0:3 (0:1)
FK Dobrovice
Středa 08.06.2016, 17:30Česká fotbalová liga • 34. kolo

Ode mě vše, díky za počtenou. (19:20:36)

Dnešní zápas je u konce, tři body si odvezou hostující hráči, kteří o výhře rozhodli podstatě už v prvním poločase, když vstřelili úvodní branku, která nakonec rozhodla. Dobrovice totiž vítězí v poměru 3:0.

90

88
    Možná stoprocentní šanci měl ve vápně úplně osamocený hostující Krystan, který však zamířil těsně vedle branky!

87
    V posledních chvílích zápasu už se hraje na obě strany, o osudu tří bodů už je ale v tuto chvíli zřejmě jednoznačně rozhodnuto.

84
    Prudký míč ale končí jenom ve zdi, možná i na jednom z hráčů Čáslavi.

83
    Domácí budou na straně hranice vápna zahrávat nebezpečnou standardní situace!

81
    Žlutou kartu dostává Frejlach (FK Čáslav).

80
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Vajgl, přichází Bartoš.

77
    Aspoň čestný úspěch mohl za domácí přidat z hranice vápna Špičák, jenomže netrefuje branku!

75
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    JIŘÍ KRYSTAN se dokázal prosadit je po pár minutách na hřišti! Stalo se tak, když do vápna prošel mírně z pravé strany a pak doslova vybojoval trochu ztracený míč, jenž zaplul k tyči – 0:3.

73
    Žlutou kartu dostává Richard (FK Čáslav).

72
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Just, přichází Krystan.

71
    Centr Martina Vajgla z levé strany prodloužil ve vápně hlavou Tomáš Osvald a JAKUB NOVÁK pak už propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:2.