IHC Kladno – IHC Nový Jičín 4:9 (kon.) | IHC Kladno – IHC Olomouc 3:7 (kon.) | Černošice – Devils Zlín 7:5 (kon.)
ILHK Hr. Králové – Uh. Brod 5:3 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Přerov 3:2 (kon.) | Brno – HC Boskovice inline 9:3 (kon.)
Roller Storm – IHC Přerov 7:8 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (1:3, 0:0, 2:0 - 0:1) Stav série: 1:1
St. Louis Blues
Neděle 01.05.2016, 21:00 • American Airlines Center, Dallas • Play-off NHL • Semifinále Z. konference
    70:58 David BACKES - 3:4

70:58
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    St. Louis vítězí! Drama je u konce! Hosté využívají přesilovou hru! Antoine Roussel si určitě bude zbytečný zákrok na útočné modré vyčítat. St. Louis vyhrálo vhazování před Niemim, hosté dlouho kombinovali a až Alexander Steen se rozhodl vypálit. Na jeho ránu Niemi ještě dosáhl, ale vyrazil puk jen před sebe. DAVID BACKES se rychle zorientoval a poslal puk za Niemiho záda! Asistence: Alexander Steen, Kevin Shattenkirk.

70:41
    Bude se vylučovat! Na trestnou lavici odchází Antoine Roussel! Roussel si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění! St. Louis může rozhodnout!

68:02
    Jamie Benn si sjel mezi kruhy, kam obdržel přihrávku od Sharpa. Benn si puk rychlým zpracováním přichystal ke střele a pořádně protáhl Briana Elliotta!
    62:33 Nebezpečné zakončení Vladimira Tarasenka v přesilové hře

62:33
    Tarasenko mohl rozhodnout o výhře St. Louis! Ruský hokejista obdržel přihrávku na pravou stranu, odkud mířil do horní části branky, ale Niemi předvedl parádní zákrok! Neujala se ani dorážka z mezikruží!

61:13
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Klingberg – 2 min., držení protihráče).

61:13
    Tarasenko se natlačil před obránce a snažil se zakončit kolem Niemi betonu! Hostující útočník byl faulován, a proto trefil jen Niemiho beton!
    57:24 Jamie BENN - 3:3

57:24
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! St. Louis se bránění nevyplatilo! Eakin vyhrál vhazování v útočném pásmu, Russel se od modré čáry pokusil překvapit Elliotta! Kotouč se od jednoho z hráčů odrazil do míst, kde byl JAMIE BENN, jež bez problémů dorazil kotouč do sítě! Asistence: Cody Eakin, Kris Russell.

46:01
    Demers po vyhraném vhazování napřáhl k dělovce od modré čáry! Elliot se stihl včas přesunout a schytal tvrdý zásah do masky! Kotouč se odrazil do rohu kluziště.

45:46
    Bude se vylučovat! Přesilovka Dallasu končí! Antoine Roussel se provinil vysokou holí a odchází na dvouminutový odpočinek!

44:47
    Brian Elliot zůstal pořádně otřesen po kontaktu s jedním z hokejistů! Elliot ale může v utkání pokračovat!

44:37
    Situace se pro Dallas zdá ještě růžovější! Hvězdy si totiž zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Berglund!
    44:35 Mattias JANMARK - 2:3

44:35
    Dallasu se přeci jen daří snížit! Koncovka zápasu bude ještě hodně dramatická! MATTIAS JANMARK si ve středním pásmu převzal kotouč, třemi rychlými kroky se dostal před obránce a sám proti Elliotovi zamířil mezi jeho betony! Asistence: Cody Eakin, Colton Sceviour.

39:00
    Probíhá poslední minuta 2. třetiny!

33:07
    Goligoski se před brankou Dallasu nepříjemně pustil do souboje se Schwartzem, který dostává dvě minuty za krosček! Dallas si zahraje přesilovku!

