Carolina – Buffalo 2:3 (kon.) | Columbus – Philadelphia 3:2 (1:0 po s.n.) | Montreal – Anaheim 4:3 (kon.)
Ottawa – Washington 2:4 (kon.) | Tampa – Detroit 6:2 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 2:0 (kon.)
Minnesota – Los Angeles 2:1 (kon.) | Chicago – Dallas 2:6 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:2 (kon.)
San Jose – St. Louis 0:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Columbus Blue Jackets
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Středa 23.03.2016, 00:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Ačkoliv Philadelphia Flyers přišla o brankáře Michala Neuvirtha, kterého trápí zranění, rozhodně nevzdala boj o playoff a na osmou příčku, zajišťující účast ve Stanley Cupu, se teoreticky může dostat již po dnešním utkání s Columbusem. Pokud tedy vyhraje.

Situace Flyers vypadala dlouho beznadějně, ale z posledních deseti zápasů vydolovali hosté 15 bodů a jasně prokázali, že na postup mezi nejlepších osm mají. Velkou škodou pro ně je, že neprožili tak vydařenou první polovinu sezony.

Domácí Columbus již sezonu dohrává, šance na postup do playoff je v rovině sci-fi fantazie a vlastně už po dnešku může přijít pověstná definitiva, která je však i všem v organizaci známá už delší dobu.

Vzájemné zápasy:
    06. 03. 2016 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 6:0
    20. 12. 2015 Columbus Blue Jacketsm- Philadelphia Flyers 3:2s
    06. 12. 2015 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 1:4

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Jones, Savard, Prout, Murray, Goloubef, Tjutin – Foligno, Dubinsky, Hartnell – Atkinson, Jenner, Saad – Bjorkstrand, Wennberg, Calvert – Campbell, Chaput, Karlsson.

Philadelphia Flyers: Mason (Stolarz) – Streit, Schultz, Gotisbehere, MacDonald, Gudas, Manning – Simmonds, Giroux, Schenn – Gagner, Couturier, Raffl – Read, Cousins, Voráček – White, Bellemare, Laughton.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Kelly Sutherland – Michel Cormier, Tim Nowak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

00:01

00:14
    Nahozený kotouč letí za branku Columbusu, kde ho pozastavuje Bobrovskij.

01:03
    O puk se znovu bojuje za brankou Columbusu. Pro Flyers je dnešní zápas velmi důležitý, ale nesmí zapomenout na defenzivu.

01:21
    A málem mezera v defenzivě právě přinesla tragédii na úvod pro hosty. Mason ale střelu Jennera, který se už napřahoval ke střele na prádnou branku, dokázal vytěsnit.

02:32
    Hraje se hodně dlouho bez přerušení. Zároveň ale jediná střela, která nyní byla vyslána, byla minela Radka Gudase.

03:17
    Schenn sice vybojoval v útočném pásmu nahozený puk, ale jeho pas na Schultze byl narušen jedním z domácích obránců.

04:09
    Stále se ještě nepřerušila hra, hraje se v obranném pásmu Philadelphie, která se snaží vyvést a vystřídat.

04:50
    MacDonald na modré čáře přenesl hru přes celé pásmo na Gagnera, ale jeho střela na Masona neprošla.

05:07
    Naopak Prout prověřil připravenost Masona.

05:51
    Mason měl, co dělat, ale puk dokázal odrazit i proti dvěma pokusům soupeře. Dorážku Atkinsona vyráží do rohu.

06:39
    Atkinson přebruslil celé kluziště a z křídla poslal na Masona nebezpečně letící puk těsně nad ledem. Brankář Philadelphie podržel střelu ve výstroji. První přerušení a první komerční pauza.

07:12
    Hostům se usadit v útočném pásmu nepodařilo.

07:21
    Dostanou další šanci. Na útočné modré totiž Calvert neprotečoval puk a je z toho zakázané uvolnění Blue Jackets.

07:52
    Bjorkstran objel branku, najel si do levého kruhu pro vhazování, zachytil přihrávku přes délku pásma a nebezpečně vypálil na Masona, který zastavuje puk ramenem.

