HBC Hradec Králové 1988
Sobota 18.06.2016, 11:00Baráž o extraligu • Baráž

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Dobrý den,

vítejte u zápasu, který rozhodne, kdo zůstane nebo naopak bude nováčkem CCM extraligy. To vše se dozvíme dnes, jaký tým lépe nakročí do baráže.

Oba týmy jsou už na hřišti. Zápas může za malou chvíli začít.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhráli domácí. Bím hned vyzkoušel brankáře Hradce.

00:19
    Buly v útočném pásmu Teplic. I tentokrát ji vyhrál Bím.

00:30
    Ofsajd Hradce.

00:37
    Zakázané uvolnění hostů.

01:13
    Hradec se po delší době dostal ze svého obranného pásma, k ničemu většímu se však nedostal.

01:21
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Hajník – 2 min.).

01:29
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí velmi rychle využili přesilovou hru. Po vyhraném buly přesně zakončil JURČÍK. Asistence: Podhrázský a Černý.

02:54
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí se dostali do přečíslení. Novák trefil pouze bránícího hráče, ale k odraženému míčku se dostal RAIL, který se nemýlil. Asistence: Novák.

03:36
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Koutský T. – 2 min., podražení).

04:12
    Hradečtí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

04:39
    Bacovský lehce nahodil na bránu. Vaníček měl však lapačku připravenou.

06:55
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Žádná větší šance ale k vidění není.

07:45
    Hrabica vystřelil od modré čáry, jeho střelu zachytil Podhrázský, který se hned vydal do útoku.

07:57
    Šimek dostal míčkem do obličeje, s bolestivými grimasami se však sám zvedá a opouští hřiště.

09:24
    Rail běžel sám na Vaníčka, který si se střelou z mezikruží poradil.

10:09
    Hned dvě rány od modré čáry nyní vyslali hráči Hradce, tu druhou Vaníček raději podržel.

10:37
    Hodně smolný gól pro Teplice. HUDEČEK poslal na bránu hodně nenápadnou střelu, která skončila až za zády Vaníčka. Asistence: Hajník.

10:59
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Podhrázský – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Černý – 2 min., nedovolené bránění).

11:50
    Postavení útočícího hráče v brankovišti.

12:59
    Oba týmy hrají v plném počtu.

13:21
    Rail vzal přečíslení dva na jednoho na sebe. Vaníček míček pouze vyrazil před sebe, kde ho napodruhé dorazil ČERNÝ. Asistence: Rail.

13:52
    Poláček nahozením získává buly v útočném pásmu.

14:40
    Teplice teď několikrát prověřily Biegla.

14:52
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Chmelina – 2 min.).

14:59
    Osm sekund zbývalo hostům z první třetiny. Vyhráli vhazování, ale na bránu už vystřelit nedokázali.

15:00

V úvodní třetině byly vidět šance na obou stranách. Jako první se ve druhé minutě radovali domácí. Hradec se však třemi góly dostal do dvoubrankového vedení. Do prostřední části vstoupí navíc hosté s jedním mužem navíc.

15:01

15:01
    Úvodní buly vyhráli hosté, kteří hned zakládají útok

15:50
    Domácí se velmi dobře brání a druhým vyhozením po sobě komplikují Hradci usazení v útočném pásmu.

16:43
    Další vyhození přes všechny čáry.

16:52

17:33
    Chmelina v obrovské šanci trefil pouze horní tyč.

18:15
    I nadále kombinují hosté v útočném pásmu. Vaníček nyní míček raději podržel.

18:56

19:33
    Hajník vzal přečíslení tři na jednoho na sebe. Jeho střelu z pravého kruhu vyrazil Vaníček ramenem.

20:44

21:40
    Hradečtí se až nyní usadili v útočném pásmu, k vážnějšímu zakončení se však nedostali.

22:44
    Domácí jsou v plném počtu, vhazovat se bude po pravici Vaníčka.

22:59
    Burešovu střelu z kruhů Vaníček vyrazil betonem.

23:51
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Černý – 2 min., hákování).

23:53
    Hradečtí hned po buly vyhazují přes všechny čáry.

24:53
    Podhrázský ani napodruhé nedokázal uklidit míček do brány Biegla.

24:55
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Jarkovský – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Hrabica – 2 min.).

24:56
    Hra pokračuje pět proti čtyřem.

25:37
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Škoda – 2 min., nedovolené bránění).

25:51
    Hradec hraje ve čtyřech.

