Neděle 24.04.2016, 10:30Euro Floorball Tour (ženy)

Pro dnešek je to vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (12:18:26)

Nejlepší Švýcarkou dnes byla Nina Bartschiová.

Nejlepší českou hráčkou dnešního utkání byla vyhlášena Lucie Veselá.

Zásahy brankářek celkem: 18-17.

Zásahy brankářek ve třetí třetině: 2-6.

České hráčky předvedly, jak snadno se dá ztratit dobře rozehraný zápas. Přestože hrály po dvě třetiny dobrý florbal a vedly o dvě branky, o své vedení přišly ve vlastních přesilovkách pět minut před koncem, kdy Švýcarky navíc ihned vsítily vítěznou branku. I takový bývá florbal.

59:55
    Míček je u mantinelu a Švýcarky jej blokují. Je konec naděje na dobrý výsledek.

59:40
    Česká branka je prázdná a míček na hokejkách českých děvčat.

59:34
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Český tým stále v útoku.

57:38

56:19
    České hráčky ztratily vedení během dvou přesilových her během dvou minut. Přesto se nevzdávají a dále útočí.

55:51
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    NINA BARTSCHIOVÁ trefuje horní polovinu branky, když se opět v oslabení dostala do rychlého brejku. Asistence: Margrit Scheideggerová.

55:38
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Mischlerová – 2 minuty).

54:47
    MARGRIT SCHEIDEGGEROVÁ dobře napadal rozehrávku českého týmu a po souboji se sama dostala do samostatného útoku a v oslabení tak srovnává na 3:3. Bez asistence.

53:41
    Na dvě minuty je vyloučena Chalveratová. Češky tak budou hrát dnes již podruhé přesilovou hru.

52:17
    Paloncyová obětavě zaklekla do střely.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 7. Bartschiová (Ruttimannová), 48. Stellaová (Ruttimannová), 55. Scheideggerová, 56. Bartschiová (Scheideggerová) – 27. Mlejnková (Billa), 35. Veselá (Tožičková), 38. Veselá (Kiecková)

Švýcarsko: Schmidová (Bircherová) – Bartschiová, Spichigerová, Chalveratová, Scheideggerová, Reinhardová, Hintermannová, Fricková, Wyssová – Stellaová, Ruttimannová, Brigitteová – Liechtiová, Beerová, Cinaová – Buhlerová, Waltherová, Kollerová
    Česko: Ranochová (Kubíčková) – Ratajová, Zittová, Řepková, Urbánková, Veselá, Kiecková, Enenkelová – Čapková, Krupnová, Leierová – Koníčková, Mlejnková, Billa – Tožičková, Tvrzníková, Paloncyová – Reznarová, Rybičková

Rozhodčí: Kirjonen, Sirkka