Nizozemsko – Island 3:0 (kon.) | Belgie – Čína 3:2 (po pr.) | Srbsko – Španělsko 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 12.04.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 7. kolo

58:22
    Ke konci utkání se strhla velmi atraktivní bitka mezi Michalem Vachovcem a Pavlem Mrňou. Oba hráči jsou vyloučeni na osobní tresty za hrubost. Trest navíc dostává Pavel Mrňa (JIH) jako aktér bitky za hrubost.

52:48
    Na dvě minuty je vyloučen Rudolf Huna (KVA) za podražení.

48:33
    A máme tu hru ve čtyřech. Na dvě minuty je vyloučen Rostislav Marosz (KVA), který se provinil sekáním.

48:09
    Po skvělé souhře domácích musel za záchranou brzdu zatáhnout Jiří Dobrovolný (JIH), který se provinil držením a je vyloučen na dvě minuty.

33:09
    Máme tu první vyloučení na straně domácích! na dvě minuty je vyloučen Rostislav Marosz (KVA) za sekání.

29:17
    Filip Seman (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

27:47
    Na straně hostů přišlo další vyloučení. tentokrát je vyloučen Pavel Mrňa(JIH) za podražení.

17:20
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání! Na dvě minuty je vyloučen Josef Škořepa (JIH) za podražení.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 25. Redlihs (Haščák, Kůs), 26. Marosz (Rachůnek, Gulaši), 30. Svoboda (Rachůnek, Kůs), 59. Huna – 23. Prokš (Jícha), 39. Skořepa (Bilčík, Důras)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – M. Rohan, Sičák "A", Gulaši, J. Tomeček, Dvořák, Redlihs, Baránek, Weinhold – Vachovec "A", Skuhravý "C", Huna – Koblasa, Kůs, Haščák – Rachůnek, Marosz, Svoboda – T. Rohan, V. Tomeček. Trenér: Karel Mlejnek
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Dobrovolný "C", Kaláb "A", V. Zadražil, Štebih, Grebenyuk, Bilčík, Parýzek – Jergl, Skořepa, Důras "A" – Diviš, Seman, Březina – Prokš, Jícha, Kolář – Malec, Anděl, Mrňa Trenér: Petr Vlk

Rozhodčí: Šindler, Pešina – Bláha, Brejcha