Sparta – Liberec 1:0 (kon.) | Jablonec – Příbram 5:0 (kon.) | Brno – Plzeň 4:1 (kon.)

90
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Petrák.

90
    Žlutou kartu dostává Vyšehrad (FC Hradec Králové).

90
    Řepa v bráně ale těžkou situaci zvládl, protože proti němu šli v souboji ve vzduchu dva hráči Hradce.

89
    Na polovině hřiště hosté faulovali, do vápna tak přiletí dlouhý míč.

88
    Poslední minuty se hrají ze strany na stranu, uvidíme, jak napínavá koncovka nakonec skončí.

86
    Hradec Králové je sice často v útoku, schází mu ale finální fáze, takže to hostům nedělá výrazný problém.

84
    Hosté sice stále vedou, výsledek je ale ještě otevřený, navíc domácí se v posledních minutách viditelně zvedli.

83
    Na druhé straně nebezpečný lob vyslal Beneš, Ordelt se musel hodně natahovat za sebe, aby neinkasoval.

81
    Zdržálek už byl s míčem před vápnem a měl to na dobrou střelu, balón ale ještě nahrával na Davida Drozda, který nedokázal vystřelit.

79
    Žlutou kartu dostává Troníček (FK Dukla Praha).

78
    Hradec se snaží zatlačit hosty na jejich polovině a vymyslet vyrovnávající akci.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Šumský, přichází Sedláček.

76
    Pět metrů před vápnem se obtočil kolem tří hráčů Zdržálek, který pak vypálil o třicet centimetrů vedle tyče.

74
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Vyšehrad.

74
    Dukla právě vstřelila branku!
    Podruhé v zápase jdou do vedení hosté, DAVID BEZDIČKA po pohledné přihrávce vystřelil z hranice vápna a jeho míč končí za zády Ordelta – 1:2!