Everton – Arsenal 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 0:1 (kon.) | West Brom – Norwich 0:1 (kon.)
Watford – Stoke 1:2 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:2 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.)
Swansea City
1:0 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 19.03.2016, 18:30 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 31. kolo
    Díky Fernándezovi si Swansea na Liberty Stadium nechává celé 3 body.

Rozhodčí Dean ukončil dnešní utkání, ve kterém Swansea porazila Aston Villu 1:0. O jediný gól zápasu se postaral v 53. minutě Fernández, který míč trefil velmi šťastně a zajistil Swansea 3 body. Aston Villa má za sebou další porážku a na záchranu už to nevypadá. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (20:26:43)

90+4

90+4
    Gomis mohl pojistit vedení domácího celku, když ze své pravačky vyslal přízemní střelu, ale ta jen těsně minula Guzanovu branku.

90+2
    Hosté získali výhodu standardní situace v podobě volného přímého kopu, ze kterého vytěžili kop rohový. Nicméně přehled ve vápně měl gólman Swansea, který se dostal k nebezpečnému centru a vyboxoval ho do bezpečí.

90+1
    Agbonlahor se řítil do šance, ale Britton ho sundal zezadu a vyfasoval žlutou kartu.

90
    Druhý poločas je nastaven o 4 minuty.

90
    V samotném závěru utkání byl žlutou kartou potrestán také Lescott.

87
    Hned po svém příchodu na hřiště vyfasoval Routledge žlutou kartu za faul.

86
    Zraněný Kingsley opouští hrací plochu a místo něj nastupuje na trávník Routledge.

85
    Kouč Aston Villy vypadá dost zklamaně a zamyšleně. Určitě s dnešním zápasem spokojen není.

85
    Kingsley je opět na trávníku a potřebuje další ošetření.

82
    V posledních minutách je na míči převážně domácí tým, ale do šancí se nedostává. Nicméně hosté by potřebovali získat míč pro sebe, uklidnit hru a vytvořit si slibnou šanci.

78
    Hrací plochu opustil Barrow, místo kterého přišel Naughton.

77
    Aston Villa by velmi ráda alespoň vyrovnala, ale s dnešním nasazením to zrovna na úspěch nevypadá.

74
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Gabriel Agbonlahor.

74
    Střely celkem: Swansea City 9:10 Aston Villa FC.

74
    Střely na bránu: Swansea City 1:2 Aston Villa FC.

73
    Místo ve vápně si udělal hlavičkující Lescott, který však brankáře Swansea nepřekonal. V 73. minutě se stav skóre nemění.