Boston – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – Buffalo 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 3:2 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 1:2 (po pr.)
Washington Capitals
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
New York Islanders
Středa 06.04.2016, 01:00 • Verizon Center, Washington (kapacita 18506 míst) • NHL
    Tavares v posledních zápasech řádí.

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:55:52)

Československá stopa v dnešním zápase:

nikdo

1. Thomas HICKEY (NYI) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 24:42, vítězný gól v prodloužení

Největší čas na ledě: Carlson 22:55 – Leddy 26:15

Branky a nahrávky: 5. Ovečkin (Oshie, Johansson), 42. Oshie (Johansson, Carlson), 47. Ovečkin (Oshie, Johansson) – 34. Tavares (Hickey, Okposo), 49. Okposo (Tavares, Nielsen), 51. Lee (Leddy, Strome), 63. Hickey (Tavares, Strome). Rozhodčí: Joannette, Lee – Nowak, Murray. Diváci: 18506 (vyprodáno).

Po dlouhou dobu defenzivně vedené utkání od obou týmů se nakonec ve třetí třetině strhlo v pořádnou přestřelku, po které si Ostrované z New Yorku nakonec zajistili jistý postup do play off!

Skóre zápasu otevřel v 5. minutě po rychlé akci po vhazování Alex Ovečkin. Hosté dlouho nemohli najít recept na Holtbyho, uspěl až John Tavares dalekonosnou střelou krátce po polovině střetnutí.

Další branky padaly v rychlém sledu v závěrečném dějství. Nejdříve poslal Capitals znovu do vedení T. J. Oshie, na nějž o chvíli později navázal svým druhým gólem v zápase Alex Ovečkin. Hosté se ale nevzdali.

V 49. minutě využil menšího Holtbyho zaváhání Kyle Okposo a dvě minuty na to bylo srovnáno, když se povedenou tečí prosadil Anders Lee. Utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém si urvali výhru Ostrované.

Kuzněcov nejdříve neproměnil samostatný únik a v 63. minutě pak rozhodl o vítězství hostů Thomas Hickey, kterému perfektně připravil gólovou pozici John Tavares. Islanders tak překvapivě zvítězili na ledě Washingtonu 4:3 po prodloužení.

Thomas HICKEY - 3:4

62:13
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hosté nakonec vítězí a zajišťují si tak postup do vyřazovacích bojů! Rozhodující akci založil John Tavares, který nejdříve vystřelil z pravého kruhu. Holtby kotouč vyrazil jen před sebe a Tavares se mohl dostat k dorážce, nakonec jej nezištně přenechal THOMASI HICKEYMU, před kterým zívala odkrytá branka! Asistence: John Tavares a Ryan Strome.

61:47
    Trenér hostů Jack Capuano si vzal oddechový čas, aby si jeho hráči po icingu mohli trochu odpočinout.

61:47
    Na druhé straně se po pěkném uvolnění dostal ke střele Alex Ovečkin, Gibsonovu branku ale přestřelil a následně hosté odehráli jen na zakázané uvolnění.

61:22
    Hosté se na chvilku usadili v útočném pásmu, střela Pulocka nebyla žádným problémem pro Holtbyho.

60:57
    Do další šance se po výborné práci dostal Marcus Johansson, bekhendovým blafákem Gibsona nepřekonal a poté bruslí nešťastně kopl Thomase Hickeyho do obličeje.

60:26
    John Tavares chyboval na útočné modré čáře a Jevgenij Kuzněcov se řítil sám na Gibsona, jehož střelou nedokázal překonat!

60:01

Šedesát minut hry o vítězi dnešního zápasu mezi Washingtonem a New York Islanders nepřineslo, Ostrované se dalším bodem do sbírky opět výrazně přiblížili jistotě postupu do play off. O vítězi utkání bude muset rozhodnout prodloužení (nebo samostatné nájezdy), které začne za malou chvíli.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Elitní formace Capitals by ještě mohla s pukem v útočném pásmu něco vymyslet.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, domácí hráči se ještě snaží rozhodnout během základní hrací doby.

58:38
    Andre Burakovsky střílel z levé strany, Gibson jeho pokus vyrazil za branku.

58:11
    Christopher Gibson měl problémy s tvrdou ranou Brookse Orpika od modré čáry, puk se před hostující brankou odrážel hodně divoce.

57:36
    Kyle Okposo prošel obranou Capitals jako mezi kužely, následně ale v útočné třetině o puk přišel.

