Sosnowiec – ABAK Ostrava 13:3 (kon.) | ABAK Ostrava – Bulldogs Brno (poh) 5:7 (kon.) | Sosnowiec – Bulldogs Brno (poh) 2:4 (kon.)
WHEEL WOLF Sosnowiec
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Bulldogs Brno (poh)
Sobota 19.03.2016, 12:35 • Střední škola profesora Z. Matějčka, 17. listopadu 1123, Ostrava – Poruba • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 5. kolo

Mužstvo Bulldogs Brno ve třetím utkání dne velmi zaskočilo lídra tabulky. Brno po čtyřiceti pěti minutách vítězí nad týmem WHEEL WOLF Sosnowiec 4:2. Dva kanadské body si do osobních statistik za hosty připisuje Vratislav Holík, který jednu branku vstřelil a u jedné asistoval.

Střely na branku ve třetí třetině: 11:2.
    Střely celkem v utkání: 28:13.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou u nedělního pokračování pátého kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Přeji hezký zbytek sobotního dne. Tereza Košťálová (13:51:02)

Dnešní utkání sleduje 30 diváků.

36:30
    Bulldogs Brno právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Autorem branky je JIŘÍ VRBA. Asistence: Vratislav Holík.

35:18
    Vyloučení v týmu WHEEL WOLF Sosnowiec (Szymon Vietm – 2 minuty, Vysoká hůl).

30:01

Ve druhém dějství se podařilo domácím vyrovnat na 2:2 díky Jaroslavu Kwapiszovi a Lukaszi Woznicovi. Srovnání stavu se Brnu příliš nelíbilo, a tak raději Vratislav Holík vsítil míček do branky, díky čemuž si tým Bulldogs nese do závěrečné periody jednobrankové vedení.

Střely na branku ve druhé třetině: 7:4.

30:00

29:22
    Autorem branky je VRATISLAV HOLÍK. Asistence: Martin Gros.

25:57
    Sosnowiec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Tomasz Majewski.

21:09
    Využitá přesilovka! Autorem branky je JAROSLAV KWAPISZ. Asistence: Marcin Batko.

20:33
    Vyloučení v týmu Bulldogs Brno (Jiří Vrba – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

15:01

Rozehřátí brněnští florbalisté v první třetině velice překvapili, jelikož vlétli na favorita ligy už ve druhé minutě. Hostující Martin Gros v desáté minutě navýšil vedení svého celku na 2:0. Brno v první části nedovolilo polskému mužstvu vsítit ani jednu branku, a tak se bude do druhé třetiny vstupovat s dvoubrankovým rozdílem.

Střely na branku v první třetině: 10:7.

15:00

09:32
    Autorem branky je MARTIN GROS. Asistence: Jiří Vrba.

01:44
    Autorem branky je ONDŘEJ HOLÍK. Asistence: Jiří Vrba.

00:01

WHEEL WOLF Sosnowiec: Pawel Lobodzinski – Marcin Batko, Lukasz Woznica, Jaroslav Kwapisz, Krysztop Kucharski, Michal Niepsuj, Szymon Vietm, Tomasz Majewski. Hrající trenér: Tomasz Majewski.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Bulldogs Brno: Jakub Macháček – Ondřej Holík, Jiří Vrba, Vratislav Holík, Marek Šrůtka, Martin Gros, Jiří Žák. Trenér: Eva Brůžčková.

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 22. Kwapisz (Batko), 26. Woznica (Majewski) – 2. O. Holík (Vrba), 10. Gros (Vrba), 30. V. Holík (Gros), 37. Vrba (V. Holík)

Bulldogs Brno (poh): Jakub Macháček – Ondřej Holík, Jiří Vrba, Vratislav Holík, Marek Šrůtka, Martin Gros, Jiří Žák. Trenér: Eva Brůžčková.

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek