Dubovcová, Nestarcová (SVK) - Breakmanová, Sinnema 2:0 (kon.) | Sluková, Hermannová – Kolocová, Kvapilová 2:0 (kon.)
Laboureurová, Südeová (GER) - Dubovcová, Nestarcov 2:0 (kon.) | Heidrichová, Zumkehrová – Sluková, Hermannová 1:2 (kon.)
Heidrichová, Zumkehrová (SUI) – Sluková, Hermannová (CZE)

1:2

(23:21, 17:21, 6:15)

Pátek 03.06.2016, 22:00 • Biel, Švýcarsko • ME v plážovém volejbale žen • Play-off

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (23:11:06)

V zítřejším čtvrtfinále se Češky utkají s druhou nasazenou dvojicí turnaje Meppelinková/van Ierselová z Nizozemska.

Perfektní zápas z pohledu českých hráček! První set byl velmi vyrovnaný, po neproměněném setbolu mohly ukončit set také Češky. To se nepovedlo a nakonec šel na domácí stranu. Ve druhém setu byl zápas znovu vyrovnaný. Za stavu 15:14 pro Švýcarky se nechala Barbora Hermannová ošetřit a poté na kurtu vládla už jen jedna žena a to Markéta Sluková, která dotáhla český pár do třetí sady a tam naprosto deklasovala své švýcarské soupeřky!

6:15
    Je konec! Češky jsou v čtvrtfinále! Sluková si přeběhla k síti a zablokovala Zumkehrovou, která už nedokázala zareagovat.

6:14
    Mečboly pro české hráčky. Sluková přidává přímý bod z podání.

6:13
    Sluková drtí své soupeřky, vystihla smeč soupeřky a poté umístila smeč mezi obě hráčky.