Štíři České Budějovice – Basset Most 7:1 (kon.) | Bulldogs Brno (poh) – Střešovice 1:5 (kon.) | Basset Most – SKH Meteor Plzeň 5:3 (kon.)
Štíři České Budějovice – SKH Meteor Plzeň 15:0 (kon.) | Bulldogs Brno (poh) – Basset Most 5:2 (kon.)
Bulldogs Brno (poh)
5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
Basset Most
Neděle 15.05.2016, 14:00 • Sportovní hala Lokomotiva - tréninková hala, Úslavská 75, Plzeň • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 7. kolo

Poslední duel posledního kola základní části skončilo výhrou Brna, které dokonalo rozehraný obrat. Nejvíce se prosazovali Ondřej Holík a Martin Gros.

Střely ve třetí třetině: 18:8.
    Střely celkem v utkání: 43:26.

Z Plzně je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (15:47:18)

Dnešní utkání sleduje 8 diváků.

43:07
    Vyloučení v týmu Basset Most (Miroslav Štiber – 2 minuty, Zdržování hry).

42:38
    Bulldogs Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARTIN GROS. Asistence: Ondřej Holík.

36:08
    Využitá přesilovka! Autorem vlastní branky je MARTIN SVOBODA.

35:40
    Vyloučení v týmu Basset Most (Radek Žižka – 2 minuty, Nesportovní chování).

33:16
    Autorem branky je ONDŘEJ HOLÍK. Asistence: Marek Šrůtka.

31:37
    Autorem branky je ONDŘEJ HOLÍK. Asistence: Martin Gros.

30:01

Druhá třetina byla vyrovnaná, ale šťastnější jsou hosté, kteří vedou těsně nad Brnem. Góly se prezentovali Petr Očenášek a Martin Gros.

Střely ve druhé třetině: 13:11.

30:00

27:57
    Využitá přesilovka! Autorem branky je MARTIN GROS. Asistence: Marek Šrůtka.

26:57
    Vyloučení v týmu Basset Most (Štěpán Karásek – 2 minuty, Sekání).

23:11
    Vyloučení v týmu Bulldogs Brno (Tomáš Kohoutek – 2 minuty, Vysoká hůl).

20:20
    Most právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR OČENÁŠEK. Asistence: Filip Veselý.

15:01

V první třetině se jako jediný Štěpán Karásek, který tak zavedl pro svůj tým v patnácté minutě jednobrankové vedení.

Střely v první třetině: 12:7.

15:00

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 28. Gros (Šrůtka), 32. O. Holík (Gros), 34. O. Holík (Šrůtka), 37. Svoboda (vla.), 43. Gros (O. Holík) – 15. Karásek (R. Žižka), 21. Očenášek (Veselý)

Bulldogs Brno (poh): Jakub Macháček (Jiří Žák) – Vratsslav Holík, Ondřej Holík, Jiří Vrba, Marek Šrůtka, Martin Gros, Tomáš Kohoutek.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Basset Most: Martin Svoboda – Filip Veselý, Petr Dlouhý, Petr Očenášek, Nina Křehotová, Nora Křehotová, Radek Žižka, Štěpán Karásek, Jakub Žižka, Miroslav Štiber.

Rozhodčí: Pohunek, Kamínek