Znojmo – Plzeň 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 2:6 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:4 (1:4)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 23.05.2016, 14:30 • MěS V Horním parku • Juniorská liga • 33. kolo

Druhý poločas byl oproti prvnímu jako temná noc, při níž ani jeden z gólmanů nemusel prakticky řešit žádnou ošemetnou situaci. Plzeň zápas v poklidu kontrolovala a došla si bez problémů pro vítězství. (16:18:37)

90+1

90
    Jeden ze Znojemských se odhodlal zpoza šestnáctky ke střele, která se mu ovšem hrubě nepovedla. Míč prolétl vysoko nad plzeňskou svatyní.

89
    Závar ve vápně Viktorie vyřešil jeden z jejích obránců, který ve skluzu odpálil míč do bezpečí.

88
    Provod se prohnal až do vápna, kde následně svým pasem dokázal oslovit jen stopera Jihomoravanů.

87
    Jeden z obránců Plzně dobře zapracoval na levé straně a zastavil rodící se akci Znojma.

86
    Aktivita ani jednomu z týmu nechybí, hra se ovšem stále odehrává mezi oběma šestnáctkami.

84
    Dopředu se nyní dostali i hráči Znojma, jejichž akce ovšem rovněž neskončila přesným zakončením. Vykopávat od své klece gólman Sváček.

82
    Rychlý protiútok Plzně vyústil nakonec ve střelecký pokus, který ovšem zcela minul prostor tří tyčí.

81
    Plzeňští fotbalisté hned vyzkoušeli nového brankáře Znojma, který si v poklidu poradil se slabým pokusem z volného přímého kopu.

80
    Do hry se dnes dostane i brankář Šurkala, který na posledních deset minut nahradí Konvalinu.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Konvalina, přichází Šurkala.

79
    Střídání na straně Plzně. Do hry jde Petr, ze hřiště odchází Doležal.

78
    Míč se nakonec dostal k hráči Plzně, který z těžké pozice poslal míč vedle klece.

77
    Sražený centr z levé strany znamená rohový kop pro hostující barvy.

75
    Všichni domácí hráči jsou zatažení a přihlíží hostující kombinaci.

74
    Plzeň drží nadále balon a v poklidu kombinuje v okolí středového kruhu.

72
    Hra se nadále odehrává mezi oběma šestnáctkami, brankáři neměli v druhé půli zatím prakticky žádnou práci.

70
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Brožík, přichází Debellis.

69
    Dlouhý pas mířící za obranu Znojma nakonec dokázal jeden z domácích obránců odhadnout a odvrátit ho alespoň do zámezí.

68
    Obě mužstva nyní pozorně brání a dobře si hlídají svá vápna.

66
    Pas do vápna hledající někoho z domácích útočníků oslovil jen obránce Západočechů.

65
    I defenzíva Plzně zafungovala na jedničku a odvrátila balon.

64
    Od rohového praporku pošlou nyní balon i fotbalisté Znojma.

63
    K hlavičce se dostal jeden z hostujících hráčů, který ovšem v těžké pozici poslal míč na branku.

62
    Plzeňští ze svého dlouhého obléhání nakonec vytěžili alespoň rohový kop.

60
    Západočeši drží balon a bez problémů kombinují.

59
    Jeden ze znojemských obránců dobře zasáhl a nedovolil, aby se míč dostal k rozběhnutému Provodovi.

58
    Plzeňská defenzíva si pod tlakem poradila na jedničku a s pomocí brankáře Sváčka vyřešila aktivní presink soupeře.

57
    Nepřesný centr od rohového praporku přelétl vápno a nakonec doplachtil až do zámezí.

57
    Žlutou kartu dostává Serenkov (1. SC Znojmo FK).

56
    Aktivní Plzeň bude nyní zahrávat rohový kop.

55
    Jihomoravané roh nerozehráli ideálně a nakonec museli rychle pelášit zpět do obrany, aby zastavili rychlý protiútok Plzně.

54
    Po sražené střele jednoho z domácích hráčů bude následovat rohový kop.

53
    Po nepřesné akce Západočechů bude od své klece vykopávat brankář Konvalina.

52
    Všichni hráči Znojma jsou zalezlí na své polovině a brání se atakům soupeře.

51
    Viktoria se pohlednou kombinací snaží otevřít obranná vrátka protivníka.

49
    Brankář Konvalina včas vyběhl ze své klece a byl u míče dříve než dotírjaící plzeňský útočník.

48
    Plzeň má více ze hry, ale defenzíva Znojma prozatím odolává bez problémů.

47
    Fotbalisté Plzně agresivně napadají a značně znepříjemňují domácím obráncům rozehrávku.

46
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kulíšek, přichází Procházka.

