Austrálie – Bulharsko 14:0 (kon.) | Nový Zéland – Mexiko 1:2 (kon.)
Nový Zéland
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Mexiko
Pondělí 11.04.2016, 03:00 • Ice Dome, Mexico City, Mexiko • Mistrovství světa - II. B Divize • 2. kolo

42:14
    Osm vteřin bude hrát Mexiko přesilovku 4 na 3, zbytek pak v klasické přesilovce pět na čtyři. Za sekání jde na trestnou lavici Paris Heyd.

40:22
    Vyloučení v týmu Nový Zéland (Harrop – 2 min., držení hole).
    Vyloučení v týmu Mexiko (Ugarte – 2 min., držení protihráče).

36:54
    Nový Zéland má po přesilovce. Jepičí život početní výhody je důsledkem faulu Parise Heyda, který se provinil proti pravidlům sekáním.

36:40
    Vyloučení v týmu Mexiko (Perez – 2 min., faul loktem).

31:32
    Vyloučení v týmu Nový Zéland (Heyd – 2 min., nedovolené bránění).

26:04
    Tak na to, jak čistě se hrálo v první třetině, se nyní s tresty doslova roztrhl pytel. Mexiko bude hrát přes půl minuty čtyři na tři. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Frear.

25:32
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za podražení musí odpykat Hector Majul.

24:38
    Střelec první branky, Cox, je prvním vyloučeným v dnešním utkání.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 23. Cox (TS) – 43. Arroyo (TS), 44. Arroyo (Cervantes, Ugarte)

Nový Zéland: Parry (Hopkinson) – Lawrence, Frear, Jackson, Haines (C), McLeish, Craig, Hay, Coslett – Heyd, Henderson, Cox (A), Harrop (A), Ruddle, Challis, Darling, Sandoy, Burns, Ratcliffe, Harrison, Frear
    Mexiko: De Alba (de la Garma) – Ugarte (C), Rosette (A), Escandon, Colas, de la Vega, Martinez, Pineyro, Duenas – Majul, Cervantes (A), Chabat, Arroyo, Gomez, Smithers, Gutierrez, Perez, Gonzalez, Carrero, Tommasi

Rozhodčí: Mikloš Haszonits (HUN) – Michael Harrington (CAN), James Kavanagh (GBR)