Marek Kratochvíl
Michal Belšán
1. předkolo Evropské ligy
Skupina 1:
1. Midtjylland (DEN) – Sūduva (LTU)
2. Infonet (EST) – Hearts (SCO)
3. Stabæk (NOR) – Connah's Quay Nomads (WAL)
4. Ventspils (LVA) – Víkingur (FRO)
5. Linfield (NIR) – Cork City (IRL)
Skupina 2:
6. Levadia Tallinn (EST) – HB Tórshavn (FRO)
7. Atlantas (LTU) – HJK Helsinki (FIN)
8. IFK Göteborg (SWE) – Llandudno (WAL)
9. Saint Patrick's (IRL) – Jeunesse Esch (LUX)
10. KR Reykjavík (ISL) – Glenavon (NIR)
Skupina 3:
11. Shamrock Rovers (IRL) – RoPS Rovaniemi (FIN)
12. Valur Reykjavík (ISL) – Brøndby (DEN)
13. Aberdeen (SCO) – Fola Esch (LUX)
14. Nõmme Kalju (EST) – Trakai (LTU)
15. Dinamo Minsk (BLR) – Spartaks Jūrmala (LVA)
Skupina 4:
16. Breidablik (ISL) – Jelgava (LVA)
17. NSÍ Runavík (FRO) – Shakhtyor Soligorsk (BLR)
18. AIK Solna (SWE) – Bala Town (WAL)
19. Differdange (LUX) – Cliftonville (NIR)
20. Odds (NOR) – Mariehamn (FIN)
Skupina 5:
21. Domžale (SVN) – Lusitans (AND)
22. Bokelj (MNE) – Vojvodina (SRB)
23. AEK Larnaca (CYP) – Folgore (SMR)
24. Dila Gori (GEO) – Shirak (ARM)
25. Široki Brijeg (BIH) – Birkirkara (MLT)
Skupina 6:
26. Videoton (HUN) – Zaria Balti (MDA)
27. UE Santa Coloma (AND) – Lokomotiva Zagreb (CRO)
28. Pyunik (ARM) – Europa (GIB)
29. Čukarički (SRB) – Ordabasy Shymkent (KAZ)
30. Rabotnicki (MKD) – Budućnost Podgorica (MNE)
Skupina 7:
31. Zimbru Chisinau (MDA) – Chikhura Sachkhere (GEO)
32. Sloboda Tuzla (BIH) – Beitar Jerusalem (ISR)
33. Kukës (ALB) – Rudar Pljevlja (MNE)
34. Neftçi (AZE) – Balzan (MLT)
35. Admira Wacker Mödling (AUT) – Spartak Myjava (SVK)
Skupina 8:
36. Beroe Stara Zagora (BUL) – Radnik Bijeljina (BIH)
37. La Fiorita (SMR) – Debrecen (HUN)
38. Vaduz (LIE) – Sileks (MKD)
39. Maccabi Tel-Aviv (ISR) – Gorica (SVN)
40. Qäbälä (AZE) – Samtredia (GEO)
Skupina 9:
41. Teuta (ALB) – Kairat Almaty (KAZ)
42. Spartak Trnava (SVK) – Hibernians (MLT)
43. Banants (ARM) – Omonia (CYP)
44. Shkëndija (MKD) – Cracovia (POL)
Skupina 10:
45. Slavia Sofia (BUL) – Zagłębie Lubin (POL)
46. Aktobe (KAZ) – Budapest (HUN)
47. Partizani (ALB) – Slovan Bratislava (SVK)
48. Käpäz (AZE) – Dacia Chisinau (MDA)
2. předkolo Evropské ligy
Skupina 1:
Dila Gori (GEO)/Shirak (ARM) – Spartak Trnava (SVK)/Hibernians (MLT)
Dinamo Minsk (BLR)/Spartaks Jūrmala (LVA) – Saint Patrick's (IRL)/Jeunesse Esch (LUX)
Partizan (SRB) – Slavia Sofia (BUL)/Zagłębie Lubin (POL)
Bokelj (MNE)/Vojvodina (SRB) – Stabæk (NOR)/Connah's Quay Nomads (WAL)
