Štíři České Budějovice – Basset Most 7:1 (kon.) | Bulldogs Brno (poh) – Střešovice 1:5 (kon.) | Basset Most – SKH Meteor Plzeň 5:3 (kon.)
Štíři České Budějovice – SKH Meteor Plzeň 15:0 (kon.) | Bulldogs Brno (poh) – Basset Most 5:2 (kon.)
Bulldogs Brno (poh)
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
PSN Tatran Střešovice
Neděle 15.05.2016, 10:15 • Sportovní hala Lokomotiva - tréninková hala, Úslavská 75, Plzeň • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 7. kolo

Utkání skončilo výhrou hostů. Tatran vyhrál se čtyřbrankovým náskokem a postupuje tedy rovnou do semifinále play-off.

Střely ve třetí třetině: 3:15.
    Střely celkem v utkání: 16:54.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z pátého kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (11:34:03)

Dnešní utkání sleduje 23 diváků.

41:47
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK KRUPIČKA. Asistence: Miroslav Večeřa.

41:18

30:01

Druhá perioda byla vyrovnaná. Oba celky se trefily do černého jednou. Nejprve snížil vedení Tatranu Martin Gros, což se ovšem Miroslavu Večeřovi příliš nelíbilo, a tak vrátil dvoubrankové vedení ve dvacáté osmé minutě.

Střely ve druhé třetině: 9:18.

30:00

27:47
    Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA. Asistence: Michal Vápenka.

24:27
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Jan Hamák – 2 minuty, Sekání).
    Vyloučení v týmu Bulldogs Brno (Ondřej Holík – 2 minuty, Ruka).

22:56
    Bulldogs Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARTIN GROS. Asistence: Ondřej Holík.

20:51
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Zdeněk Krupička – 2 minuty, Nesportovní chování).

15:01

První třetina vyzněla lépe pro Tatran, který zatím vyhrává 2:0 nad týmem z Brna. Góly se prosadili Miroslav Večeřa a Jan Natov. Miroslav Večeřa otevřel skóre po dvaceti devíti minutách po zahajovacím hvizdu.

Střely v první třetině: 4:21.

15:00

02:40
    Autorem branky je JAN NATOV. Asistence: Martin Němec.

00:29
    Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA. Asistence: Zdeněk Krupička.

00:01

Bulldogs Brno: Jiří Žák (Jakub Macháček) – Vratsslav Holík, Ondřej Holík, Jiří Vrba, Marek Šrůtka, Martin Gros, Tomáš Kohoutek.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Rozhodčí: Pohunek, Kamínek.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 23. Gros (O. Holík) – 1. Večeřa (Krupička), 3. Natov (Němec), 28. Večeřa (Vápenka), 42. Krupička (Večeřa), 42. Krupička (Večeřa)

Bulldogs Brno (poh): Jiří Žák (Jakub Macháček) – Vratsslav Holík, Ondřej Holík, Jiří Vrba, Marek Šrůtka, Martin Gros, Tomáš Kohoutek.

PSN Tatran Střešovice: Lukáš Grüner (Jaroslav Novotný) – Zdeněk Krupička, Jan Hamák, Miroslav Večeřa, Petr Novák, Zuzana Přibilová, Martin Němec, Michal Vápenka, Martin Kosinka, Tomáš Pek, Jan Natov.

Rozhodčí: Pohunek, Kamínek