Interobal Plzeň – Hradec Králové 3:6 (kon.) | Zruč n/S – Tango Brno 8:3 (kon.) | Vysoké Mýto – Sparta 1:3 (kon.)
Česká Lípa – Chrudim 0:10 (kon.) | Kladno – Slavia 1:5 (kon.) | Helas Brno – Rádio Krokodýl Brno 3:4 (kon.)
Helas Brno
3:4 (3:2)
FC Rádio Krokodýl Brno
Pátek 01.04.2016, 20:00 • SH Vodova Brno • 1. Futsal liga • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a pěkný víkend. (21:38:51)

Je za námi utkání mezi domácím Helasem a hostujícím Krokodýlem. Ve druhé půli se prosadili pouze hosté. Nejprve v šestadvacáté minutě srovnal Jiří Mužík a vítěznou branku dal v třicáté minutě Tomáš Mica.

39:20
    Domácí buší do Krokodýla doslova jako hluchý do vrat, ale nedaří se jim najít si pozici k nebezpečné střele.

38:48
    Dang s přehledem vychytal Mareše!

38:40
    Domácí nepřestávají s aktivním napadáním.

38:11
    Mica mohl potvrdit vedení, ale Leasure jeho šanci zastavil před prázdnou brankou!

37:58
    Philip Leasure mohl být slavným, ale potom, co si položil obránce i brankáře trefil dvakrát obránce na brankové čáře!

37:30
    Dang si poradil s nebezpečnou střelou ze středu hřiště.

36:55
    Domácí měli obrovskou šanci, ale Kubíček si dokázal poradit s několik šancemi, které po gólu skutečně volaly!

36:40
    Domácí se dostali pod obrovský tlak, ale Krokodýl jej nedokázal využít!

36:01
    Cupák našel Leasureho a ten nepřehodil Kubíčka, velká škoda pro domácí.

35:29
    Ani jedna střela hostí z volného kopu neskončila brankou, u míče však stále hosté.

35:15
    Dang excelentně zastavil šanci Micy, ten byl vzápětí sražen.

34:29
    Helas napadá rozehrávku Krokodýla, ten však nikam nespěchá.

34:12
    Patrik Lidmila nedokázal zpracovat míč, tense odkutálel do autu, k míči se rak dostává Krokodýl.

33:57
    Cupák vytvořil šanci pro Lidmilu, toho vychytal výborný Kubíček.

33:31
    Mužík nedosáhl na dlouhý míč, ten se vrací na sálovky Helasu.

Kryštof Severa

Branky: 11. Cupák (Havel), 14. Lidmila P. (Šarközy), 20. Lidmila J. (Cupák) – 18. Mužík (Mica), 20. Mica (Brůna), 26. Mužík (Matyska), 30. Mica (Hrubý)

Karty:   29. Mica (RKB)

Helas Brno: Večeřa (21. Dang) – Cupák (C), Havel, Havlík, Lidmila J., Lidmila P. , Vlach, Šarközy, Mikeš, Leasure, Hanuš, Pešta
    FC Rádio Krokodýl Brno: Kubíček (C) (Sýkora) – Matyska, Hrubý, Mareš, Mica, Galia, Mužík, Brůna, Veselovský

Rozhodčí: Kabeláč, Slanina