57:00
    John Carlson drží puk za vlastní brankou, do konce třetí třetiny zbývají přesně tři minuty.

56:27
    Obrovské šance na obou stranách! Jevgenij Kuzněcov si nabruslil s pukem mezi kruhy, odkud ale nepřekonal Gibsona střelou mezi betony. Na druhé straně ujel Anders Lee, Holtby ale vytáhl exkluzivní zákrok lapačkou!

55:38
    Alex Ovečkin chtěl překvapit Gibsona střelou až od mantinelu, puk mu ale sjel z hokejky.

55:10
    Christopher Gibson měl nyní trochu štěstí při nečekané střele Jevgenije Kuzněcova z rohu kluziště.

54:27
    Alex Ovečkin s Jevgenijem Kuzněcovem získali puk před brankou, akci ale nedotáhli na gólového vyústění, jelikož chtěli celou situaci zahrát až "do kuchyně".

53:45
    Tom Wilson už neměl sílu znovu zaútočit, a tak puk jen nahodil do středního pásma.

53:09
    Domácí se dostali do tlaku v útočném pásmu, Tom Wilson se ke střele přes obránce neprocpal.

52:37
    Kuzněcov hledal přihrávkou před brankou opět Justina Williamse, ten znovu neuvolnil svou hokejku.

52:01
    Puk vypadl na hostující střídačku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:46
    T. J. Oshie málem vytvořil další skvělou střeleckou příležitost pro Ovečkina, který se ovšem ke kotouči nedostal.

51:20
    Karl Alzner vypálil od modré čáry hodně tvrdě, ale také výrazně nepřesně. Následuje reklamní přestávka, po níž se bude vhazovat v obranné třetině Islanders.
    Anders LEE - 3:3

50:25
    To se nám roztrhl s brankami pytel, Islanders překvapivě vyrovnávají! Po krátkém tlaku hostů v útočném pásmu nahodil Nick Leddy puk od levého hrazení a v předbrankovém prostoru operující ANDERS LEE šikovně tečoval mimo dosah Bradena Holtbyho! Asistence: Nick Leddy a Ryan Strome.

50:06
    Domácí hokejisté se sami vyhnali z útočného pásma až k vlastní brance, Brooks Orpik už přemítá, jak rozehrát další útočnou akci.

49:37
    Trochu divoká situace při střídání domácích, T. J. Oshie rychle skočil na střídačku, vše podle rozhodčích proběhlo v pořádku.

49:01
    Domácí hráči se při dalším přechodu do útoku dostali do postavení mimo hru.
    Kyle OKPOSO - 3:2

48:40
    Hosté ale celkem rychle odpovídají a vedení Capitals je znovu jen jednobrankové! Puk se odrazil od zadního mantinelu zpátky před branku, Holtby situaci trochu podcenil a důsledný KYLE OKPOSO naopak dotlačil puk za brankovou čáru! Asistence: John Tavares a Frans Nielsen.

47:44
    Nyní už to budou mít hosté strašně těžké, Jack Capuano poslal na led po inkasované brance čtvrtou údernou formaci, aby zřejmě trochu rozboural obranu Capitals.
    Alex OVEČKIN - 3:1

46:56
    Washington právě vstřelil branku!
    Stroj na góly opět udeřil, Maurice Richard Trophy je opět o krok blíž! Elitní útok domácích se dostal do přečíslení tří na jednoho, které vyřešili výborně. Marcus Johansson zathl puk po levé straně, zpětnou přihrávkou vybídl T. J. Oshieho, který po bekhendovém uvolnění od obránce ještě předložil puk ALEXI OVEČKINOVI, který už měl lehkou úlohu! Asistence: T. J. Oshie a Marcus Johansson.

46:15
    Kuzněcov se tentokrát dostal sám ke dvěma střelám, nejdříve tvrdě pálil nad branku a o chvíli později vystřelil z pravého kruhu zápěstím, Gibson jeho střelu pokryl.

45:53
    Jevgenij Kuzněcov hledal před brankou Justina Williamse, ten se kvůli tísni obránce ke kusu černé gumy nedostal.

45:18
    Po zakázaném uvolnění Capitals se bude vhazovat před brankou Bradena Holtbyho, který je blízko rekordnímu 48. vítězství v základní části jednoho ročníku.

44:41
    T. J. Oshie naznačil na modré čáře střelu, rychlou přihrávkou ale vybídl na levé straně Alexe Ovečkina, jehož rána skončila na obránci.

