Bohemians Praha 1905: Došek – Žaloudek, Charvát, Tokár, Kostka, Šetina, Habrun, Fotr, Bláha, Kučera, Grohmann,
    Náhradníci: Dařina, Krivošejev, Kubec, Přibyl

První akci Pražanů zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

Domácí útočí po pravé straně, ale důrazným odkopem do autu zaúřadoval Tokár.

7
    Dlouhý aut do šestnáctky poslal hlavou těsně vedle brány Matějka.

8
    Dobrá akce Plzně a první velká šance. Matějka byl sám před Doškem, ale gólman Pražanů vyrazil gólovou střelu plzeňského hráče.

11
    Rozhodčí Lerch po faulu ve středu pole uklidňuje domácího hráče.

15
    Klokani se na chvíli usídlili na plzeňské polovině. Po jednom z centrů hlavičkoval domácí obránce balón do bezpečí.

17
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí se dostávají do vedení. V souboji s gólmanem Doškem nezaváhal LUKÁŠ MATĚJKA, který vystřihl ukázkové nůžky – 1:0.
    17. MATĚJKA - 1:0

20
    Po dlouhém autu z levé strany do šestnáctky si faulem pomohl Kule. Hosté jsou u míče.

25
    Po rychlé akci domácích si Doležal seběhl s míčem z levé strany na hranici šestnáctky, vypálil míč do pravého horního růžku, jenže gólman Došek byl proti a míč tygřím skokem vyrazil vedle brány.
    25. Skvělý zákrok brankáře Doška

27
    Snaha Klokanů v pokutovém území Plzně končí faulem jednoho zelenobílého hráče.

28
    Centr z pravé strany lapí do rukavic gólman Klokanů Došek.

29
    Obrovský závar před brankou Bohemians, v dobré pozici se ocitlo několik hráčů, ale celou akci zakončil povedeným zásahem gólman Došek.
    29. Další skvělý zákrok brankáře Doška

33
    Fotr se tlačil přes soupeře a už se chystal sám na plzeňskou bránu, jenže dobíhající obránce Plzně mu včas odkopl míč.

35
    Tato část utkání nabízí spoustu nepřesností na obou stranách. Diváci pláčou.

36
    První žlutou kartu zápasu inkasoval klokan Karel Charvát.

37
    Ostrý zákrok na Doležala končí odpískaným faulem ve prospěch domácího celku. Z následné standardní situace domácí bránu soupeře vůbec neohrozili.

40
    Nepřesný nákop Vukajloviče končí v rukavicích Doška.

41
    Fotbalisté obou celků vsadili na chvíli na vysokou hru. Bohužel pro ně, soutěž o to, kdo kopne balón výš se neprojeví na konečném výsledku.

42
    Ještě před koncem první půle máme střídání v týmu Bohemians. Grohmanna nahrazuje Kubec.

44
    Sedláčkovi se nepodařilo odcentrovat z levé strany do vápna, hosté pokus o nebezpečný atak zblokovali.

45
    Centr plzeňského hráče do vápna z pravé strany nenašel svého adresáta.

45

První poločas nenabídl zajímavou podívanou. Fotbalisté běhají většinou od šestnáctky po šestnáctku. Mírně lépe jsou na tom domácí, kteří se párkrát dostali před gólmana Doška a po krásných nůžkách Matějky zaslouženě vedou 1:0.

46

46
    Bohemians vsadily na druhou změnu. V šatně zůstal Šetina a na hřiště vyběhl Krivošejev.

48
    Hosté vstoupili do druhé půle aktivněji, přesto na vážnější hrozbu před plzeňskou bránou to nestačí.

49
    Krásnou kombinaci domácího celku na jeden dotek usměrnil ve skluzu střelec první branky LUKÁŠ MATĚJKA – 2:0.
    49. MATĚJKA - 2:0

50
    Na bránu klokanů se valil další útok po levé straně, ale Provodův centr zelenobílí srazili mimo šestnáctku.

54
    Provod zavedl míč po levé straně, aby následně přihrál na hranici šestnáctky Matějkovi. Ten střelou z otočky netrefil bránu soupeře.

