HBC Rondo Teplice
2:4 (1:3, 0:0, 1:1) Stav série: 0:1
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 18.06.2016, 11:00Baráž o extraligu • Baráž

Šance byly vidět v zápase na obou stranách. Jako první šly do vedení Teplice, které využily ve druhé minutě přesilovou hru. Hradec dokázal v první třetině vstřelit tři branky, které mu nakonec stačily k vítězství. Po bezbrankové prostřední části vstřelil v závěrečné patnáctiminutovce každý tým po jednom gólu. Z výhry 4:2 se tak raduje Hradec. (12:46:37)

44:57
    Těsně před sirénou ještě vystřelil domácí Jarkovský, Biegl jeho střelu vyrazil betonem.

44:15
    Bacovský těsně minul branku.

43:14
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., držení protihráče).

43:09
    Diepold vyslal z modré čáry prudkou střelu na Biegla. O kousek však minul jeho branku.

42:38
    Teplice se při zakládaní útoku provinily ofsajdem.

42:23
    Nyní už se Novákovi podařilo vyhodit.

41:38
    Bureš se snažil vyhodit přes všechny čáry, míček však vyhodil ze hřiště. Vhazovat se bude po levici Biegla.

41:29
    Oddechový čas pro domácí.

41:29
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (2 min. – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Fišer.

41:24
    Teplice se po delší době dostaly do útoku. Černý o kousek netrefil bránu.

39:48
    Domácí hrají v plném počtu. Hradec však i nadále kombinuje v útočném pásmu.

39:05
    Hradec tlačí Teplice a kombinuje v jejich pásmu. Nyní se už radoval z dalšího gólu, míček však skončil za brankou.

37:48
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., hrubost).

37:48
    Teplice gól nakopl a Rondo se dál tlačí do útoku. Před brankou Biegla se nyní strhla menší potyčka.

36:49
    Teplice právě vstřelily branku!
    SLÁMA prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Chmelina.

35:41
    Domácí jsou v plném počtu.

35:28
    Teplicím se konečně podařilo vyhodit přes všechny čáry.

35:13
    Hajník z pravého kruhu netrefil z voleje bránu.

34:39
    Hudeček bekhendem přestřelil bránu.

34:11
    Hradec se drží v útočném pásmu i po návratu Jarkovského z trestné lavice.

33:41
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Kotný T. – 2 min. + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

32:09
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Jarkovský – 2 min.).

32:09
    Hradec právě vstřelil branku!
    HUDEČEK utekl domácí obraně a se štěstím dostal míček až za záda Vaníčka. Asistence: Škoda.

31:03
    Další zakázané uvolnění Hradce.

30:53
    Teplice uzamkly Hradec v jeho obranném pásmu. Hosté tak raději vyhodili na zakázané uvolnění.

30:07
    Po vyhraném buly nahodily Teplice pouze na brankáře.

30:01

Po čtyřech brankách v první třetině neviděli diváci v té prostřední ani jednu. Teplice se dostaly do útoku i díky dvěma přesilovkám, ale ani jednu nedokázaly využít. Do největší šance se dostal Chmelina, který trefil pouze horní tyč. Do třetí třetiny tak oba týmy vstoupí za stavu 1:3.

30:00

29:36
    Bím dostal dlouhou přihrávku, díky které byl sám před brankářem. Ten si s jeho střeleckým pokusem poradil.

28:27
    Oba týmy nyní bojují převážně ve středním pásmu. Po špatně odpískaném zakázaném uvolnění se bude vhazovat na středu.

27:49
    Vaníček nahození od modré čáry raději podržel. Vhazovat se bude po jeho levici.

27:37
    Hradec hraje v plném počtu.

27:06
    Biegl si poradil s další střelou Ronda.

26:25
    Teplice kombinují v útočném pásmu. Nahození pouze Biegl vyrazil vedle brány, následně ale hosté vyhazují přes všechny čáry.

25:51
    Hradec hraje ve čtyřech.

25:37
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Škoda – 2 min., nedovolené bránění).

24:56
    Hra pokračuje pět proti čtyřem.

24:55
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Hrabica – 2 min.).

24:53
    Podhrázský ani napodruhé nedokázal uklidit míček do brány Biegla.

23:53
    Hradečtí hned po buly vyhazují přes všechny čáry.

23:51
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Černý – 2 min., hákování).

22:59
    Burešovu střelu z kruhů Vaníček vyrazil betonem.

22:44
    Domácí jsou v plném počtu, vhazovat se bude po pravici Vaníčka.

21:40
    Hradečtí se až nyní usadili v útočném pásmu, k vážnějšímu zakončení se však nedostali.