08:20
    Další zákrok Masona a poměrně překvapivě jsou dnes mnohem aktivnější hokejisté Columbusu. Philadelphii trochu uniká úvod zápasu, ale v brance je prozatím drží Mason.

08:48
    Bellemare po přejetí útočné modré neměl komu přihrát a tak rovnou vypálil na Bobrovského, který raději puk podržel ve výstroji.

09:35
    Jones nutí svou střelou od modré Masona k zákroku a zastavení hry.

10:05
    Columbus drží dlouho útočné pásmo a ostřeluje Masona ze všech pozic. Často ale střely končí ještě před brankářem Flyers.

10:55
    Další nápor Jackets, ale dobře zasáhnul Manning, který schytal během tohoto střídání dva puky do nohou.

11:24
    Puk je v ochranné síti za Bobrovskijem. Komerční pauza.

11:42
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hostům se podařilo vytěžit z minima maximum. Zmatky v obraně Columbusu dostaly do šance CLAUDEA GIROUXE, který si najel před brankoviště a dostal přihrávku od Schenna. Puk z první poslal do síťky za Bobrovskim. Asistence: Brayden Schenn, Nick Schultz.
    11:42 Claude GIROUX - 0:1

12:05
    Columbus má velkou šanci na vyrovnání. Dvouminutovou přesilovku dostává za faul Gotisbehereho na Saada.

12:40
    Columbus drží útočné pásmo, ale prozatím si hráči domácích jen posílají puky po mentinelu.

13:13
    Philadelphia vyhazuje přes všechny čáry.

13:33
    Saad si nebezpečně nabruslil do kruhu pro vhazování a jeho ránu zápěstím musel Mason chytat do lapačky.

13:54
    Kotouč je pouze ve středním pásmu.

14:05

14:41
    Bude se znovu vylučovat na straně hostí.

14:47
    Na dvě minuty za držení jde na trestnou lavici Michael Raffl.

15:02
    Murray vypálil z levého křídla prudkou střelu z nápřahu, ale puk neproletěl až k Masonovi.

15:31
    Wennbergovi utíká puk do středního pásma.

15:57
    Columbus je znovu zahnán až za vlastní branku.

16:37
    Dlouho domácím trvalo, než se prosadí do útočné třetiny. Podařilo se to až ke konci přesilovky.

16:47

17:08
    Jones vystřelil jedovatou střelu od modré, ale Read před Masonem dokázal jeho pokus zablokovat.

17:45
    Snaha o dlouhou rozehrávku ze strany Columbusu přináší jen zakázané uvolnění.

18:31
    Dubinsky sice dokázal prokličkovat s pukem až za Masonovu klec, ale tam o něho přišel. Dlouhá a těžká práce vyšla nazmar.

19:07
    Puk vylétl mimo kluziště, bude se vhazovat před Bobrovskim.

19:16
    Mezi kruhy se ke střele z voleje dostal jeden z hráčů Philadelphie, ale domácí brankář pohotově vykopl beton a puk vyrazil.

19:47
    Columbus se pokouší ještě o poslední útok.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Do pásma se domácí dostali, ke střele však již nikoliv. V první třetině sice Columbus přestřílel své soupeře 14-8, ale jedinou branku dosavadního průběhu dal po pěkné kombinaci před brankou Columbusu Claude Giroux.

Druhá třetina začne přibližně v 00:58.

20:01

20:11
    Giroux sice vyhrál buly nad Dubinskym, ale o puk se bojuje v rohu pásma Flyers.

20:53
    Nahozený puk do pásma domácích sbírá Savard a zahajuje útok Columbusu.

21:31
    Prudká rána Savarda od modré přeletěla branku Masona.

22:09
    Wennberg nedokázal přetlačit Hartnella u mantinelu a přišel o útočné pásmo.

22:45
    Voráček najížděl s pukem do chumlu před brankovištěm, ale střelu mu zablokovala brusle jednoho z hráčů.

23:04
    Mason pozastavuje hru.

23:26
    Na ledě se strhla velmi tvrdá mela, do které se zapojil především Radko Gudas proti Jaredu Bollovi. Boll totiž dost nešetrně sestřelil Bellemara a Gudas šel okamžitě svého spoluhráče pomstít.

