Dukla Praha – Jihlava 2:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:2 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
FK Dukla Praha
2:5 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 22.05.2016, 09:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga • 33. kolo

90
    Pěnkava shodil tričko, což se nesmí, takže sudí ho trestá žlutou kartou.
    90. Jakub PĚNKAVA - 2:5

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JAKUB PĚNKAVA se dostal k hlavičce, kterou pečetil skóre dnešního utkání.

88
    Na závěrečné minuty přichází střídání gólmanů – místo Koláře jde chytat Tomáš Pokorný.
    82. Čestmír VITÁSEK - 2:4

82
    Hosté se opět prosadili po standardní situaci. Další přesná hlavička končí za zády Řepy. Autorem branky je ČESTMÍR VITÁSEK.

81
    Ze hry odstupuje Marek Šerý a nahrazuje ho Adam Průša.

76
    Místo Jana Bajera vbíhá na trávník Jakub Čermák.
    72. Jan BENEŠ - 2:3

72
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí se přeci jen vrací do hry, když se prosadili přesnou ranou až za Kolářova záda. Střelcem branky byl střídající JAN BENEŠ.

67
    Hostující Bajer dostává také žlutou kartu.

65
    Za svléknutí dresu vidí žlutou kartu Štěpán Maruš.
    65. Štěpán MARUŠ - 1:3

65
    Po rychlé akci se hosté prosazují a domácí budou mít velké potíže, aby se vrátili do hry. Šťastným střelcem je ŠTĚPÁN MARUŠ.

65
    Místo Františka Sedláčka a Oleksandra Tarasjuka přichází Jan Beneš a Melvin Vachoušek.

64
    Žlutou kartu obdržel Tomáš Slicho.

58
    Ze hřiště odchází hostující kapitán Kriegsmann, jehož nahrazuje Jakub Pěnkava.
    56. Miloš KRIEGSMANN - 1:2

56
    Jihlavští vybojovali rohový kop, po němž se znovu prosazují přesnou hlavičkou kapitána MILOŠE KRIEGSMANNA.

48
    Nedovoelného zákroku se dopustil František Sedláček a je potrestán žlutou kartou.

46
    Do druhé půle již nenastoupil Jakub Rychetník, jehož nahrazuje Marek Beseda.

40
    Hosté se prosazují po rohovém kopu a vyrovnávají stav utkání na 1:1. Střelcem byl JAKUB RYCHETNÍK.
    18. Oleksandr TARASJUK - 1:0

18
    Po samostatném úniku se domácí prosazují přesnou střelou za záda bezmocného Koláře. Autorem gólu byl OLEKSANDR TARASJUK.

Pavel Černý

Branky: 18. Tarasjuk, 72. Beneš – 40. Rychetník, 56. Kriegsmann, 65. Maruš, 82. Vitásek, 90. Pěnkava

Karty:   48. Sedláček (DUK), 64. Slicho (DUK) – 65. Maruš (JIH), 67. Bajer (JIH), 90. Pěnkava (JIH)

FK Dukla Praha: Řepa – Cvrček, Slicho, Petrák, Bezdička, Bezpalec (C), Schindler, Farkaš, Tarasjuk (65. Vachoušek), Vokoun, Sedláček (65. Beneš)
    Náhradníci: Beneš, Vachoušek, Czehowsky

FC Vysočina Jihlava: Kolář (88. Pokorný) – Kriegsmann (C) (58. Pěnkava), Rychetník (46. Beseda), Mlakić, Pedro, Vitásek, Bajer (76. Čermák), Šerý (81. Průša), Maruš, Duba, Spirkoski
    Náhradníci: Pokorný, Pěnkava, Beseda, Čermák, Průša

Rozhodčí: Váňa – Koval, Hrabovský