46

Hráči jsou zpět na hrací ploše. Druhý poločas za malou chvíli začne.

První poločas nám nabídl gólové hody. Viktoria na svého soupeře vlétla a během deseti minut vedla o dvě branky. Následně ještě hosté přidali další dvě branky, Znojmo dokázala ke konci půle pouze korigovat prozatímní luxusní náskok Západočechů. Uvidíme, zda nám i druhá část nabídne tolik branek.

45+1

45
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojemští snižují na rozdíl tří branek! KUBILAY YILMAZ dostal výborný pas za obranu, který si dobře zpracoval, a následně pěknou střelou přes obránce poslal míč přesně k tyči. Gólman Sváček se jen marně natahoval po balonu.

44
    Plzeň nikam s balonem nespěchá a v poklidu kombinuje.

43
    Nepřesná akce Znojma skončila dlouhým balonem, který nakonec doputoval až do zámezí.

42
    Znojemští drží sice balon na svých kopačkách, ale směrem dopředu se jen těžce prokousávají.

41
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Západočeši navyšují vedení! Hosté se zmocnili míče a hned vyrazili do rychlého brejku, který LUKÁŠ PROVOD při svém postupu sám na gólmana zakončil technickou střelou na vzdálenější tyč.

39
    Znojmo se drží na útočné polovině a v poklidu kombinuje.

36
    Ze čtvrté branky se zatím hosté těšit nebudou. Znojmo se ubránilo.

35
    Průnik hostů zastavila obrana Znojma jen za cenu faulu. Plzeň tak rozehraje standardní situaci zhruba ze dvaceti metrů.

33
    Nadále drží míč Plzeň.

32
    A hosté vedou již o tři branky. Domácí obrana nedokázala odklidit míč ven z pokutového území a poté přišla střela k tyči v podání DANIELA BOČKA, na kterou byl Konvalina krátký.

31
    A další zákrok Konvaliny, po kterém bude znovu následovat rohový kop.

30
    Konvalina má neustále plné ruce práce. Střelu na přední tyč vyrazil a Plzeň rozehraje rohový kop.

29
    Znojmu se nedaří v ofenzívě.

27
    Centr na zadní tyči nedokázal zužitkovat nikdo v plzeňském dresu. Následně ale hosté znovu získali míč a předvedli akci na jeden dotek, kterou domácí obrana uhasila na poslední chvíli.

26
    Roh pro Plzeň.

25
    S míčem hrají hosté, kteří nikam nespěchají.

24
    Sváček si poradil s nepříjemnou střelou z levé strany, kterou ukryl v náručí.

22
    Po faulu rozehráli Znojemští standardní situaci, kterou řeší Sváček, jenž si vyskočil na vysoký centr z levé strany.

20
    Hosté bezpečně drží míč na soupeřově polovině a hledají cestu k zakončení.

18
    Konvalina se dostal do nesnází, když mu obránce vrátil míč, ale před dvojící napadajících hráčů Plzně si dokázal poradit.

17
    Pomezní odmával ofsajd, a tak akce Plzně ke třetí brance nepovede.

16
    Domácí z útočné akce nevytěžili vůbec nic a míč se vrací až k brankáři Konvalinovi.

15
    Po faulu rozehrají Znojemští standardní situaci.

13
    Přízemní pokus pouze kontroluje brankář Sváček, jenž bude odkopávat od branky.

12
    Rohový kop na přední tyč si pohlídala plzeňská obrana.

11
    Rychlý protiútok Znojma uhasil obránce hostů skluzem. Domácí vhazují.

10
    Hosté kombinují s míčem a posouvají se na soupeřovu polovinu.

9
    Výkop brankáře Znojma sbírá obrana Plzně a drží míč.

8
    Parádní trefa téměř z poloviny hřiště překvapila domácího brankáře Konvalinu, který loví míč ze sítě! Autorem nádherné branky je DANIEL BOČEK.

5
    Domácí se snaží vyvinout aktivitu, která by vedla k vyrovnání. Obrana Plzně je pozorná.