Celta Vigo – Granada 2:1 (kon.)
Celta de Vigo
2:1 (1:0)
Granada CF
Pondělí 25.04.2016, 20:30 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 35. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:19:41)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec zvládla lépe Celta, která vyhrála nad Granadou 2:1. Domácí šli do vedení, když se trefil Aspas. Poté ale vyrovnal Rico, jenže poslední slovo měl opět Rico, který vystřelil všechny body Celtě, která byla dnes aktivnější.

90+3

90+3
    Domácí se stále brání, ale Granada zatím nic kloudného nevymyslela.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hosté se tlačí dopředu, ale Celta zatím odolává a stále drží své vedení.

87
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Marcelo Alfonso Diaz Rojas, přichází Nemanja Radoja.

85
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází David Barral.

84
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Carles Planas, přichází Jonathan Castro.

83
    Celta se ale dokázal ubránit a stále tak vede nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 2:1.

82
    Rohový kop pro Granadu.

81
    Žlutou kartu dostává Robert Ibáñez (Granada).

79
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Robert Ibáñez.

77
    Žlutou kartu dostává Iago Aspas (Real Club Celta de Vigo).
    76. Iago ASPAS - 2:1

76
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Domácí přidali a hned se dočkali vedoucí branky. Po krásné kombinaci se ve vápně dostal k míči IAGO ASPAS, který zachoval chladnou hlavu a pěkným obloučkem překonal Fernándeze.

74
    Domácí se ale prosadit nedokázali a tentokrát se stav zápasu nemění.

73
    Rohový kop pro Celtu.

72
    Žlutou kartu dostává Carles Planas (Real Club Celta de Vigo).
    70. Fran RICO - 1:1

70
    Granada právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno. Po rychlé akci ještě dokázal Blanco zasáhnout, ale na hranici velkého vápna se k míči dostal FRAN RICO, který s velkým štěstím propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:1.

69
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Daniel Wass.
    67. Fran Rico (GRN)

67
    Po hezké kombinaci to výborně vyzkoušel Fran Rico, ale jeho technické střele pár decimetrů chybělo! Nutno ale dodat, že rána to byla hodně povedená.

65
    Po střele musel zasahovat Rubén Blanco, ale se slabým pokusem si poradil a stav zápasu se tedy nemění.

63
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází René Krhin, přichází Fran Rico.

61
    Je před námi posledních třicet minutek a domácí stále vedou o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Slibnou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

57
    Na trávníku se nic zajímavého neděje. Hosté přidali a oproti prvnímu poločasu jsou o poznání nebezpečnější, ale vyrovnávací branky se zatím nedočkali.

55
    Nakonec se domácí přeci jen vydali dopředu, ale z centrovaného míče nic nebylo.

53
    Domácí se ale v pohodě ubránili a jsou u míče. Celta samozřejmě nikam nepospíchá a kombinuje na své polovině.

52

51
    Po dobrém centru z pravé strany se do zakončení dostával Youssef El Arabi, ale nakonec byl u míče jako první Hugo Mallo.

49
    Hostující hráč se hned prodral do vápna Celty, ale poté si pomohl rukou a to rozhodčí velmi dobře viděl a následně i odpískal.

47
    Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračuje ve stejných sestavách, jako na začátku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
    Domácí byli v prvním poločase lepší a po brance Aspase vedou nad Granadou 1:0. Je jasné, že ve druhém dějství to ještě bude hodně zajímavé.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    Z rohu ale nic nebylo a je jasné, že v prvním poločase se už nic nestane.

44

42
    Po skvělém technickém pokusu musel Rubén Blanco zasahovat, ale zvládl to na jedničku a míč dokázal vyrazit!

41
    První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

39
    Ani hostům útok nevyšel, protože vše skončilo velmi nepřesnou střelou, po které míč skončil vysoko nad brankou Celty.

