Interobal Plzeň – Hradec Králové 3:6 (kon.) | Zruč n/S – Tango Brno 8:3 (kon.) | Vysoké Mýto – Sparta 1:3 (kon.)
Česká Lípa – Chrudim 0:10 (kon.) | Kladno – Slavia 1:5 (kon.) | Helas Brno – Rádio Krokodýl Brno 3:4 (kon.)
konec
FC Démoni Česká Lípa
0:10 (0:6)
FK Chrudim
Pátek 01.04.2016, 20:00 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 22. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přízeň, kterou jste online přenosům z České Lípy po celou sezonu zachovali. Mějte se moc hezky, hezký víkend a někdy u dalších online přenosů opět na počtenou. (21:36:49)
   
  Je za námi utkání posledního kola základní části mezi Českou Lípou a Chrudimí. Hosté potvrdili u Ploučnice roli jasného favorita a zvítězili vysoko 10:0. Hattrickem se blýskl Max. Chrudim tak postupuje do play-off z prvního místa, zatímco pro Českou Lípu sezona končí a v příštím ročníku bude hrát "jen" druhou ligu.
   
  Konec zápasu.
   
  39:35
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Tak se to Chrudimi přeci jen povedlo. Slováček naservíroval míč před úplně prázdnou branku MAXOVI, který jej posunul za brankovou čáru. Asistence: Matěj Slováček.
   
  39:09
  Už běží poslední minuta a Východočeši se stále snaží vstřelit desátý gól.
   
  38:01
  Slováček chtěl obejít Belladu, ale nakonec se s míčem dostal až příliš do strany a Českolipští získali aut.
   
  36:58
  Felipe ukázal zajímavou ekvilibristiku s míčem a svůj pokus nasměroval do tyče! Teď při Démonech stáli všichni futsaloví svatí.
   
  36:03
  Tomáš Vobořil svůj centr krapet přehnal a záhy se spoluhráčům omlouval, že jim neadresoval přihrávku o něco přesněji.
   
  35:32
  Chrudimští zahájili zajímavou kombinaci, kterou ale pokazil Rodrigo, který nedokázal udržet míč ve hře.
   
  34:16
  Ve středu hřiště do sebe ťukli Michal Mareš a Štěpán Hodač, oba hráči se ale oklepali a budou pokračovat ve hře.
   
  33:38
  Michal Mareš se napřáhl a jeho střelu na první dobrou ukryl "do koše" brankář Bellada. Taková rána musela hodně štípnout.
   
  32:23
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Když svou šanci nevyužili Démoni, udeřilo na druhé straně. Slováček vybídl ke skórování MAXE, který šancí nepohrdl. Asistence: Matěj Slováček.
   
  31:45
  Bejda vyrazil dopředu, načež přihrál Hodačovi, který vzápětí vrátil balon Bejdovi, ale ten už nedokázal přesně zamířit. Nicméně to byla dobrá šance pro domácí, kterak poprvé překonat Tona.
   
  30:39
  Také Rešetár si při rozehrávce nepočínal zrovna jistě, ale Hodač stál proti přesile dvou hráčů, a tak nestihl ani vystřelit.
   
  30:19
  Jäger sice pokazil rozehrávku, ale jeho zaváhání nedokázal potrestat Sidnei. Chrudimský hráč trefil pouze boční síť.
   
  28:51
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Hosté útočí na pověstnou desítku. Další krok ke splnění tohoto dílčího cíle udělal po přihrávce Sidneiho FELIPE, který bez problémů poslal kulatý nesmysl do českolipské branky. Asistence: Sidnei.
   
  28:23
  Slováček tentokrát vzal zakončení přímo na sebe, ale ze středu hřiště trefil pouze visící erb města Česká Lípa, který je umístěn za Belladovou svatyní.
   
  27:17
  Slováček vyrazil do rychlého protiútoku, načež oslovil svým pasem dobře naběhnutého Maxe, jehož zakončení Bellada vystihl.
   
  25:49
  Tomáš Vobořil se důrazně dral do zakončení, které mu však překazil jeden z bránících hráčů. Vobořil se následně u rozhodčího Čurdy dožadoval odpískání faulu, ale Čurda jeho přání nevyslyšel.

  Michal Šandor

  Branky: 5. Rešetár (Sidnei), 11. Rodrigo (Sidnei), 12. Max (M. Mareš), 14. Záruba (Sidnei), 17. Dentinho (M. Mareš.), 20. Rešetár (Sidnei), 25. Sidnei (Záruba), 29. Felipe (Sidnei), 33. Max (Slováček), 40. Max (Slováček)


  FC Démoni Česká Lípa: Bellada – Razák, Vobořil, Musil, Lakatoš, Bejda, Jäger, Havlásek, Hodač, Zemánek.
  FK Chrudim: Ton (Žďánský ) – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, Dentinho, Sidnei, Kovács, Rodrigo, Rešetár (C), Slováček, Felipe.

  Rozhodčí: Milner, Čurda