sk Pátek 29.04.2016, 18:00 • Futbalový štadión FC Nitra • MONACObet liga

Bardejov si spod Zobora vezie zaslúžene všetky body, ktoré hosťom vystrelil dvoma presnými zásahmi Milunovič. Za Nitru skóroval len Balaj. Ďakujem za pozornosť, dovidenia. (19:53:55)

Bardejov si po rýchlom brejku vybojoval rohový kop.

90+1
    Žltú kartu dostáva Ivančík (FC Nitra).

90+1
    Rohové kopy Nitry zmenu skóre nepriniesli. Do šestnástky sa vybral zakončovať aj domáci brankár Stránský.

90
    Rozhodca bude pridávať k riadnemu hraciěu času 2 minúty.

89
    Andrej Fábry vypálil spoza šestnástky, no lopta letela tesne vedľa.

88
    Veľká šanca hostí zastavená čiarovým rozhodcom, ktorý odmával ofsajd.

86
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Makeka, prichádza Belunek.

85
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Oravec, prichádza A. Fábry.

84
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Gagnon, prichádza Ducár.

75
    Nitra má územnú prevahu, ale proti dobre organizovanej obrane hostí sa jej nedarí dostať sa do gólových príležitostí.

67
    Bardejov dal gól! Po brejkovej akcii ušiel po ľavej strane Sipľak domácej obrane a následne poslal do čistej šance MARKA MILUNOVIČA, ktorý v samostatnom nájazde nekompromisne prestrelil gólmana Nitry a zaznamenáva tak druhý gól v zápase. Bardejov sa ujíma vedenia 2:1.

62
    Nitra dala gól!
    Po prísne nariadenom pokutovom kope sa presadil Filip Balaj. Nitra vyrovnáva na 1:1.

55
    Dnešné stretnutie sleduje 302 divákov.

46
    Začal sa druhý polčas.

Hostia boli v prvom polčase futbalovejším a aktívnejším tímom, ale pozornú defenzívu Nitry sa im dlho nedarilo prekabátiť. V závere prvého polčasu sa však napokon dočkali, keď nariadenú jedenástku premenil Milunovič. Do šatní tak odišli hostia spokojnejší.