Benátky n/J – Převýšov 1:3 (kon.) | Most – Kolín 1:3 (kon.) | Táborsko akademie – Žižkov 0:4 (kon.)
Brozany – Jirny 0:2 (kon.) | Vltavín – Písek 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 0:3 (kon.)
Benešov – Štěchovice 0:0 (4:5 po pen.) | Zápy – Union 2013 0:0 (zruš.) | Chrudim – Čáslav 5:0 (kon.)
FK Baník Most 1909
1:3 (1:3)
SK Sparta Kolín
Středa 01.06.2016, 17:00 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta • Česká fotbalová liga • 38. kolo

Je za námi vložené 38. kolo ČFL, domácí vyšli na domácím stadionu opět bodově naprázdno. Kolín rozhodl o své výhře už v první půli, když dokázal potrestat zaváhání nezkušené mostecké defenzivy. (18:52:24)

90+2

90+2
    Kolínští drží míč na svých kopačkách, domácí už se ani o nic nepokoušejí.

90+1
    Kučera se prodral středem hřiště, našel za obranou naběhnutého Němečka, ten ale překopl domácí branku.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    A. Weickert se ještě rozeběhl po pravé straně a ve vápně zkoušel hledat Hájka mezi čtyřmi hráči Kolína, marně.

88
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Kovář, přichází Vejr.

88
    Boušek teď posílal přihrávku do území nikoho, jeho spoluhráči se po něm jen nevěřícně ohlížejí.

86
    Hosté drží míč daleko od Vízkovi branky.

Dnešní utkání sleduje 66 diváků.

84
    Koudelka centroval jen do náručí Vízka.

82
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Hron, přichází Kouřil.

82
    Poslední minuty už se spíše dohrávají.

80
    Štoček mohl hned ve své první minutě na trávníku zaznamenat branku, do jeho střely ale vložil nohu Šoupa.

79
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Štoček.

78
    Hosté mají v posledních minutách takřka stoprocentní úspěšnost přihrávek, nikam se totiž neženou a jen tak si kopají na středu hřiště.