44:16
    Marcus Johansson získal ve středním pásmu puk, individuálně se ale mezi dvěma obránci neprosadil.

43:32
    Matt Niskanen sice trochu krkolomně, ale zvládl situaci v obranné třetině.

42:45
    Casey Cizikas vystřelil po rychlé akci, Braden Holtby byl na místě a jeho pokus zlikvidoval.

42:02
    Hosté opět marně hledají možnosti, jak se s kotoučem dostat do útočného pásma a vytvořit si tlak.
    T. J. OSHIE - 2:1

41:15
    Domácí si berou zpátky vedení! Trochu kuriózní a zároveň i šťastná branka. T. J. Oshie přenechal v rohu puk Marcusu Johanssonovi a směřoval bojovat do předbrankového prostoru, Johanssonovi se puk ale po hokejce svezl a přihrávka nebyla vůbec prudká, jediný nepřekvapený zůstal T. J. OSHIE, který rychle napálil puk za Gibsona! Asistence: Marcus Johansson a John Carlson.

40:48
    Hosté se při prvním útoku nikam nedostali, Johnny Boychuk jen nahodil puk do útočného pásma.

40:16
    Matt Niskanen vyslal tvrdou ránu od pravého hrazení, Christopher Gibson jeho pokus pokryl.

Největší čas na ledě: Carlson 14:42 – Boychuk 16:30

I ve druhé třetině se pokračovalo ve hře založené na pečlivé defenzivě v podání obou týmů. Islanders se v prostřední části zvedli a hned zkraje nastřelil Tavares břevno. Poté ale mohli na druhé straně navýšit vedení Carlson a o chvíli později Johansson.

O vyrovnání se postaral v 34. minutě kapitán hostů John Tavares, který překvapil Holtbyho střelou nad lapačku. Výborný výkon předvádí v brance hostů nováček Christopher Gibson, který pokryl už 18 střel Capitals.

Po čtyřiceti minutách hry tak hraje Washington s newyorskými Islanders nerozhodně 1:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:31
    Ostrované se při přechodu do útočného pásma dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude v neutrálním území.

39:15
    Jay Beagle si posunul puk do útočné třetiny, kde o něj pak tvrdě bojoval a nakonec donutili hosty ke ztrátě.

38:36
    Braden Holtby nejdříve musel vytáhnout další dobrý zákrok proti střele Kyla Okposa z ostrého úhlu, následně domácí hráči poslali puk na icing.

38:07
    Johnny Boychuk je zpátky na ledě, Islanders hrají v plném počtu.

37:55
    Marcus Johansson pálil z pravé strany hodně tvrdě, leč nepřesně. Washington až v závěru přesilové hry dokázal alespoň zakončit.

37:42
    Alex Ovečkin ztratil kotouč a Brock Nelson tak mohl v absolutním klidu vyhodit.

37:08
    Capitals se v početní výhodě vůbec nedaří usadit v útočném pásmu a dostat se k nějaké kombinaci a následnému zakončení.

36:31
    Domácím se moc nepovedl přechod do útočného pásma a puk dokonce vystřelili mimo led, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

36:07
    Washington si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase, za držení protihráče je vyloučen Johnny Boychuk.

35:43
    Zakázané uvolnění Islanders vrátí hru zpátky před branku Christophera Gibsona, který zatím dnes na ledě nejdominantnějšího týmu letošní sezony chytá skvěle.

35:02
    Nikolaj Kuljomin už si rovnal puk na střelu, kus černé gumy mu ale přeskočil hokejku.

34:28
    Ryan Strome se řítil do další šance, jeho únik překazil ale tentokrát úspěšným zákrokem Braden Holtby.
    John TAVARES - 1:1

33:43
    Hostům se povedlo krátce po polovině zápasu vyrovnat! John Tavares nejdříve ve středním pásmu vyslal do útoku Thomas Hickeyho, který mu puk přenechal za sebou a JOHN TAVARES tvrdou ranou trefil přesně nad Holtbyho lapačku! Domácí brankář střelu podcenil a nechytil. Asistence: Thomas Hickey a Kyle Okposo.

33:26
    Casey Cizikas se poctivě vrátil a sebral puk váhajícímu Michaelu Lattovi.

32:39
    Domácí dnes výborně brání, Islanders se nemohou dostat ke své tradiční ofenzivní hře, kterou praktikují především v zápasech na vlastním ledě.