56
    V dobré pozici se ocitl Fotr, byl sám před gólmanem, jenže jeho střelu v pádu domácí odvrátili na rohový kop.

58
    Před malou chvílí létal do vápna Viktorie jeden centr za druhým, nejčastěji z kopačky Bláhy, ale domácí obrana míče odvracela.

60
    Nepřesný pas Fotra do strany na Tokára končí vedle Jurašiho brány.

62
    Centr Sedláčka do šestnáctky hosté odvrátili, střela Provoda zpoza šestnáctky minula branku Klokanů.

64
    Poprvé střídají domácí. Tomáše Glazera nahradil Jan Petr.

65
    Přihrávku Kučery do běhu na rozběhnutého Fotra byla příliš dlouhá. Míč končí u brankáře Jurašiho.

69
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Kučera zavezl balón po levé straně, přihrál před bránu, kde prokázal velký důraz DANIEL KUBEC a dopravil míč za záda Jurašiho – 2:1.
    69. KUBEC - 2:1

71
    Brankář Juraši postavil na hranici šestnáctky proti vybíhajícímu Fotrovi zeď. Útočník Pražanů neměl žádnou šanci.

74
    Hosté se pár vteřin radovali z vyrovnávací branky, jenže radost jim zkazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího, který posoudil celou akci jako offsidovou.

76
    Rohový kop hosté zakončili nepřesnou střelou Bláhy ze záklonnu.

76
    Domácí podruhé střídají, když Sedláčka nahradil Ruml.

80
    Utkání, které sleduje snad jen deset diváků se pomalu blíží ke konci. Bohemians mají poslední minuty na srovnání skóre, domácím se zatím daří držet soupeře daleko od brány.

81
    Střídání u Bohemians. Kučeru nahradil na poslední desetiminutovku Přibyl. Mezi střídáním rozhodčí sbíral z trávníku míček z nedalekého tenisového kurtu. Že by pokus o ovlivnění závěru?

84
    Přibyl nezpracoval prudkou přihrávku od Tokára.

85
    Ani dlouhý pas Tokára nenašel před bránou jednoho z útočníků Bohemians.

87
    Domácí se snaží dohrát zbytek zápasu u rohového praporku, ale času je ještě dost.

89
    Ruml dostal přihrávku do běhu a z velkého úhlu zkusil prostřelit Doška, gólman Bohemians míč vyrazil vedle brány.

90+1
    Oba týmy čekají poslední dvě minuty letošního ročníku Juniorské ligy.

90+2
    Centr z pravé strany do malého vápna lapil do rukavic brankář Juraši a ukončil pravděpodobně poslední naděje soupeře na remízu.

90+2

Rozhodčí Lerch závěrečným hvizdem ukončil ročník 2015/2016 Juniorské ligy. Na celkovém prvenství pražské Sparty už dnešní duel nic nezměnil. Domácí po vítězství 2:1 končí sezónu na 9. místě, Pražané zůstali předposlední.

Dnešní utkání se povedlo domácímu Lukáši Matějkovi, který nejprve v první půli efektními nůžkami poslal domácí do vedení, aby na začátku druhé půle skluzem dokončil pohlednou akci svého týmu.

Z Juniorské ligy je to pro letošní ročník vše, ale zhruba za dva měsíce se tato soutěž vrátí na Onlajny. Kdo se této soutěže zúčastní příští rok, to bude jasné až 20. června, kdy proběhne losovací aktiv čtyř nejvyšších soutěží u nás.

Děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemné počtení u dalších onlajnů na serveru Onlajny.com. Pokud se chystáte obědvat, pak přeji dobrou chuť. (12:54:51)