Jihlava – Ostrava 3:1 (kon.) | Liberec – Brno 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pátek 13.05.2016, 13:00 • Areál Na Stoupách • Celostátní liga staršího dorostu • 32. kolo

FC Vysočina Jihlava využil výhodu domácího prostředí a po bezbrankovém prvním poločase porazil FC Baník Ostrava 3:1. (15:04:29)

90

90
    Žlutou kartu dostává Vitásek (FC Vysočina Jihlava).

90
    Žlutou kartu dostává Kolčava (FC Vysočina Jihlava).
    90. Milan VRZAL - 3:1

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Definitivní pojistku přidal po Smejkalově přihrávce v samotném závěru utkání MILAN VRZAL.

85
    Střela Malého už mířila do sítě, ale na brankové čáře skvěle zastoupil brankáře Jihlavy Novotný.
    75. Pavel SVOBODA - 2:1

75
    Domácí si berou vedení zpět, mezi úspěšné střelce se zapsal PAVEL SVOBODA, který si naskočil na nadýchaný centr Kolčavy z levé strany.
    53. Nicolas KALISKÝ - 1:1

53
    Baník právě vstřelil branku!
    Vedení fotbalistům domácího týmu nevydrželo dlouho, vyrovnal NICOLAS KALISKÝ, jenž gólmana prostřelil razantním zakončením.
    49. Davit SARGSYAN - 1:0

49
    Gólový účet zápasu otevřel na začátku druhého poločasu DAVIT SARGSYAN, který se prosadil po krásné technické střele z levé strany.

48
    Ve velké šanci se objevil Kolčava, ale z nadějné pozice trefil pouze obránce.

46

Do prvního poločasu vstoupili lépe domácí, ale poté se hra vyrovnala a výsledkem je bezbrankový stav.

45

33
    Exekutorem pokutového kopu se stal Domiter, který mířil do pravého dolního rohu, jenže Pokorný vystihl směr střely a ránu zlikvidoval.

32
    Uvnitř pokutového území byl nedovoleným způsobem atakován Freit a pro ostravský celek tak byla nařízena penalta.