23:26
    Gudase musel od Bolla odtrhávat okamžitě jeden ze spoluhráčů, Bolla si totiž natlačil na mantinel a nejspíš z něho chtěl vytřást duši. Od českého beka se ale právě toto očekává, ochrana a pomstění hvězd svého týmu, ve spojení s bráněním.

23:26
    Jak to vypadá s vylučováním. Boll odchází do šatny a pro dnešek skončil. Bellemara totiž zasáhl při hře bez kotouče a nevíc do něho najel s úmyslem ho sestřelit, povyskočil si a trefil ho do hlavy.

23:26
    Jared Boll dostane za napadení Bellemara trest na pět minut za napadení a zároveň osobní trest do konce utkání. Na druhé straně Ryan White dvě minuty za hrubost. Dvě minuty se tak bude hrát ve čtyřech.

24:15
    Hra ve čtyřech ukazuje opatrnou hru z obou stran.

24:41
    Až nyní přichází první střela Saada, se kterou se musel popasovat Mason. Ale zvládl to. Vhazuje se po jeho pravici.

25:26
    Začíná tříminutová přesilovka Philadelphie. Boll totiž obdržel pětiminutový trest ke svému trestu do konce zápasu.

26:24
    Jenže Blue Jackets podruhé vytěsňují puk mimo ohrožení.

26:43
    Atkinson se navíc zkoušel pustit do úniku, ale jeho střela musela přijít o něco dříve kvůli křížení vracejícího se obránce. Mason byl připraven.

27:23
    Readova střela zaduněla o beton Bobrovskije.

27:59
    Columbus znovu vyhazuje do středního pásma a přesilovka hostů se chýlí ke svému konci.

28:20
    Ještě tu bude jedno vhazování před brankářem domácích. Giroux si střelou z kruhu pro vhazování vynutil pozastavení hry.

28:26

28:59
    Mason si pohlídal cestu puku, který doklouzal na zakázané uvolnění Columbusu.

29:27
    Mason musel rychle do rozkleku, ale střelu najíždějícího Dubinskyho srazil do rohu.

30:04
    Simmondsova střela proletěla těsně vedle klece Bobrovskiho.

30:38
    Tlak ze strany Philadelphie pokračuje.

30:56
    Puku se zmocnili domácí, ale ten vyletěl mimo kluziště. Komerční přestávka.

31:37
    Kombinace hráčů Philadelphie v útočném pásmu připomíná přesilovku, ale žádná střela na Bobrovskiho stále nepřichází.

32:07
    Až nyní vyčkávání přerušil Gotisbehere, jehož střela zaduněla o brankářovy betony. Ten drží puk ve výstroji. Komerční přestávka.

32:10
    Hned po vhazování se do střely opřel Streit, ale jeho pokus končí u brankáře domácích.

32:38
    Atkinson se po nabruslení za modrou čárou dostal k přihrávce od Dubinskyho a přinutil Masona k pozastavení hry.

33:10
    Zákrok večera předvedl Mason, který vyrazil jen před sebe střelu Saada z ostrého úhlu a k dorážce se dostal Campbell, proti němuž se Mason stihl přesunout a jeho pokus vyrazit do rohu!

33:55
    Flyers se hnali do přečíslení 3 na 2, Voráček ještě před modrou přesunul hru na pravé křídlo na Reada, ale ten po přebruslení čáry nahazoval před bobrovskiho a puk jen proklouzal do levého rohu.

34:46
    Zakázané uvolnění Philadelphie.

35:14
    Mezi kruhy si najel Couturier, dostal přihrávku, ale se střelou si neporadil a trefil se jen mimo.

36:10
    Bobrovskij raději drží puk ve výstroji po střele Laughtona. Záverečná komerční přestávka.

36:14
    Gostisbehere do zkoušel hned po vhazování, ale střela se odrazila jen od zadního mantinelu.

36:27
    Masonovi vypadl puk z lapačky, ale následně ho i přes dotírání Bjorkstranda dokázal schovat.

