HC Litvínov – Strakonice 5:3 (kon.) | Přerov – Liberec 0:7 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:7 (kon.)
HC Litvínov
5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
HC Strakonice
Sobota 26.03.2016, 08:30Mistrovství ČR - 8. třída • Finálový turnaj

Já se s vámi loučím. Na shledanou. (10:43:20)

Litvínov nakonec zvládl poslední třetinu a díky čtyřem brankám kapitána Myšáka si připisuje druhou výhru na turnaji.

59:27 MYŠÁK - 5:3

59:27
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Máme rozhodnuto. Kapitán Litvínova získal puk ve středním pásmu, zavezl ho do útočné třetiny a neomylně trefil prázdnou branku. Pro litvínovského útočníka je to už čtvrtý zásah v zápase. Bez asistence

59:03
    Stehlík zkoušel trefit prázdnou klec, ale do jeho střely se vrhl soupeř.

58:27
    Janda promáchl nabídku Janocha. Kotouč je v rohu.

58:23
    Oddechový čas Strakonic.

58:23
    Štěpkovi vypadla Hollarova střela, stačil však puk přikrýt, než se k němu dostal někdo ze soupeřů.

57:41
    Strakonice hrají v šesti bez brankáře.

57:41
    Štěpka raději schoval puk pod svou lapačku. Vhazování po jeho levici.

57:10
    Janoch fantasticky obešel oba obránce Litvínova. Bekhendem vystřelil. Puk prošel Štěpkovi mezi betony a směřoval do branky. Z brankové čáry ho odpálil Miškovič.

55:54
    Myšák se dostal k další střele, ale tentokrát nepřekonal Kopoloviče.
    55:01 MYŠÁK - 4:3

55:01
    Puk vyražený Kopolovičem sebral kapitán černožlutý JAN MYŠÁK a bekhendovou kličkou zasunul puk do branky Strakonic. Asistence: Lukáš Stehlík

54:33
    Hanák se dostal do nebezpečné střelecké pozice, ale Štěpka podržel svůj tým.
    53:44 SLANINA - 3:3

53:44
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Strakonice se dočkaly vyrovnání. Z před brankového prostoru dorazil puk za záda Štěpky JAN SLANINA. Asistence: Jan Janoch a Martin Böhm

Vojtěch Sklenář

Branky a nahrávky: 6. Myšák (Stehlík, Limanovský), 37. Myšák (Stehlík), 37. Stehlík (Myšák), 56. Myšák (Stehlík), 60. Myšák – 6. Hanák (Janda), 8. Andrle (Kouba), 54. Slanina (Janoch, Böhm)

HC Litvínov: Žák (Štěpka) – Vovesný, Jonák, Kroupa, Háva, Miškovič, Baláž – Fišer, Puczek, Limanovský – Vopat, Nikl, Skuhrovec – Myšák, Slavík, Stehlík.
    HC Strakonice: Kopolovič (Ešler) – Böhm, Vaněček, Koryťák, Havlíček – Dub, Hanák, Hollar, Andrle, Janoch, Kouba, Kašpar,Slanina, Janda

Rozhodčí: Sýkora – Blaha, Hanzlík