31:45
    Kuzněcov pálil z vrcholu levého kruhu hodně nebezpečně, Gibson puk přizvedl maskou.

31:14
    Johnny Boychuk stihl odehrát kotouč před nebezpečně dotírajícím Andre Burakovskym.

30:43
    Jevgenij Kuzněcov se pokusil zmást hostujícího brankáře několika přihrávkami o dolní konstrukci branky, následná přihrávka ruského špílmachra skončila jen na hostujících hokejkách.

29:57
    Marcus Johansson se sice dostal při rozehrávce do úzkých, i tak vyvázl z těžké situace na výbornou.

29:14
    Braden Holtby v samotném závěru přesilové hry vytáhl výborný zákrok proti slušné střele Ryana Stromea z pravého kruhu! Matt Niskanen je už na ledě, Washington tak hraje v plném počtu.

28:39
    Islanders se vůbec nemohou dostat ke kombinaci v útočném pásmu, další výbornou práci odvedl v oslabení Justin Williams.

28:12
    Minuta z přesilové hry je už pryč a Nate Schmidt opět osvobozuje domácí barvy vyhozením přes všechny čáry.

27:41
    Domácí hráči se zatím při vlastním oslabení výborně, už dvakrát se Capitals povedlo vyhodit.

27:14
    Islanders si zahrají další přesilovou hru, za krosček míří na trestnou lavici domácí obránce Matt Niskanen.

26:58
    Kyle Okposo se dostal k odraženému puku v mezikruží, vypálil velmi nebezpečně, ale mimo tři tyče.

26:29
    Jason Chimera hledal před branku najíždějícího Jaye Beagla, který svou čepelí jen promáchl naprázdno.

26:00
    Hosté po menším tlaku soupeře nahrnuli kotouč do brankoviště, kde si jej Christopher Gibson pokryl.

25:37
    Jevgenij Kuzněcov se pokusil prosadit individuálně, jeho štiplavá rána z levého kruhu Gibsona nepřekvapila.

25:09
    Zakázané uvolnění Islanders, vhazovat se bude po levé ruce Christophera Gibsona.

24:40
    Marcus Johansson vyřešil přečíslení dvou na jednoho střelou místo přihrávky na Orlova, Gibson vytáhl výborný zákrok!

23:53
    Jay Beagle předvedl v obranném pásmu výborný obranný zákrok proti střele dánského univerzála Franse Nielsena.

23:04
    Braden Holtby kryje na své hrudi střelecký pokus Kyla Okposa z levého kruhu, vhazovat se bude v obranném pásmu Washingtonu.

22:46
    Tradiční úderné lajně Islanders dnes chybí důležitý článek v podobě Cala Clutterbucka, Casey Cizikas se tak teď vůbec neprosadil.

22:05
    Velká šance domácích! Alex Ovečkin zatáhl puk do útočné třetiny, na levé straně pak akci zastavil, našel sjíždějícího Johna Carlson, který z tutové pozice mezi kruhy nastřelil jen brankáře Gibsona!

21:44
    Dobrou zprávou pro hosty je, že Matt Martin se po bolestivém zranění v první části hry vrátil zpátky do hry.

21:00
    Tom Wilson je zpátky na ledě, Capitals hrají v plném počtu.

20:47
    Hosté se dobře rozestavěli při početní výhodě, rána Nicka Leddyho od modré čáry až k Holtbymu ale neprošla.

20:18
    Islanders pokračují na začátku druhé třetiny v přesilové hře, John Tavares svižnou střelou z levé strany nastřelil břevno!

Největší čas na ledě: Schmidt 7:54 – Leddy 7:59

První třetina nenabídla zrovna záživný hokej, i tak se ale bylo na co dívat. Domácí hokejisté začali trochu vlažněji, postupem času se ale do zápasu více a více dostali. Skóre zápasu otevřel v 5. minutě po rychlé akci po vhazování Alex Ovečkin.

Ruský car si upevnil pozici nejlepšího střelce v celé NHL, dnes se trefil po 46. a aktuálně má náskok tří branek na druhého Patricka Kanea. Ovečkin měl pak ještě jednu velkou šanci, poté se několikrát činil na rekord ve výhrách dnes útočící Braden Holtby.

Washington tak po první dvacetiminutovce vede nad Islanders 1:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42
    Kyle Okposo nedotlačil volný puk z brankoviště za Holtbyho záda! Nyní měli domácí obrovské štěstí!