37:28
    Chaput vyslal do úniku Brandona Saada, který se ve snaze vyhnout obránci dostal až příliš do strany a nemohl tak využít tolik technických dovedností. S jeho střelou si Mason poradil.

38:05
    Rozehrávka Columbusu moc nevyšla, je z toho jen zakázané uvolnění.

38:37
    Bobrovskij si dovolil rozehrát holí před najíždějícími hokejisty.

38:53
    Za hru vysokou holí, kterou sekl Manning Wennberga do obličeje, přichází přesilovka Columbusu.

39:37
    Dlouhé okupování útočného pásma chtěl zakončit střelou mezi kruhy Atkinson, ale netrefil se do klece!

39:43
    Flyers vyhazují přes všechny čáry.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

I ve druhé třetině byl mnohem aktivnější Columbus, který stanovuje poměr střel na 32-17. Vyrovnat se mu však nepodařilo, navíc přišel o Bolla, který za faul na Bellemara dostal trest do konce utkání.

Třetí třetina začne přibližně v 01:58.

40:01

40:06
    Pokračuje přesilovka Columbusu, který rozehrává zpoza vlastní brány.

40:26
    Flyers se daří vytlačit puk do středního pásma.

40:40
    A znovu, krátce po přechodu Columbusu do útočné třetiny.

40:50

41:16
    Girouxovo nahození Bobrovskij pozastavuje, ale okamžitě rozehrává.

41:59
    Gotihesbehere trochu zabrnkal na nervy Masona, ale svou kličku za brankou dotáhl a zbavil se forčekujícího soupeře.

42:15
    Savardovu pumelici vytěsnil Mason betonem.

42:48
    Dlouhá přihrávka Columbusu svého příjemce nenašla. Zakázané uvolnění.

43:04
    Mason skryl puk pod lapačku a schoulil se, přičemž okolo něho šermovali hokejkou hned čtyři hráči.

43:58
    Couturier zkusil vypálit z nápřahu na Bobrovskiho, ale ten zůstává od první třetiny neprůstřelný.

44:37
    Voráček šikovnou žabičkou vyslal Cousinse do útočného pásma, ale tomu ujel u mantinelu puk.

44:48
    Zakázané uvolnění Columbusu.

44:55
    Puk vyletěl mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

45:14
    Hra je ve třetí třetině poměrně dost kouskovaná. Další přerušení přichází po zásahu Bobrovskiho, kterého nepokořil Giroux.

45:58
    Columbus až moc dlouhou hrál v útočném pásmu podél mantinelu a o možnost zaútočit přišel.

46:25
    Gagner se nerozpakoval a po přebruslení do útočného pásma okamžitě vypálil. Bobrovskij puk chytá. Komerční pauza.

47:21
    Jones se dostal do zajímavé pozice, ale svou střelou nastřelil jen Raffla.

47:27
    A právě Raffl se dostal k odraženému puku, přebruslil celé kluziště, ale v souboji jeden na jednoho nedokázal Bobrovskiho prostřelit!

47:54
    Kotouč končí ve středním pásmu na střídačce.

48:02
    Manning prudkou přihrávkou nenašel žádného ze spoluhráčů. Zakázané uvolnění.

48:46
    Tempo hry bylo mírně povadlé, ale o obrovské vzrušení se postaral Wennberg, který rychle nabruslil do útočného pásma, dostal do jízdy puk od Karlssona, ale svou bekhendovou kličku před Masonem nedotáhl a brankář hostí podržel těsné vedení!

49:25
    Postavení mimo hru Columbusu.

49:40
    Dubinskyho střela byla zblokována vedle klece.

50:38
    Nahozený puk do pásma Flyers sbírá hostující obrana.

50:44
    Bude se vylučovat na straně Jackets. Dvě minuty dostává Boone Jenner za hrubost. Komerční přestávka.

51:30
    Philadelphia se musí vracet do útočného pásma.

