Estonsko – Srbsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Bulharsko 0:2 (kon.) | Řecko – Island 2:3 (kon.)
Norsko – Finsko 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Bosna 0:2 (kon.) | Švédsko – Česko 1:1 (kon.)
Rakousko – Turecko 1:2 (kon.) | Německo – Itálie 4:1 (kon.) | Irsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Belgie – Portugalsko 1:2 (kon.) | Anglie – Nizozemsko 1:2 (kon.) | Francie – Rusko 4:2 (kon.)
Skotsko – Dánsko 1:0 (kon.)
Švýcarsko
0:2 (0:1)
Bosna a Hercegovina
Úterý 29.03.2016, 20:30Reprezentační zápasy

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:23:57)

Další porážka Švýcarska, další rozpačitý výkon týmu, kterého čeká fotbalové EURO! Dnes dostali domácí dokonalou lekci od Bosny, která se na EURO nepodívá, když neuspěla v baráži s Irskem. Hráči v červenobílém si přetahují dresy přes hlavu, jako by nechtěli poslouchat pískot a nadávky diváků, ovšem těžko se před tím schovají. To je realita, Švýcarsko má na čem pracovat, výkony v přípravě jsou hodně rozpačité!

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty, diváci pískají, domácí nezvládli další přípravné utkání před blížícím se EUREM!

90
    Kloseho střela zablokována a míč se dostává zpět na polovinu domácího týmu.

88
    Hadžić fauluje na útočné polovině, míč získávají domácí, kteří útočí po pravém křídle.

87
    Bosňané rozehráli roh, nakonec ale o míč přicházejí a sami se nyní musí bleskově vracet na svou polovinu.

86
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Ervin Zukanović, přichází Srdjan Grahovac.

85
    Rohový kop pro Bosnu, hosté rozehrají z pravé strany.

82
    A když už se Seferović dostane do dobré šance, branku vysoko přestřelí.

81
    Posledních deset minut, resp. zhruba deset minut, domácí stále prohrávají o dva góly a bude tomu tak i nyní, kdy se sice Tarashaj dostal za obranu soupeře, ale byl odpískán ofsajd.

79
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Emir Spahić, přichází Edin Cocalić.

78
    Senderos s míčem na vlastní polovině, domácí mají nyní více ze hry, ale směrem dopředu to stále není dobré.

76
    Embolo je ale tvrdý chlapík a nyní se již zapojuje zpět do hry.

75
    Burić tam ramenem "vlétl" do hlavy útočícího hráče domácích, tvrdá srážka, těžký direkt pro domácího borce!