31:47
    Mohlo být sníženo! Spezza napřáhl k ráně z pravého kruhu a Brian Elliot dlouho nevěděl, kde má kotouč! Nakonec jej našel za sebou a rychle zlikvidoval i dorážku z ostrého úhlu!

29:46
    Dallas si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává Troy Brouwer! Domácí mají šanci dostat se zpět do zápasu!
    27:20 Obrovská šance Troye Brouwera v přesilové hře

27:20
    Obrovská šance St. Louis! Hosté dokonale rozhýbali obranu Dallasu a Brouwer obdržel přihrávku před Niemiho, ale trefil pouze beton domácího brankáře!

25:31
    St. Louis si zahraje přesilovou hru! Valerij Ničuškin nedovoleně zastavil Vladimira Tarasenka a dostává dvě minuty za hákování.

20:01
    Změna v brankovišti Dallasu! Lehtonena na úvod druhé části nahrazuje Niemi! Uvidíme, zda se mu povede lépe než Lehtonenovi!

19:00
    Probíhá poslední minuta 1. třetiny!
    18:40 Troy BROUWER - 1:3

18:40
    St. Louis využívá přesilovou hru! Hosté sevřeli Dallas před Lehtonenem. Lehtonen si sice poradil se střelou od modré čáry, ale kotouč vyrazil jen před sebe, kde byl připravený TROY BROUWER, který dopravil puk do odkryté sítě! Asistence: Kevin Shattenkirk, Robby Fabbri.

17:38
    Také St. Louis si zahraje přesilovou hru! Roussel vyfasoval dvě minuty za podražení! Uvidíme, jak se domácím povede v oslabení!

17:24
    Schwartz objel branku Dallasu a zpoza branky naservíroval kotouč před Lehtonena, kde dotíral Lehterä, který v dobré šanci nenasměroval kotouč mezi tři tyče!

14:52
    Dallas si zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu! Dvě minuty za hákování dostává Lehterä!
    07:02 Joel EDMUNDSON - 1:2

07:02
    Gólově bohatý úvod utkání pokračuje! St. Louis si bere vedení na svou stranu! Hosté skvěle napadali rozehrávku Dallasu a Brouwer přesnou přihrávkou před branku našel JOELA EDMUNDSONA, který zblízka propálil Lehtonena! Asistence: Troy Brouwer, Scottie Upshall.
    04:11 Patrik BERGLUND - 1:1

04:11
    Je vyrovnáno! Blues přispěchali s rychlou odpovědí! Dallasu vedení dlouho nevydrželo! PATRIK BERGLUND si na modré čáře vyměnil kotouč s Fabbrim a rychlou střelou překonal Lehtonena! Začínáme znovu od nuly! Asistence: Robby Fabbri, David Backes.
    03:36 Alex GOLIGOSKI - 1:0

03:36
    Dallas se ujímá vedení! Jamie Benn udržel puk za brankou St. Louis a přihrávkou zpoza branky našel ALEXE GOLIGOSKIHO, který tvrdou střelou do horního rohu propálil bezmocného Elliota! Asistence: Jamie Benn, Cody Eakin.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 4. Goligoski (Benn, Eakin), 45. Janmark (Eakin, Sceviour), 58. Benn (Eakin, Russell) – 5. Berglund (Fabbri, Backes), 8. Edmundson (Brouwer, Upshall), 19. Brouwer (Shattenkirk, Fabbri), 71. Backes (Steen, Shattenkirk)

Dallas Stars: Lehtonen (21. Niemi) – Klingberg, Goligoski (A), Johns, Oduya, Demers, Russell – Benn (C), Eakin, Sharp – Janmark, Spezza, Ničuškin – Roussel, Faksa, Hemský – Moen, Fiddler, Sceviour
    St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo (A), Bouwmeester, Shateenkirk, Edmundson, Parayko, Gunnarson – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Steen (A), Stastny, Brouwer – Fabbri, Berglund, Backes (C) – Upshall, Brodziak, Reaves

Rozhodčí: Kozari, Watson – Racicot, Amell

Diváci: 18 889