37
    Oba celky se tlačí dopředu, ale v této fázi zápasu se ani jednomu celku nedaří podle představ.

35
    Ale z druhého rohu Granada nic nevytěžila, takže stav se nemění a Celta i nadále vede 1:0.

34
    Po centru se k míči dostal Youssef El Arabi, ale jeho rána byla zblokována, rohový kop pro Granadu.

32
    Domácí kombinují na své polovině, drží míč a nikam nepospíchají. V posledních minutách tempo hry výrazně opadlo.

30
    Po dobrém stříleném centru musel zasahovat Andrés Fernández, ale zvládl to na jedničku a míč dokázal vyrazit.

28
    Žlutou kartu dostává Miguel Lopes (Granada).

26
    Ale ani hosté nic nevymysleli. Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek a na další šanci stále čekáme.

24
    Domácí ale nic nevymysleli a o kulatý nesmysl přišli. Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy.

22
    Ale z prvního rohu hosté nic nevytěžili a na tahu už je domácí Celta.

21

20
    Po dvaceti minutách vede Celta nad Granadou 1:0 a nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože je zatím jasně lepší.

18
    Po rychlé akci se dostal z hranice penalty ke střele Nolito, ale míč skončil vysoko nad brankou a stav se tentokrát nemění.
    16. Iago ASPAS - 1:0

16
    K míči se postavil IAGO ASPAS, který nekompromisní střelou nedal brankáři žádnou šanci a Celta Vigo jde tedy do vedení 1:0!
    15.

15
    Cristiano Biraghi zbytečně fauloval a je z toho penalta.

15
    Pokutový kop pro Celtu!

13
    U míče jsou stále domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Andrés Fernández.

11
    Domácí se opět tlačí dopředu, ale hosté zatím poměrně dobře brání. Celta je ale jasně aktivnější.
    9. Isaac Cuenca (GRN)

9
    A na druhé straně to z úhlu vyzkoušel Isaac Cuenca, ale jeho střela, nebo možná přihrávka se neujala, protože míč proletěl po brankové čáře, ale v brance neskončil!
    7. Iago Aspas (CVG)

7
    Domácí hráč dostal skvělou přihrávku za obranu, ale nezvládl zpracování. Poté se ale ke kulatému nesmyslu dostal Iago Aspas, ovšem z hranice penalty na brankáře nevyzrál!

5
    Začátek duelu patří domácím hráčům, kteří se neustále tlačí dopředu, ale Granada zatím odolává.

3
    Domácí zahrávali i druhý rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Celé snažení Celty nakonec skončilo zbytečným faulem.

2
    Hosté chybovali a domácí hráč se dostal do vápna, ale byl vytlačen do zámezí. Nakonec vybojoval alespoň roh.

1
    Domácí se hned vydali dopředu, ale na levé straně skvěle zasáhl Abdoulaye Doucouré, který kombinační akci dobrým skluzem zastavil.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Cabral, Sergi Gómez, Planas – P. Hernández, Diaz Rojas – Aspas, Orellana, Nolito – Guidetti.
    Náhradníci: S. Álvarez – Radoja, Bongonda, Wass, J. Castro, Dražić, Señé.

Granada: Andrés Fernández – Miguel Lopes, Babin, Lombán, Biraghi – Rochina, Krhin, Doucouré, Cuenca – El Arabi (C), Peñaranda.
    Náhradníci: J. Fernández – F. Rico, R. Ibáñez, M. Dória, S. Ruiz, Méndez, Barral.

Celta de Vigo – Granada 1:1

Real Club Celta de Vigo má na svém kontě 54 bodů a v tabulce se nachází na šestém místě. Pokud by dnes Celta vyhrála, tak by se posunula na pátou pozici. Z posledních pěti zápasů. domácí dvakrát vyhráli a třikrát remizovali, tak uvidíme, jak si povedou dnes.

Granada je na tom o poznání hůře. Hosté zatím nasbírali 33 bodů a v tabulce jim patří sedmnáctá pozice, tedy poslední nesestupová. Granada by dnes potřebovala vyhrát, protože by poté měla k dobru na osmnáctou pozici čtyři body.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu poslední zápas 35. kola a my budeme sledovat duel mezi Celtou a Granadou. Mírným favoritem je domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.