26:25
    Teplice kombinují v útočném pásmu. Nahození pouze Biegl vyrazil vedle brány, následně ale hosté vyhazují přes všechny čáry.

27:06
    Biegl si poradil s další střelou Ronda.

27:37
    Hradec hraje v plném počtu.

27:49
    Vaníček nahození od modré čáry raději podržel. Vhazovat se bude po jeho levici.

28:27
    Oba týmy nyní bojují převážně ve středním pásmu. Po špatně odpískaném zakázaném uvolnění se bude vhazovat na středu.

29:36
    Bím dostal dlouhou přihrávku, díky které byl sám před brankářem. Ten si s jeho střeleckým pokusem poradil.

30:00

Po čtyřech brankách v první třetině neviděli diváci v té prostřední ani jednu. Teplice se dostaly do útoku i díky dvěma přesilovkám, ale ani jednu nedokázaly využít. Do největší šance se dostal Chmelina, který trefil pouze horní tyč. Do třetí třetiny tak oba týmy vstoupí za stavu 1:3.

30:01

30:07
    Po vyhraném buly nahodily Teplice pouze na brankáře.

30:53
    Teplice uzamkly Hradec v jeho obranném pásmu. Hosté tak raději vyhodili na zakázané uvolnění.

31:03
    Další zakázané uvolnění Hradce.

32:09
    HUDEČEK utekl domácí obraně a se štěstím dostal míček až za záda Vaníčka. Asistence: Škoda.

32:09

33:41
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Kotný T. – 2 min. + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

34:11
    Hradec se drží v útočném pásmu i po návratu Jarkovského z trestné lavice.

34:39
    Hudeček bekhendem přestřelil bránu.

35:13
    Hajník z pravého kruhu netrefil z voleje bránu.

35:28
    Teplicím se konečně podařilo vyhodit přes všechny čáry.

35:41

36:49
    SLÁMA prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Chmelina.

37:48
    Teplice gól nakopl a Rondo se dál tlačí do útoku. Před brankou Biegla se nyní strhla menší potyčka.

37:48
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., hrubost).

39:05
    Hradec tlačí Teplice a kombinuje v jejich pásmu. Nyní se už radoval z dalšího gólu, míček však skončil za brankou.

39:48
    Domácí hrají v plném počtu. Hradec však i nadále kombinuje v útočném pásmu.

41:24
    Teplice se po delší době dostaly do útoku. Černý o kousek netrefil bránu.

41:29
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (2 min. – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Fišer.

41:29
    Oddechový čas pro domácí.

41:38
    Bureš se snažil vyhodit přes všechny čáry, míček však vyhodil ze hřiště. Vhazovat se bude po levici Biegla.

42:23
    Nyní už se Novákovi podařilo vyhodit.

42:38
    Teplice se při zakládaní útoku provinily ofsajdem.

43:09
    Diepold vyslal z modré čáry prudkou střelu na Biegla. O kousek však minul jeho branku.

43:14
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., držení protihráče).

44:15
    Bacovský těsně minul branku.

44:57
    Těsně před sirénou ještě vystřelil domácí Jarkovský, Biegl jeho střelu vyrazil betonem.

Šance byly vidět v zápase na obou stranách. Jako první šly do vedení Teplice, které využily ve druhé minutě přesilovou hru. Hradec dokázal v první třetině vstřelit tři branky, které mu nakonec stačily k vítězství. Po bezbrankové prostřední části vstřelil v závěrečné patnáctiminutovce každý tým po jednom gólu. Z výhry 4:2 se tak raduje Hradec. (12:46:37)
    Branky a nahrávky: 2. Jurčík (Podhrázský, Černý), 37. Sláma (Chmelina) – 3. Rail (Novák), 11. Hudeček (Hajník), 14. Černý (Rail), 33. Hudeček (Škoda)

HBC Rondo Teplice: Vaníček (Pagunadis) – Podhrázský "A", Bílý, Zahálka "A", Jurčík, Jirava, Chmelina, Koutný R. – Sláma, Bím "C", Diepold, Kubeš, Jarkovský, Černý O., Koutný T., Jurčík, Poláček, Kafan.
    HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Hrabica "C", Sádovský, Bureš, Šimek, Škoda, Černý J. – Hudeček "A", Bureš, Mitra, Bacovský "A", Novák, Petr, Karásek, Rail, Hajník, Fišer.

Rozhodčí: Gráca David, Černý Martin