Nõmme Kalju (EST)/Trakai (LTU) – Maccabi Haifa (ISR)
Skupina 2:
Hibernian (SCO) – Valur Reykjavík (ISL)/Brøndby (DEN)
NSÍ Runavík (FRO)/Shakhtyor Soligorsk (BLR) – Domžale (SVN)/Lusitans (AND)
Austria Vídeň (AUT) – Kukës (ALB)/Rudar Pljevlja (MNE)
Aktobe (KAZ)/Budapest (HUN) – Qäbälä (AZE)/Samtredia (GEO)
Beroe Stara Zagora (BUL)/Radnik Bijeljina (BIH) – Atlantas (LTU)/HJK Helsinki (FIN)
Skupina 3:
Shamrock Rovers (IRL)/RoPS Rovaniemi (FIN) – UE Santa Coloma (AND)/Lokomotiva Záhřeb (CRO)
Neftçi (AZE)/Balzan (MLT) – Shkëndija (MKD)/Cracovia (POL)
Grasshoppers (SUI) – KR Reykjavík (ISL)/Glenavon (NIR)
Midtjylland (DEN)/Sūduva (LTU) – Vaduz (LIE)/Sileks (MKD)
Zimbru Chisinau (MDA)/Chikhura Sachkhere (GEO) – Osmanlıspor (TUR)
Skupina 4:
Giannina (GRE) – Odds (NOR)/Mariehamn (FIN)
Široki Brijeg (BIH)/Birkirkara (MLT) – Infonet (EST)/Hearts (SCO)
Maribor (SVN) – Levski Sofia (BUL)
Piast Gliwice (POL) – IFK Göteborg (SWE)/Llandudno (WAL)
Partizani (ALB)/Slovan Bratislava (SVK) – Breidablik (ISL)/Jelgava (LVA)
Sloboda Tuzla (BIH)/Beitar Jerusalem (ISR) – Banants (ARM)/Omonia (CYP)
Skupina 5:
Admira Wacker Mödling (AUT)/Spartak Myjava (SVK) – Käpäz (AZE)/Dacia Chisinau (MDA)
Aberdeen (SCO)/Fola Esch (LUX) – Ventspils (LVA)/Víkingur (FRO)
Häcken (SWE) – Linfield (NIR)/Cork City (IRL)
Teuta (ALB)/Kairat Almaty (KAZ) – Maccabi Tel-Aviv (ISR)/Gorica (SVN)
La Fiorita (SMR)/Debrecen (HUN) – Torpedo-BelAZ Zhodino (BLR)
CSMS Iași (ROU) – Hajduk Split (CRO)
Skupina 6:
Videoton (HUN)/Zaria Balti (MDA) – Čukarički (SRB)/Ordabasy Shymkent (KAZ)
Differdange (LUX)/Cliftonville (NIR) – AEK Larnaca (CYP)/Folgore (SMR)
AIK Solna (SWE)/Bala Town (WAL) – Pjunik (ARM)/Europa (GIB)
Levadia Tallinn (EST)/HB Tórshavn (FRO) – Slavia Praha (CZE)
Genk (BEL) – Rabotnicki (MKD)/Budućnost Podgorica (MNE)
SønderjyskE (DEN) – Strømsgodset (NOR)
Skupina 1:
1. Midtjylland (DEN) – Sūduva (LTU)
2. Infonet (EST) – Hearts (SCO)
3. Stabæk (NOR) – Connah's Quay Nomads (WAL)
4. Ventspils (LVA) – Víkingur (FRO)
5. Linfield (NIR) – Cork City (IRL)
Skupina 2:
6. Levadia Tallinn (EST) – HB Tórshavn (FRO)
7. Atlantas (LTU) – HJK Helsinki (FIN)
8. IFK Göteborg (SWE) – Llandudno (WAL)
9. Saint Patrick's (IRL) – Jeunesse Esch (LUX)
10. KR Reykjavík (ISL) – Glenavon (NIR)
Skupina 3:
11. Shamrock Rovers (IRL) – RoPS Rovaniemi (FIN)
12. Valur Reykjavík (ISL) – Brøndby (DEN)
13. Aberdeen (SCO) – Fola Esch (LUX)
