Braga – Tondela 3:0 (kon.) | Benfica – Setúbal 2:1 (kon.)
Benfica Lisabon
2:1 (2:1)
Vitória FC Setúbal
Pondělí 18.04.2016, 22:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 30. kolo

Z tohoto zajímavého utkání je to vše, mějte se fajn. (23:59:32)

Setúbal na hřišti velkého favorita rozhodně nepůsobil jako tým, který zvítězil jen v jednom z posledních šestnácti zápasů. Hosté vedení z první minuty neudrželi, ale ve druhé půli předvedli velice solidní výkon a nejednou zatopili lisabonské obraně. Benfica tak vydřela očekávané tři body a vrací se zpět na čelo Primeira Ligy.

90+4

90+3
    V poslední minutě nastaveného času má Benfica výhodu rohového kopu. Domácí o vítězství už asi nepřijdou.

90+2
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Arnold Issoko, přichází Shaher Mansour.
    Makuszewski opuštěnou branku netrefil

90+2
    Rozjíždějící se oslavy vítězství málem vzaly za své! Issoko se utrhl od domácí obrany, Ederson na jeho výpad včas zareagoval a ukopl míč do středu hřiště. Z něj na opuštěnou branku zamířil Makuszewski, jenže minul.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času.

90
    S bráněním této standardní situace si hosté poradili. Hrozící protiútok zastavil Jonas, jehož zákrok byl odměněn žlutou kartou.

89
    Žádný závěrečný nápor Setúbalu se nekoná. Naopak to jsou domácí, kteří se snaží přidat rozhodující branku. Po sražené střele Jonase mají k dispozici rohový kop.

88
    Pizziho centr ze strany skončil na obraně Vitórie, odražený míč si ale na hranici pokutového území našel Carcela-González a slušnou ranou prověřil Nunese.

87
    Na hřišti se objevil jeden z domácích fanoušků. Jeho chvíle slávy ale trvaly jen krátkou chvíli, protože jej pořadatelé rychle odvedli.

86
    V 86. minutě tu máme vůbec první žlutou kartu. Uviděl ji Miguel Lourenço, jenž evidentně zatáhl za dres unikajícího Samarise.

85
    Pizzi nabral na pravé straně slušnou rychlost, přihrávku do šestnáctky ale obrana Vitórie zastavila.

84
    Domácí obránce odvrátil centr Rucy do prostoru před pokutovým územím, ovšem následná střela Clara byla dost nepřesná.

83
    Victor Lindelöf se pokusil o kolmou přihrávku dopředu, čímž zapříčinil ztrátu balónu a další vlnu nespokojenosti na tribunách.

82
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Konstantinos Mitroglou, přichází Raúl Jiménez.

81
    Po dlouhé době si zaútočili i domácí, Sanches nahrál na hranici vápna, jenže tam byl Mitroglou ubráněn.