Kladno – Královské Vinohrady 8:5 (kon.)
Kanonýři Kladno
8:5 (3:0, 3:1, 2:4) Stav série: 2:0
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 23.04.2016, 19:00 • SH BIOS Kladno • Baráž o Livesport Superligu • 2. kolo

Kladno si připisuje velice důležitou výhru. V sérii vede již 2:0 na zápasy. K postupu do extraligy mu chybí pouze jediné vítězství. Ode mne je to dnes vše a těším se na další společný onlajn! Ještě jednou se omlouvám za vzniklé technické problémy a přeji krásný zbytek večera. Adam Pudich. (21:17:01)

Střely na branku ve 3.části – Kladno 7-17 SKV; celkem: Kladno 20-43 SKV

Nejlepšími hráči se stal Tomáš Cmíral a za tým hostí Milan Bína

59:45
    Hosté mohli opět skórovat. Nushart dostal skvělou přihrávku po standardní situaci, ale netrefuje prázdnou bránu.

59:26
    Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva FBC Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.

59:10
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MARTIN ROSSI snižuje stav zápasu na 8:5. Vinohrady sice snižují mílovými kroky, avšak na obrat zavelely příliš pozdě. Asistence Milan Bína.

58:25
    Kladno právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ NUSHART dodává klid svému týmu. Asistence Michal Klápa.

57:12
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady se snaží o obrat v utkání. LUKÁŠ GREGOR se trefuje přesně mezi tři tyče a snižuje na 7:4. Asistence Jan Linhart.

56:30
    Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.

56:05
    Kladno vyhazuje míček a v klidu střídá.

55:45
    Louvar se dostal do dobré příležitosti, ale nedokázal zamířit přesně.

Omlouváme se za technické potíže. Nyní už by mělo být vše v pořádku.

54:40
    Zavadil v obrovské příležitosti. Cmíral si však počínal bravurně.

53:13
    Gruber nyní promrhal obrovskou příležitost.

53:12
    Oddechový čas pro hosty.

47:56
    Oddechový čas pro domácí.

47:56
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! JAN ZAVADIL snižuje na 7:3. Asistence Matěj Raiter.

47:09
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!MILAN BÍNA snižuje na 7:2.

Adam Pudich

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Gruber (Louvar), 6. Přívara, 15. Klápa (Přívara), 34. Klápa (Přívara), 38. Louvar (Slívka), 39. Slivka, 41. Holčák (Nushart), 59. Nushar (Klápa) – 22. Bína (O.), 48. Bína, 48. Zavadil (Raiter), 58. Gregor (Linhart), 60. Rossi (Bína)

Kanonýři Kladno: Cmíral (Šárka) – Richtr, Holčák, Prošek, Burian – Míka, Petrlík, Slivka, Nushart, Mandler, Gruber, Přívara, Klápa, Leipner, Richtr, Blažek, Lacko, Lauvar, Běhal
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (Mrkos) – Raiter Š., Stuchlík O., Houra – Rossi, Králík, Linhart, Raiter M., Kareš, Gregor, Bína, Skřivánek, Záň D., Hanák Záň J., Zezulka, Stuchlík Z., Zavadil, Renčín

Rozhodčí: Jiří Filipčík Ondřej Filipčík