14. Nõmme Kalju (EST) – Trakai (LTU)
15. Dinamo Minsk (BLR) – Spartaks Jūrmala (LVA)
Skupina 4:
16. Breidablik (ISL) – Jelgava (LVA)
17. NSÍ Runavík (FRO) – Shakhtyor Soligorsk (BLR)
18. AIK Solna (SWE) – Bala Town (WAL)
19. Differdange (LUX) – Cliftonville (NIR)
20. Odds (NOR) – Mariehamn (FIN)
Skupina 5:
21. Domžale (SVN) – Lusitans (AND)
22. Bokelj (MNE) – Vojvodina (SRB)
23. AEK Larnaca (CYP) – Folgore (SMR)
24. Dila Gori (GEO) – Shirak (ARM)
25. Široki Brijeg (BIH) – Birkirkara (MLT)
Skupina 6:
26. Videoton (HUN) – Zaria Balti (MDA)
27. UE Santa Coloma (AND) – Lokomotiva Zagreb (CRO)
28. Pyunik (ARM) – Europa (GIB)
29. Čukarički (SRB) – Ordabasy Shymkent (KAZ)
30. Rabotnicki (MKD) – Budućnost Podgorica (MNE)
Skupina 7:
31. Zimbru Chisinau (MDA) – Chikhura Sachkhere (GEO)
32. Sloboda Tuzla (BIH) – Beitar Jerusalem (ISR)
33. Kukës (ALB) – Rudar Pljevlja (MNE)
34. Neftçi (AZE) – Balzan (MLT)
35. Admira Wacker Mödling (AUT) – Spartak Myjava (SVK)
Skupina 8:
36. Beroe Stara Zagora (BUL) – Radnik Bijeljina (BIH)
37. La Fiorita (SMR) – Debrecen (HUN)
38. Vaduz (LIE) – Sileks (MKD)
39. Maccabi Tel-Aviv (ISR) – Gorica (SVN)
40. Qäbälä (AZE) – Samtredia (GEO)
Skupina 9:
41. Teuta (ALB) – Kairat Almaty (KAZ)
42. Spartak Trnava (SVK) – Hibernians (MLT)
43. Banants (ARM) – Omonia (CYP)
44. Shkëndija (MKD) – Cracovia (POL)
Skupina 10:
45. Slavia Sofia (BUL) – Zagłębie Lubin (POL)
46. Aktobe (KAZ) – Budapest (HUN)
47. Partizani (ALB) – Slovan Bratislava (SVK)
48. Käpäz (AZE) – Dacia Chisinau (MDA)
2. předkolo Evropské ligy
Skupina 1:
Dila Gori (GEO)/Shirak (ARM) – Spartak Trnava (SVK)/Hibernians (MLT)
Dinamo Minsk (BLR)/Spartaks Jūrmala (LVA) – Saint Patrick's (IRL)/Jeunesse Esch (LUX)
Partizan (SRB) – Slavia Sofia (BUL)/Zagłębie Lubin (POL)
Bokelj (MNE)/Vojvodina (SRB) – Stabæk (NOR)/Connah's Quay Nomads (WAL)
Nõmme Kalju (EST)/Trakai (LTU) – Maccabi Haifa (ISR)
Skupina 2:
Hibernian (SCO) – Valur Reykjavík (ISL)/Brøndby (DEN)
NSÍ Runavík (FRO)/Shakhtyor Soligorsk (BLR) – Domžale (SVN)/Lusitans (AND)
Austria Vídeň (AUT) – Kukës (ALB)/Rudar Pljevlja (MNE)
Aktobe (KAZ)/Budapest (HUN) – Qäbälä (AZE)/Samtredia (GEO)
Beroe Stara Zagora (BUL)/Radnik Bijeljina (BIH) – Atlantas (LTU)/HJK Helsinki (FIN)
Skupina 3:
Shamrock Rovers (IRL)/RoPS Rovaniemi (FIN) – UE Santa Coloma (AND)/Lokomotiva Záhřeb (CRO)
Neftçi (AZE)/Balzan (MLT) – Shkëndija (MKD)/Cracovia (POL)
