Everton – Arsenal 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 0:1 (kon.) | West Brom – Norwich 0:1 (kon.)
Watford – Stoke 1:2 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:2 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.)
Everton FC
0:2 (0:2)
Arsenal FC
Sobota 19.03.2016, 13:45 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 31. kolo

Rozhodčí Clattenurg naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas mezi Evertonem a Arsenalem, kdy domácí tým svému soupeři podlehl 0:2. Oba góly padly v prvním poločase, na listinu střelců se zapsal Welbeck a Iwobi. Sledovali jsme atraktivní utkání, které přineslo řadu zajímavých momentů a diváky určitě bavilo. Šťastnější je Arsenal, který ukázal, že bitvu o titul ještě nevzdal a z Liverpoolu si odváží plný počet bodů. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek stobotního dne. (15:44:45)

90+5
    V jednom ze svých sprintů nedokázal Sánchez včas zabrzdit, a tak skočil až mezi diváky, kde se na chvíli i usadil na sedačku a odpočinul si. Pro diváky byl tento okamžik velkým zážitkem.

90+4
    Na pravé straně měl míč Deulofeu, jenž se pozorně rozhlédl a poté ze své kopačky vyslal učebnicový centr do vápna, ale tam byl připravený Ospina, který si balon stáhl do své náruče.

90+3
    Giroud obdržel přesnou přihrávku do vápna, kde si dal míč na střelu a zkusil své štěstí, to mu však nepřálo, protože Giroud trefil pouze boční síť.

90
    Rozhodčí přidal 5 minut.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, zda sudí přidá nějakou minutku nad rámec.

88
    Na centrovaný míč si ve vápně vyskočil hlavičkující Lukaku, ale připravený Ospina si poradil a dál drží čisté konto.

88
    Držení míče: Everton FC 52% – 48% Arsenal FC.

87
    Do konce utkání už příliš času nezbývá a podle všeho Arsenal dvoubrankové vedení udrží. Na druhou stranu čas pořád ještě nějaký je a nic není nemožné.

86
    Na lavičku zamířil Iwobi a místo něj se na hřiště dostal Chambers. Iwobi odehrál skvělé utkání, ve kterém dokázal vstřelit i gól, a prožil tak ligový debut snů.

83
    Arsenal zahrával rohový kop, po kterém se fanoušci radovali z gólu, ale rozhodčí Clattenburg ho neuznal. Na centrovaný balon si ve vápně vyskočil hlavičkující Giroud, který balon dostal za gólmanova záda, ale pomohl si faulem a tento fakt rozhodčímu správně neunikl.

82
    Giroud se prodral do zakončení, ale jeho rána mu byla zablokována.

80
    Coleman se provinil celkem ostrým faulem, ale sudí žlutou kartu nevytáhl.

78
    Iwobi našel přesnou přihrávkou Girouda, ale ten u míče příliš dlouho nevydržel a po špatném zpracování o něj přišel.

77
    Gólman Ospina opět není schopný provést odkop od brány, a tak to za něj přebírá spoluhráč.