51:54
    Columbusu se sice podařilo vyhodit, ale hosté toho paradoxně využili k rychlému přechodu do útoku a rychlou kombinací s úspěšnou dorážkou RYANA WHITEA, který se dostal k vyražené střele od Chenna. Využitá přesilovka. Asistence: Brayden Schenn, Sean Couturier.
    51:54 Ryan WHITE - 0:2

52:32
    Murray nebezpečnou střelou protáhl Masona. Publikum se následně zlobí, vidělo faul na Karlssona v mezikruží. Rozhodčí však ne.

53:20
    Čas nyní utíká Columbusu dvakrát rychleji. Navíc jejich útočnou snahu pozastavuje postavení mimo hru.

53:46
    Výborná práce obránců Flyers, kterým se podařilo vypíchnout puk najíždějícímu Saadovi.

53:46
    Po přerušení hry od Masona se strhla strkanice před brankářem Philadelphie, do které trochu zbytečně agresivně najel Campbell a schytává za to dvě minuty za hrubost.

54:07
    Atkinson vyvezl puk až k obrannému pásmu soupeře.

54:45
    Philadelphia v poklidu kombinuje podél mantinelů, do střelby se nežene, v podstatě sbírá čas.

55:09
    Columbus vyhazuje.

55:34
    Trochu ledabylost Flyers dostala do šance domácí tým, který i v oslabení šel do přečíslení, ale Masonova branka zůstala bez ohrožení.

55:49
    Domácí v plném počtu. Navíc je hra přerušena a přichází poslední komerční přestávka.

56:22
    Jennerovu střelu z levého křídla dokázal Mason vyrazit, ačkoliv sám nevěděl jak. Puk se mu ztratil z dohledu.

56:52
    Columbus zkouší hru v šesti bez brankáře!

57:16
    Murray střílí těsně vedle.

57:27
    Ale je po šancích na zvrat výsledku. Murray ve snaze udržet útočné pásmo přesekl soupeři hokejku a jde na trestnou lavici.

57:35
    Hosté zakládají útočnou akci zpoza vlastní brány. Ale v podstatě jim stačí držet puk a přesilovku odehrát podél mantinelů.

58:15
    Hráči Columbusu se však nechtějí s tímto scénářem smířit, napadají útočící hokejisty a snažili se dostat do útočné třetiny, ale zastavilo je postavení mimo hru.

58:32
    Jenner dostal puk do útočného pásma a Bobrovskij rychle odbruslil na střídačku!

58:37
    Simmonds vypálil přes celé kluziště, ale je z toho jen zakázané uvolnění.

58:52
    Saadovu střelu dokázal Gudas zablokovat.

58:56
    Columbus právě vstřelil branku!
    O zápletku máme postaráno! Hra bez brankáře při oslabení sbírá své ovoce! Obrana Flyers nechala trestuhodně před Masonem dva clonící soupeře a BOONE JENNER tečuje vysokou střelu Jonese. Asistence: Seth Jones, Brandon Saad.
    58:56 Boone JENNER - 1:2

Tak pozor, rozhodčí konzultuje situaci u videa. Kvůli možnému zahrání vysokou holí.

Rozhodčí branku uznává a Philadelphia se potřebuje dostat do přesilovkového postavení a podržet puk.

59:14
    Klec Columbusu je opět prázdná!

59:27
    Columbus je už v šesti! Zahajuje útok ze své třetiny.

59:52
    Neskutečné! Tak dlouho se Columbusu nedařilo prostřelit Masona a v samém závěru zápasu to zvládá dvakrát během minuty! Úspěšnou dorážku před Masonem dotahuje CAM ATKINSON, který se dostal k vyraženému kotouči! Asistence: David Savard, Seth Jones.
    59:52 Cam ATKINSON - 2:2

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

O vítězi dnešního zápasu rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy po úžasném comebacku domácího Columbusu!

60:01

60:18
    Voráčkovi ujíždí puk za branku Columbusu.

60:30
    Murray svou střelu neumístil mezi tři tyčky.

60:43
    Hra se zase přesunula na druhou stranu, kde Bobrovskij raději drží puk ve výstroji.

61:00
    Uvidíme hru 4 na 3! Dvě minuty za hákování dostává Sean Couturier!

61:25
    Do slušně rozpohybované kombinace se vrhl jeden z bránících hráčů, který vyhazuje.

