Hradec Králové – Olomouc 2:14 (kon.)
IBK Hradec Králové
2:14 (1:7, 0:5, 1:2) Stav série: 0:2
FBS Olomouc
Sobota 23.04.2016, 18:00 • Sportovní hala Předměřice n. L. • Baráž o Extraligu žen • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. S přáním hezkého sobotního večera se s Vámi loučím. (20:09:37)

Toto barážové utkání je u konce. O vítězství rozhodly florbalistky z Hané již v prvním dějství, kdy si připsaly sedm branek. V tom dalším navíc přidaly dalších pět a poslední třetina už byla jen formalitou. Hráčky Olomouce si počínaly velmi efektivně, a tak mohou slavit, nutno říci zasloužené, vysoké vítězství, které jim přisuzuje vedení 2:0 v celé sérii.

59:55
    Střelu Jitky Oháňkové likviduje Remešová.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny. O výsledku je však už dávno rozhodnuto a míček navíc stále drží hostující hráčky.

57:00
    Olomoučanky se nyní snaží dohrát utkání v klidu. Jedna přihrávka střídá druhou a napadající domácí hráčky neví, jak jen by se k míčku dostaly.

55:55
    Tempish FBS Olomouc si bere oddechový čas.

55:50
    Opět pálila Petra Kamínková, ale jistým zákrokem se vyznamenala Lenka Remešová v domácí bráně.

55:44
    Po míčku se natahovala Sára Seevaldová, ten ale před Remešovou netrefila ideálně.

54:12
    Opět zmatky v obraně domácích hráček a řežba před brankou Remešové. Nyní však potíže nepřerostly v další branku v síti domácích a můžeme tak pokračovat za stejného stavu.

53:29
    Domácí nastěhovány před Frankovou s míčkem na čepelích, ovšem ke střele se zatím nedostaly.

51:45
    Oba týmy hrají v plném počtu.

51:00
    Na hrací ploše je nyní pochopitelně více místa a hra je tedy o něco více rychlejší.

49:45
    Dvě minuty odpyká Tereza Reimerová (OLO), která se provinila bráněním ve hře.

Současně s ní na trestnou usedá oplácející Martina Luštincová (HRK), která vyfasovala dvě minuty za hrubost.

48:20
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Holky z Hané však opět skórují po rychlém kontru, do kterého vyrazila Sára Seevaldová společně s ALENOU SKLENÁŘOVOU. První jmenovaná střílela a ta druhá dorážela. Asistence: Sára Seevaldová.

45:40
    Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlala Pavla Ryklová, jejíž pokus si Franková pohlídala. Do zakončení se poté drala Jarešová, ale strážkyně olomoucké svatyně byla opět na místě.

44:35
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácí hráčky vyrazily do situace dvou proti jedné. Eliška Buchalová naznačila, že půjde do zakončení, na což Franková pochopitelně reagovala, ale poté ještě předložila před odkrytou bránu MARTINĚ LUŠTINCOVÉ, která střílí svůj druhý gól v dnešním střetnutí. Asistence: Eliška Buchalová.

44:00
    Střelu Jarešové ve vzduchu zasáhla Martina Luštincová, ale rozhodčí pískají hru vysokou holí.

Jakub Kudláč

Jan Marčík

Branky a nahrávky: 12. Luštincová (Ryklová), 45. Luštincová (Buchalová) – 1. Kamínková (Oháňková), 1. Sklenářová (Reimerová), 3. Grufíková (Lišková), 4. Grufíková (Lišková), 4. Kamínková (Oháňková), 9. Sklenářová (Reimerová), 16. Oháňková (Kamínková), 26. Lišková (Kamínková), 30. Kamínková (Grufíková), 31. Jakubkovičová, 32. Seevaldová (Reimerová), 33. Oháňková (Lišková), 43. Grufíková (Lišková), 49. Sklenářová (Seevaldová)

IBK Hradec Králové: Remešová – Raab, Tomečková, Vacková, Ryklová, Pešková, Řezníčková, Miholová, Chocová, Dohnalová, Jarešová, Šarounová, Luštincová, Buchalová
    FBS Olomouc: Franková – Reimerová, Pavlíková, Oháňková, Kamínková, Zamazalová, Mošťková, Sklenářová, Jakubkovičová, Seevaldová, Lišková, Bestrová, Grufíková

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt