Žilina B – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Trnava B – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.)
Lok. Košice – Nitra 1:0 (kon.) | Sereď – Prešov 2:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
1:0 (0:0)
FC Nitra
sk Neděle 08.05.2016, 16:30 • Futbalový štadión, Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

Skončilo sa stretnutie 6. kola nadstavbovej časti DOXXbet ligy skupiny o postup medzi futbalovú elitu Slovenska, do Fortuna ligy, medzi FC Lokomotívou Košice a FC Nitrou, a síce výsledkom 1:0.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok nedele. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:16:36)

90+3

90+2
    Už sa ale nič podstatné neudeje, Košice si tak do tabuľky pripíšu ďalšie tri body.

90+1
    Tá prvá je už prakticky na svojom tempe, Košice ju strávili s loptou na kopačkách. Nitre ostáva posledných 60 sekúnd na to, aby vyrovnala.

90+1
    Riadny hrací čas sa nám naplnil, nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Domácich ešte zastavil ofsajd, vôbec ich to ale nemrzí. Čakáme už len na údaj o prípadnom nadstavenom čase, ten by nemal predstavovať viac ako 3 minúty k dobru.

89
    Prebiehajú posledné minúty zápasu, lopta je momentálne tam, kde ju Košice potrebujú – pred bránkoviskom Stránského. Nič pritom nenasvedčuje tomu, že by sa Nitra mala dostať do lepšej streleckej pozície.

88
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Oravec, prichádza Vodička.

87
    Kamenec sa už opäť zapája do zápasu. Rád by sa doň zapojil aj Vodička, ktorý si teraz pri striedačke preťahuje slabiny a pripravuje sa tak na nástup.

86
    Na ihrisku bol ešte ošetrený Kamenec, nevyzerá to ale na vážne zranenie a očakávame jeho návrat do hry.

85
    Žltú kartu dostáva Dunda (FC Nitra).

84
    Po zákroku v šestnástke sa tentokrát nepískalo, Košice druhý pokutový kop rozohrávať nebudú.

83
    Zbytočný faul v strede poľa, Košice získavajú cenné sekundy a smerom dopredu sa teraz rozhodne neponáhľajú. My sa im pritom čudovať nemôžeme, napokon, stále vedú.

82
    Ešte predtým sme ale sledovali šancu Košíc, ktorá priniesla zaujímavý center na vzdialenejšiu žrď, avšak len nepresné akrobatické zakončenie. Stránský tentokrát zakročiť nemusel.

81
    Pripravuje sa posledné striedanie v dnešnom zápase, právo šiestej zmeny na trávniku ostalo Nitre.

80
    Do konca zápasu ostáva ešte 10 minút, Košice sú momentálne na koni a vedú najtesnejším možným rozdielom, 1:0. Uvidíme, ako sa s týmto faktom dokážu vysporiadať futbalisti Nitry.

79
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Leško, prichádza Jass.

78
    Zápas sa pomaly blíži k svojmu koncu, na strane Košíc sa pripravuje aj tretie striedanie. Na ihrisko sa už chystá Jass.