61:50
    Mason drží po střele Atkinsona puk na hrudi. Oddechový čas Columbusu.

61:57
    Gudas přebruslil celé kluziště a nahodil puk na Bobrovskiho. Ten stihl ale rozehrát.

62:36
    Jones byl volný v pravém kruhu pro vhazování, ale jeho střelu měl Mason jako na podnose a vychutnal si zákrok lapačkou.

Oddechový čas pro hosty.

62:49
    Mason zachraňuje svůj tým ve hře, Dubinsky před brankou na něho nevyzrál! Následně ztroskotali i Saad s Murrayem.

63:00

63:19

63:29
    Saadovu střelu Gostisbehere sráží do ochranné sítě.

63:46
    Voráček se prosmýskl mezi dvěma obránci a dostával se k zakončovací kličce, ale v tu chvíli si ho Jones nedovoleně přidržel a jde na trestnou lavici!

63:50
    Columbus na úvod oslabení vyhazuje.

64:26
    Giroux se v levém kruhu pro vhazování dostal k ráně z voleje, ale Bobrovskij byl již přesunut k druhé tyčce a střelu si pohlídal.

64:37
    Úžasný zákrok Bobrovskije, který vykopl betonem proti Simmondsově střele a stává se hrdinou okamžiku!

64:52
    Tlak Flyers je zažehnán vyhozením přes všechny čáry.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    První se ke svému nájezdu postavil Cam Atkinson, který si nedělal žádné starosti s kličkou a pokusil se prostřelit Masona mezi betony. Neúspěšně.

1. série
    0:0
    Na druhé straně zkoušel pomalý nájezd s blafákem do bekhendu Cousins, ale puk projel jen brankovištěm.

2. série
    0:0
    Ani bekhendová klička Wennberga nepřinesla úvodní zásah v nájezdech. Mason si dokázal soupeře vybruslit.

2. série
    0:0
    To Sam Gagner nestihl ani zakončit, trochu neodhadl svou kličku a přepadl přes Bobrovskiho. Navíc neúmyslně kopl brankáře soupeře do masky kolenem.

3. série
    0:0
    Brandon Dubinsky sice překonal Masona, ale jeho střelu zastavuje tyčka!

3. série
    0:0
    Ani Claude Giroux nedokázal vyzrát na brankáře a pokračujeme čtvrtou sérií.

4. série
    0:0
    První nájezd v NHL absolvoval Bjorkstrand, ale ještě, než stihl zakončit, tak mu Mason vypíchl puk.

4. série
    0:0
    Schennovu střelu z předklonu po kličce vykopl Bobrovskij betonem.

5. série
    1:0
    Až naznačení BOONE JENNERA a následná klička do protipohybu vychází a Columbus je blízko druhého bodu!

5. série
    1:0
    Je tomu tak! Philadelphia se neprosadila ani v páté sérii, Bobrovskij vychytal pokus Couturiera!

V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
    Autorem vítězné branky je BOONE JENNER!
    Boone JENNER - 3:2

Columbus dotáhl obrat do zdárného konce. Až do posledních okamžiků se Philadelphia hnala za vítězstvím, ale riskantní hra Columbusu během oslabení i následné poslední minuty přinesla dvě branky, vyrovnání a nakonec vítězství po samostatných nájezdech.

Columbus Blue Jackets – Philadelphia Flyers 3:2sn
    Branky a nahrávky:
    59. Jenner (Jones, Saad), 60. Atkinson (Savard, Jones), rozh. náj. Jenner – 12. Giroux (Schenn, Schultz), 52. White (Schenn, Couturier).

Střely na branku: 53-33. Zablokované střely: 16-18. Bodyčeky: 23-12.

3. Boone Jenner (CBJ) 1+0, 5 střel

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (03:14:27)
    96. výhra pro Sergeje Bobrovského v dresu Columbusu a vyrovnání rekordu Stevea Masona.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 59. Jenner (Jones, Saad), 60. Atkinson (Savard, Jones), rozh. náj. Jenner – 12. Giroux (Schenn, Schultz), 52. White (Schenn, Couturier)