19:00
    V závěru první třetiny si zahrají Islanders přesilovou hru, za krosček je vyloučen důrazný forward Tom Wilson.

18:32
    Jason Chimera se ocitl ve slušné brankové příležitosti, zblízka ale těsně minul Gibsonovu branku.

18:10
    Postupem času v úvodním dějství domácí hokejisté přitápějí více pod kotlem.

17:32
    Matt Martin, bijec v sestavě Islanders, nyní odjel v těžkých bolestech na střídačku, po pádu na led se drží za rameno.

17:00
    Tom Wilson vysprintoval po levé straně kluziště až ke slušné střele, kterou ovšem o kousek minul branku.

16:21
    Po Burakovskyho přihrávce střílel z levého kruhu Justin Williams, trefil ale jen před sebou obětavě hrajícího Johnnyho Boychuka.

15:40
    Thomas Hickey předvedl tvrdý hit u mantinelu na Alexe Ovečkina, kterému se moc nechtělo na nohy a poté odjel směrem ke střídačce.

15:13
    Do další velké šance se po vyhraném vhazování dostal John Tavares, který tváří v tvář Holtbymu také neuspěl!

14:46
    Na druhé straně se proti tvrdé ráně Thomase Hickeyho blýskl vynikajícím zákrokem lapačkou Braden Holtby!

14:35
    Nahození Matta Niskanena od modré čáry skončilo jen na Jayi Beagleovi bojujícím před brankou.

14:11
    Nick Leddy se vydal na útočný výlet, který nakonec tvrdou ranou zakončoval Pulock, jeho rána skončila jen na zadním hrazení.

13:36
    Jevgenij Kuzněcov ztratil puk v souboji s Boychukem a dopředu tak mohou Ostrované.

12:53
    Domácí pětice zvládla získat kotouč ve vlastním pásmu a značně unavená lajna v čele s Ovečkinem mizí na střídačku.

12:06
    Alex Ovečkin se krásně uvolnil po individuální akci, svůj únik ovšem nedokázal dovést do úspěšného konce, jeho střelu Gibson dokázal vyrazit.

11:18
    Za nedovolené bránění je vyloučen Scott Mayfield, který se posléze pustil do bitky s Michaelem Lattou, oba hráči samozřejmě vidí pětiminutový trest za bitku. Latta navíc další menší trest za vyvolání, hrát se tak bude nadále pět na pět.

10:56
    Johnny Boychuk poslal puk podél hrazení do útočného pásma, kde si jej ovšem sebral Dmitrij Orlov.

10:14
    Jevgenij Kuzněcov se tlačil do brankoviště, jeho výpad před branku ale zastavil obětavým zákrokem brankář Christopher Gibson.

09:48
    Hosté zatím při hře v pěti na obou stranách mají více ze hry, na umělecký dojem ze hry se ale bohužel pro Islanders nehraje.

09:05
    Po slušné kombinaci domácích hráčů střílel Kyle Okposo, Holtby jeho pokus vyrážečkou poslal do bezpečí.

08:42
    Ranař Matt Martin se dostal ke střele, se kterou neměl Braden Holtby žádný problém.

08:15
    Alex Ovečkin tentokrát z levé strany zamířil hodně mimo branku, utkání se dostává do tempa.

07:57
    Justin Williams pálil z slušné pozice v předbrankovém prostoru, Gibson stihl včas zareagovat.

07:28
    Christopher Gibson byl sice u puku dříve než Andre Burakovsky, po menším zaváhání ho ale při projíždění jen nastřelil.

06:57
    Domácí hokejisté nikam nespěchají a v klidu si přihrávají ve vlastním obranném pásmu.

06:12
    Jason Chimera se jako tank přiřítil před branku, kde se nakonec po přihrávce od Wilsona dostal k puku, který poslal jen přes Gibsonovu klec.

05:49
    Zakázané uvolnění na straně Capitals, vhazovat se bude po pravé ruce Bradena Holtbyho.

05:16
    Domácí se při dalším přechodu do útočného pásma dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
    Alex OVEČKIN - 1:0

04:29
    Domácí se ujímají vedení! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu v podání Marcuse Johanssona se k puku dostal T. J. Oshie, který jej jen přiťukl ALEXI OVEČKINOVI, který se zbavil protihráče kličkou k pravému mantinelu a poté z velkého úhlu překvapil Gibsona v brance! Asistence: T. J. Oshie a Marcus Johansson.

04:23
    Zakázané uvolnění na straně Islanders, vhazovat se bude před brankou Chrristophera Gibsona.