20:44
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Podhrázský – 2 min.).

19:33
    Hajník vzal přečíslení tři na jednoho na sebe. Jeho střelu z pravého kruhu vyrazil Vaníček ramenem.

18:56
    Zakázané uvolnění Hradce.

18:15
    I nadále kombinují hosté v útočném pásmu. Vaníček nyní míček raději podržel.

17:33
    Chmelina v obrovské šanci trefil pouze horní tyč.

16:52

16:43
    Další vyhození přes všechny čáry.

15:50
    Domácí se velmi dobře brání a druhým vyhozením po sobě komplikují Hradci usazení v útočném pásmu.

15:01
    Úvodní buly vyhráli hosté, kteří hned zakládají útok

15:01

V úvodní třetině byly vidět šance na obou stranách. Jako první se ve druhé minutě radovali domácí. Hradec se však třemi góly dostal do dvoubrankového vedení. Do prostřední části vstoupí navíc hosté s jedním mužem navíc.

15:00

14:59
    Osm sekund zbývalo hostům z první třetiny. Vyhráli vhazování, ale na bránu už vystřelit nedokázali.

14:52
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Chmelina – 2 min.).

14:40
    Teplice teď několikrát prověřily Biegla.

13:52
    Poláček nahozením získává buly v útočném pásmu.

13:21
    Rail vzal přečíslení dva na jednoho na sebe. Vaníček míček pouze vyrazil před sebe, kde ho napodruhé dorazil ČERNÝ. Asistence: Rail.

12:59
    Oba týmy hrají v plném počtu.

11:50
    Postavení útočícího hráče v brankovišti.

10:59
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Černý – 2 min., nedovolené bránění).

10:37
    Hodně smolný gól pro Teplice. HUDEČEK poslal na bránu hodně nenápadnou střelu, která skončila až za zády Vaníčka. Asistence: Hajník.

10:09
    Hned dvě rány od modré čáry nyní vyslali hráči Hradce, tu druhou Vaníček raději podržel.

09:24
    Rail běžel sám na Vaníčka, který si se střelou z mezikruží poradil.

07:57
    Šimek dostal míčkem do obličeje, s bolestivými grimasami se však sám zvedá a opouští hřiště.

07:45
    Hrabica vystřelil od modré čáry, jeho střelu zachytil Podhrázský, který se hned vydal do útoku.

06:55
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Žádná větší šance ale k vidění není.

06:22
    Jurčík střílel od modré těsně vedle.

05:52

05:36

04:39
    Bacovský lehce nahodil na bránu. Vaníček měl však lapačku připravenou.

04:12
    Hradečtí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

03:36
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Koutský T. – 2 min., podražení).

02:54
    Hradečtí se dostali do přečíslení. Novák trefil pouze bránícího hráče, ale k odraženému míčku se dostal RAIL, který se nemýlil. Asistence: Novák.

01:29
    Domácí velmi rychle využili přesilovou hru. Po vyhraném buly přesně zakončil JURČÍK. Asistence: Podhrázský a Černý.

01:21
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Hajník – 2 min.).

01:13
    Hradec se po delší době dostal ze svého obranného pásma, k ničemu většímu se však nedostal.

00:37
    Zakázané uvolnění hostů.

00:30
    Ofsajd Hradce.

00:19
    Buly v útočném pásmu Teplic. I tentokrát ji vyhrál Bím.

00:01
    Úvodní buly vyhráli domácí. Bím hned vyzkoušel brankáře Hradce.

00:01

Oba týmy jsou už na hřišti. Zápas může za malou chvíli začít.

Dobrý den,

vítejte u zápasu, který rozhodne, kdo zůstane nebo naopak bude nováčkem CCM extraligy. To vše se dozvíme dnes, jaký tým lépe nakročí do baráže.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.
    Branky a nahrávky: 2. Jurčík (Podhrázský, Černý), 37. Sláma (Chmelina) – 3. Rail (Novák), 11. Hudeček (Hajník), 14. Černý (Rail), 33. Hudeček (Škoda)

HBC Rondo Teplice: Vaníček (Pagunadis) – Podhrázský "A", Bílý, Zahálka "A", Jurčík, Jirava, Chmelina, Koutný R. – Sláma, Bím "C", Diepold, Kubeš, Jarkovský, Černý O., Koutný T., Jurčík, Poláček, Kafan.
    HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Hrabica "C", Sádovský, Bureš, Šimek, Škoda, Černý J. – Hudeček "A", Bureš, Mitra, Bacovský "A", Novák, Petr, Karásek, Rail, Hajník, Fišer.

Rozhodčí: Gráca David, Černý Martin