8. Januška, 79. Laňka (pen.)

Karty:   78. Čtvrtečka (SPA) – 90. Pohořálek (PRI)

AC Sparta Praha: Čtvrtečka – Čmelík (67. Dudl), Wiesner, Plachý, Hašek, Mareček (65. Sváta), Novotný (60. Turyna), Mustedanagič (73. Urban), Köstl (C), Březina, Sedláček (81. Plechatý)

FK Příbram: Jedlička – Makoš, Břížďala (58. Maršík), Hlavatý (70. Rataj), Bouček (58. Pohořálek), Růžek (C), Januška, Laňka, Ayong (70. Bělohlávek), Květ, Šrain (62. Matoušek)

Rozhodčí: Nykl – Stumpf, Kučera