03:51
    Jevgenij Kuzněcov se poprvé předvedl domácím fanouškům, po jeho svižné střele z mezikruží zazvonila konstrukce branky!

03:20
    Domácí vstoupili do utkání vlažně, jejich první aklimatizace v útočném pásmu nebyla vůbec účelná.

02:34
    Steve Bernier nahrnul kotouč na Holtbyho v domácí brance, který si poradil s bravurou. Pokud dnes Washingtons Holtbym v brance zvítězí, brankář si připíše rekordní 48. výhru v základní části!

01:49
    Chris Lee se natlačil do útoku po pravé straně, jeho bekhendový pokus posléze skončil mimo branku.

01:02
    Zápas začal opravdu hodně opatrně, ještě jsme neviděli žádnou střelu na branku, hosté se zatím více tlačí do útoku.

00:36
    Ani jeden z týmů se z prvních střídání neprosadil, utkání začalo hodně opatrně.

00:01

Americká státní hymna je za námi, nyní tak už nic nebrání úvodnímu vhazování dnešního klání.

Hráči obou týmů už nastupují na ledovou plochu, za malou chvíli zazní americká státním hymna.

Utkání začne, jak je u NHL už tradičním zvykem, s několikaminutovým zpožděním oproti plánovanému začátku.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Alzner, Niskanen, Schmidt, Carlson, Orpik, Orlov – Ovečkin (C), Johansson, Williams – Burakovsky, Kuzněcov, Oshie – Chimera, Beagle, Wilson – Winnik, Richards, Latta. Trenér: Barry Trotz.

New York Islanders: Gibson (Greiss) – Leddy, Boychuk, Mayfield, Pulock, Hickey, Strait – Bailey, Tavares (C), Strome – Kuljomin, Nielsen, Okposo – Lee, Nelson, Bernier – Martin, Cizikas, Boulton. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodčí: Joannette, Lee – Nowak, Murray.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Marek ŽIDLICKÝ (NYI) – 50 zápasů, 15 bodů (4+11)
    Jaroslav HALÁK (NYI) – 36 zápasů, 18 výher, úspěšnost zásahů 91,9%, průměr obdržených gólů na zápas 2,3, 3 čistá konta

NEW YORK ISLANDERS

Ostrované stále ještě nemají jistý postup do vyřazovacích bojů, play off ale partu kolem Johna Tavarese na 95% nemine. Aktuálně mají Islanders na svém kontě 95 bodů a v rámci Východní konference se drží na 6. místě, na devátý Boston mají Isles náskok pěti bodů.

Pokud dnes tedy newyorský tým zvítězí, zajistí si postup. Nebo pokud se Bostonu nepodaří porazit Carolinu, to by rovněž posunulo svěřence kouče Capuana do bojů o Stanley Cup, kde by se Islanders mohli stát černým koněm. Koneckonců, jak se říká, v play off je už možné všechno.

Nejproduktivnější hráč: John Tavares – 64 bodů (30+34)
    Nejlepší střelec: John Tavares – 30 gólů

Poslední tři zápasy:
    NY Islanders – Tampa Bay 5:2
    NY Islanders – Pittsburgh 0:5
    NY Islanders – Columbus 4:3

WASHINGTON CAPITALS

Washington je letos suverénně nejdominantnějším týmem celé NHL, dlouhodobou základní část opanovali Capitals zcela jednoznačně a Prezidentovu trofej získali svěřenci kouče Trotze s několikazápasovým předstihem. Aktuálně mají Caps na svém kontě 116 bodů.

Parta okolo kanonýra Alexe Ovečkina je rozhodně nejžhavějším favoritem na zisk Stanley Cupu v letošním roce. Washingtonu se konečně podařilo poskládat tým, který vládne v mnoha faktorech – přes výborného brankáře a poctivou defenzivu až po vynikající přesilové hry.

Nejproduktivnější hráč: Jevgenij Kuzněcov – 75 bodů (20+55)
    Nejlepší střelec: Alex Ovečkin – 45 gólů

Arizona – Washington 3:0
    Colorado – Washington 2:4
    Philadelphia – Washington 2:1 po náj.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nejlepšího ledního hokeje na zeměkouli! Základní část sezony NHL se kvapem blíží ke svému konci, noc z úterý na středu nabídne celkem 11 utkání, v tomto podrobném online přenosu budeme sledovat zápas mezi Washington Capitals a New York Islanders.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.