PSG – Rennes 4:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
4:0 (0:0)
Stade Rennes
Pátek 29.04.2016, 20:30 • Park Princů, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:25:32)
    PSG dnes vítězí nad Rennes jasně 4:0

PSG dnes vítězí nad Rennes jasně 4:0, když rozdíl ve skóre mohl být mnohem větší. Gólman bretaňského týmu Benoît Costil totiž další tři čtyři jasné gólové šance dokázal vychytat. Po bezbrankovém prvním poločase se o vítězství ligového suveréna rozhodlo v tom druhém, kdy domácí nastříleli všechny čtyři góly.

90+2
    90+1. Edinson CAVANI - 4:0

90+1
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Po přihrávce Verattiho se dostal ke střele uvnitř vápna EDINSON CAVANI, který se nakonec přece jenom dnes gólově prosazuje.

90+1
    Dvě minuty nastavuje sudí Delerue nad rámec základní hrací doby tohoto utkání.

90
    Cavani dostal pas od Luize, ale z levé strany nedokázal poslat dobrou přihrávku, Costil má míč ve své moci.

89
    Pastore faulován na polovině Rennes, po pádu na postranní čáře má trochu bělavé čelo.

87
    Hosté nyní raději odkopávají míč až na polovinu PSG.

86
    Aurier nyní nedokázal odcentrovat z pravé strany, při dobře se vyvíjející akci PSG a sklidil za to pískot diváků.

85
    Boga si nyní doslova vodil Lucase Mouru na polovině PSG, ale neměl komu přihrát, jeho spoluhráči byli hodně statičtí, míč se vrací až na polovinu Rennes.

84
    Hosté něco zkoušejí vymyslet na polovině PSG, ale zatím se jim to příliš nedaří.

83
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Sylvain Armand, přichází Pedro Mendes.

82
    Benoît Costil, hrdina dnešního zápasu v sestavě Rennes, bude vykopávat od své branky, ale až po střídání.

81
    Další "hraniční" situace domácích, nepískal se ofsajd, ale Cavani pouze přestřeluje branku. Gólman Costil se zlobí na své obránce, kteří mu v posledních minutách moc nepomáhají.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, hosté jsou pod drtivým tlakem.
    78. Zlatan IBRAHIMOVIĆ - 3:0

78
    Tentokrát již ZLATAN IBRAHIMOVIĆ v souboji s Costilem uspěl, znovu se dostal za obranu Rennes a míč posílá od břevna za brankovou čáru.

Martin Dvořák

Branky: 50. Maxwell (Cavani), 54. Ibrahimović (Di María), 78. Ibrahimović (Pastore), 90+1. Cavani (Verratti)

Karty:   57. Aurier (PSG) – 34. Gnagnon (REN)

Střely na branku: 14:7. Střely mimo: 13:3. Rohy: 5:2.
    Paris Saint-Germain: Trapp – Aurier, Marquinhos, Silva (C), Maxwell – Stambouli (60. Verratti), Motta (69. Luiz), Pastore – Di María (69. Moura), Ibrahimović, Cavani.
    Náhradníci: Sirigu – Kurzawa, van der Wiel, Luiz, Verratti, Moura, Nkunku.

Stade Rennes: Costil – Moreira, Gnagnon (59. Gourcuff), Mexer, Armand (C) (83. Mendes), Baal – Dembèlé, Sylla, Fernandes, Henrique (60. Boga) – Sio.
    Náhradníci: Sorin – Zeffane, Mendes, André, Danzé, Gourcuff, Boga.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Aube