Hongkong – Turecko 1:5 (kon.) | Gruzie – Lucembursko 5:0 (kon.) | Bosna a Hercegovina – Jihoafrická rep. 0:10 (kon.)
Hongkong
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Turecko
Pondělí 04.04.2016, 12:00 • Silivrikapi Ice Sport Hall, Istanbul, Turecko • Mistrovství světa - III. A Divize • 4. kolo

Turečtí hokejisté právě poslouchají svou hymnu. Já Vám děkuji za pozornost, ale Vy můžete sledovat další várku hokejové exotiky už od 15:30, kdy proti sobě nastoupí celky Gruzie a Lucembursko. Na počtenou! (14:17:06)

Střely na branku ve 3. třetině – 4:8, celkem – 14:38.
    Fanoušci Turecka mohli být i dnes spokojeni. Na zápas jich podle zápisu dorazilo 282.

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Turecka 1:5. Největší favorit turnaje tak naplno bodoval i počtvrté a upevnil si postavení v čele tabulky šampionátu.

Nejlepším hráčem Hong Kongu byl vyhlášen Shin Min Jasper Tang. Za Turecko si cenu přebírá Savas Aktürk.
    Vychutnat si můžete i radost tureckých hokejistů ze čtvrtého vítězství na šampionátu.

59:51
    Puk je u branky Turecka a už se asi nic nestane.

59:22
    Turecká lavička si ještě vyžádala oddechový čas.

59:22
    Z ledu se těžce zvedá Ka Ho Wong, který už dnes schytal jeden tvrdý úder. Vyloučeným hráčem je ale paradoxně on. Potrestán je za sekání.

59:01
    Poslední minuta třetí části i celého utkání.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Vypadá to, že Hong Kongu docházejí síly, protože se už hraje jen v útočném pásmu favorita.

57:32
    Další dobrý zákrok Keunga. Ten si sáhl lapačkou pro střelu Serdana Semize.
    55:35 Yavuz KARAKOC - 1:5

55:35
    Turecko právě vstřelilo branku!
    S tímhle už nemohl nic dělat ani hrdina v brance Asiatů! Andy Koçoğlu našel krásnou přihrávkou před brankou volného YAVUZE KARAKOCE a ten už měl jednoduchou úlohu. Asistence: Andy Koçoğlu a Yusuf Kars.

54:42
    Tohle byla paráda od Emersona Kwakwaye Keunga! Turci sehráli přečíslení 3 na 2 dobře, ale gólová střela Andyho Koçoğla z osy kluziště skončila v lapačce brankáře Hong Kongu, který předvedl nádherný semafor!

54:10
    Turecku zase nevyšel přechod do útočného pásma. Je z toho další ofsajd.

53:25
    Ve třetí třetině zatím gól nepadl. Turci už se za ním za každou cenu neženou, ale stále jsou aktivnější než soupeř.

51:51
    Keung chytá mnohem lépe, než včera proti Lucembursku jeho kolega King Ho. Nyní si povyjel proti střele od modré a vyrazil ji do rohu.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. J. Ho – 17. Özmen (Solak, Y. Kars), 19. Özmen (Semiz), 23. H. Salt (Gümüş, Y. Kars), 28. Alec Koçoğlu (Karakoc), 56. Karakoc (Andy Koçoğlu, Y. Kars)

Hongkong: Keung (K. Ho) – Y. Wong, K. Wong, Lam, Leung, Chow, Yeung – J. Ho (A), S. Kan, S. Tang (C) – Sham (A), Ch. Tang, Fung – Lai, Ch. Kan, Tai. Trenér: Barry Beck.
    Turecko: Kahraman (Bozaci) – Özturk, K. Salt, Y. Kars, Aktürk, Savaş, Coşkun – Özmen (C), Solak, Semiz (A) – Gümüş (A), H. Salt, Halil – Alec Koçoğlu, Andy Koçoğlu, Karakoc – O. Kars, Kavaz, Bakal. Trenér: Deniz Ince

Rozhodčí: Lascar (ROU) – Braten (NOR), Stepankevicius (LTU)