Hlučín – Liberec 4:1 (kon.) | Chrudim – Pardubice 1:1 (kon.)
MFK Chrudim
1:1 (0:1)
FK Pardubice
Středa 08.06.2016, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Celostátní liga staršího dorostu • Baráž

Z Chrudimi je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost. Sobotní odvetou vás provede Lukáš Ouředník. (19:09:55)

Cestu na stadion v Chrudimi našlo 520 diváků, což je velmi dobrý počet.
    Hráči na hřišti bojovali o každý míč i drn. Rozhodne až odveta.

Druhý poločas sice začali lépe hosté z Pardubic, avšak od 60. minuty Chrudim získala více ze hry, dostala se do tlaku a v 71. minutě zaslouženě vyrovnala zásluhou svého dnes nejlepšího hráče Kalase. Zbytek zápasu byl značně rozkouskován častým střídáním, týmy již nechytily tempo a s výjimkou dalekonosné střely domácího Tlapáka se již nikdo do větší šance nedostal. Úvodní zápas baráže o českou dorosteneckou ligu tak skončil zaslouženou remízou 1:1, která nechává šance do odvety otevřené. Ta se bude hrát již v sobotu v 10:30 v tréninkovém areálu Pardubic v Ohrazenicích.

90+4

90+4
    A domácí se dostali do zakončení, ale hlavičkovali nad branku. Po následném rozehrání Šmída je odpískán konec.

90+3
    Zřejmě poslední možnost něco udělat s výsledkem. Trestný kop pro Chrudim. Její hráči se stěhují před šestnáctku.

90+2
    Pardubice využijí plného počtu pěti střídání. Mužík odchází, na poslední sekundy nastupuje Staněk.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    A u Chrudimi Kopecký.

90
    Trocha nervozity na konec zápasu. Za vzájemnou potyčku dostávají žluté karty hráči na obou stranách. U Pardubic je to Bulušek.

87
    Z rohu Pardubice nijak nezahrozily.

86
    Vávra se hned zapojil do hry. Jeho střelecký pokus byl sražen na roh.

85
    Ve stejnou dobu střídá také Chrudim, pro ni jde o třetí střídání. Švec odchází ze hřiště, nastupuje Felkl.

85
    Pardubice střídají počtvrté. Jirásek svoji úlohu splnil, hned na začátku zápasu dal gól. Poslední minuty za něj dohraje Vávra.

84
    Rohy byly nakonec dva, ale ani napodruhé Tlapák nenašel ve vápně nikoho ze svých.

82
    Tlapák se poučil a sílu své nohy využil mnohem lepším způsobem. Z velké dálky napřáhl a Šmíd měl hodně co dělat, aby konečk prstů vytlačil míč mimo tyče. Rohový kop.

79
    I ve druhém poločase nařizuje rozhodčí Nenadál pauzu na pití. Po pravdě mi to ale v 79. minut přijde trochu pozdě.

78
    Pardubice potřetí střídají. Kapitána Jedličku nahrazuje Panchártek. Zajímavý taktický tah, za obránce jde útočník, ačkoliv hosté neprohrávají.