Žilina B – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Trnava B – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.)
Lok. Košice – Nitra 1:0 (kon.) | Sereď – Prešov 2:0 (kon.)
MŠK Žilina B
3:0 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 08.05.2016, 10:30MONACObet liga

Je za nami aj druhý polčas zápasu medzi MŠK Žilina B – MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 1:0. V druhom polčase sme sa dočkali až dvojice gólov a oba na strane domácich. O ten prvý sa postaral v 51 minúte Gorelčík. Na finálnych 30 stanovil v 66. minúte Jakub Michlík.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:23:42)

90+1

90
    Nadstavovať sa bude +1 minúta.

90
    Fujak to myslel výborne. Loptu poslal priamo na kopačku Gorelčíka, no ten si ju nedokázal pripraviť na strelu a tak sú pri lopte znovu hostia, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou dnes neskórujú.

89
    Kristián Vallo musel zatiahnúť ručnú brzdu. jednalo sa o ofsajdvé postavenie tohto futbalistu.

88
    Za obranou Žiliny sa s loptou ocitol Branislav Poremba, ktorý si jedným dotykom loptu pripravil a druhý vystrelil. Mandous ostáva bez zákroku.

87
    Z hranice vápna sa do lopty oprel Kristián Vallo. Jeho pokus bol zblokovaný, no lopta sa ešte dostala k Bojanovi Letićovi, ktorý loptu poslal vysoko nad bránku.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Michlík, prichádza Fujak.

85
    Priamy kop Liptovskho Mikulášu napokon zahral Ján Papaj. Ten loptu poslal na hranicu vápna, kde hlavou predlžoval Gerec, no neúspešne.

84
    Vo vápne Tatranu ostal ležať po zákroku Kucharčíka Kristián Vallo. Vyzerá to tak, že bez ošetrenia to tento raz nepôjde.

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Chigozie, prichádza Pobijak.

82
    Žltú kartu dostáva Lišivka (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

80
    Na opačnej strane to výborne vymyslel Patrik Laco. ten našiel pred Mandousom Štefana Gereca, no ten loptu napálil len do jedného zo zadákov MŠK.

79
    Puček poslal výbornú loptu do vápna Tatranu Liptovský Mikuláš. Na kopačku si ju zobral Miroslav Káčer, no ten z tejto pozície zakončiť nedokázal.

78
    Chigozie mal teraz k dispozícii rozbehnutého Bojana Letića. Rozhodol sa však prihrávať na stred ihriska a to znamenalo len jedno a to odovzdanie lopty do moci mužov v červených dresoch.

77
    Žltú kartu dostáva Gerec (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

76
    Hancko teraz trošku zaváhal kúsok od vlastnej 16-tky. Loptu mu uchmatol Štefan Gerec, ktorému však od nohy odskočila až za postrannú čiaru.

75
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tlacháč, prichádza Václavik.

75
    Lopta sa z kopačky Jána Papaja prepadla až na zadnú tyč, kde stál Dušan Kucharčík. Dušan však neskoro zareagoval a loptu na bránku ani len nevyslal.