ŠK 98 Pruské
3:0 (3:0, 0:0, 0:0) Stav série: 2:1
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
sk Sobota 09.04.2016, 13:00Play-off Extraligy (SK)

Skončil sa zápas tretieho štvrťfinále, v ktorom uspeli domáci hokejbalisti výsledkom 3:0. Pruské teda vedie v sérii 2:1 a v zajtrajšom zápase si môže vybojovať postup do semifinále. (14:58:16)

43:44
    Prušťania už prakticky iba dohrávajú.

42:49
    Vylúčenie v tíme HBK Nitrianskí Rytieri Nitra (Mach).

41:53
    Kubrický tresné strieľanie nepremenil.

41:53
    Tresné strieľanie, Pruské!

40:35
    Prušťanom sa presilovke nedarí, hostia si vybojovali vhadzovanie v útočnom pásme.

38:25
    Zápas pokračuje a Prušťania sa snažia o štvrtý gól v zápase.

36:16
    Vylúčenie v tíme HBK Nitrianskí Rytieri Nitra (Martiška). Martiška dostal za likvidačný faul na Fumača trest 5+DKZ.

Zatiaľ nevieme čo je s Fumačom, ktorý po náraze zostal ležať pri mantineli a zatiaľ sa odtiaľ nezdvihol, no pravdepodobne je už pri vedomí.

Mrazivé momenty v Pruskom!!!

36:10
    Fumač zostal ležať pri mantinely a nehýbe sa!!!

35:44
    Hostia v plnom počte.

33:44
    Vylúčenie v tíme HBK Nitrianskí Rytieri Nitra (Martiška).

32:58
    Doskočil prihral Vozárovi ten bojuje o loptičku pri mantineli.

31:24
    Zakázané uvoľnenie, Pruské.

30:46
    Nitriansky brankár bol zasiahnutý nohou do hlavy a spadla mu maska, je otrasený ale bude pokračovať.

30:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine sa stav nemení, Nitra stiedala brankára ten si zatiaľ, rovnako ako Moško cely zápas, drží čisté konto. Tretia tretina začne približne o 14:15.

olie24

Branky a nahrávky: 7. Škultéty (Bachynec, Fumač), 7. Cíbik (Gavač), 14. Kubrický (Gavač)

ŠK 98 Pruské: Moško – Kyselica, Bundil, Doskočil, Cíbik, Valášek, Ilončiak – Bachynec, Škultéty, Fumač – Kubrický, Gavač, Vozár – Buday, Šimko, Kučera
    HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Charizopulos) – Titka, Maxin, Káčer, Martiška, Bujdák, Žitný, Gajdoš – Beniač, Dobrý, Daniška, Mach, Konig, Ecker, Čičo, Myjavec, Gajdoš Miroslav, Ščasný