Grasshoppers (SUI) – KR Reykjavík (ISL)/Glenavon (NIR)
Midtjylland (DEN)/Sūduva (LTU) – Vaduz (LIE)/Sileks (MKD)
Zimbru Chisinau (MDA)/Chikhura Sachkhere (GEO) – Osmanlıspor (TUR)
Skupina 4:
Giannina (GRE) – Odds (NOR)/Mariehamn (FIN)
Široki Brijeg (BIH)/Birkirkara (MLT) – Infonet (EST)/Hearts (SCO)
Maribor (SVN) – Levski Sofia (BUL)
Piast Gliwice (POL) – IFK Göteborg (SWE)/Llandudno (WAL)
Partizani (ALB)/Slovan Bratislava (SVK) – Breidablik (ISL)/Jelgava (LVA)
Sloboda Tuzla (BIH)/Beitar Jerusalem (ISR) – Banants (ARM)/Omonia (CYP)
Skupina 5:
Admira Wacker Mödling (AUT)/Spartak Myjava (SVK) – Käpäz (AZE)/Dacia Chisinau (MDA)
Aberdeen (SCO)/Fola Esch (LUX) – Ventspils (LVA)/Víkingur (FRO)
Häcken (SWE) – Linfield (NIR)/Cork City (IRL)
Teuta (ALB)/Kairat Almaty (KAZ) – Maccabi Tel-Aviv (ISR)/Gorica (SVN)
La Fiorita (SMR)/Debrecen (HUN) – Torpedo-BelAZ Zhodino (BLR)
CSMS Iași (ROU) – Hajduk Split (CRO)
Skupina 6:
Videoton (HUN)/Zaria Balti (MDA) – Čukarički (SRB)/Ordabasy Shymkent (KAZ)
Differdange (LUX)/Cliftonville (NIR) – AEK Larnaca (CYP)/Folgore (SMR)
AIK Solna (SWE)/Bala Town (WAL) – Pjunik (ARM)/Europa (GIB)
Levadia Tallinn (EST)/HB Tórshavn (FRO) – Slavia Praha (CZE)
Genk (BEL) – Rabotnicki (MKD)/Budućnost Podgorica (MNE)
SønderjyskE (DEN) – Strømsgodset (NOR)
Skupina 1:
Dila Gori (GEO)/Shirak (ARM) – Spartak Trnava (SVK)/Hibernians (MLT)
Dinamo Minsk (BLR)/Spartaks Jūrmala (LVA) – Saint Patrick's (IRL)/Jeunesse Esch (LUX)
Partizan (SRB) – Slavia Sofia (BUL)/Zagłębie Lubin (POL)
Bokelj (MNE)/Vojvodina (SRB) – Stabæk (NOR)/Connah's Quay Nomads (WAL)
Nõmme Kalju (EST)/Trakai (LTU) – Maccabi Haifa (ISR)
Skupina 2:
Hibernian (SCO) – Valur Reykjavík (ISL)/Brøndby (DEN)
NSÍ Runavík (FRO)/Shakhtyor Soligorsk (BLR) – Domžale (SVN)/Lusitans (AND)
Austria Vídeň (AUT) – Kukës (ALB)/Rudar Pljevlja (MNE)
Aktobe (KAZ)/Budapest (HUN) – Qäbälä (AZE)/Samtredia (GEO)
Beroe Stara Zagora (BUL)/Radnik Bijeljina (BIH) – Atlantas (LTU)/HJK Helsinki (FIN)
Skupina 3:
Shamrock Rovers (IRL)/RoPS Rovaniemi (FIN) – UE Santa Coloma (AND)/Lokomotiva Záhřeb (CRO)
Neftçi (AZE)/Balzan (MLT) – Shkëndija (MKD)/Cracovia (POL)
Grasshoppers (SUI) – KR Reykjavík (ISL)/Glenavon (NIR)
Midtjylland (DEN)/Sūduva (LTU) – Vaduz (LIE)/Sileks (MKD)
Zimbru Chisinau (MDA)/Chikhura Sachkhere (GEO) – Osmanlıspor (TUR)
Skupina 4:
Giannina (GRE) – Odds (NOR)/Mariehamn (FIN)
Široki Brijeg (BIH)/Birkirkara (MLT) – Infonet (EST)/Hearts (SCO)
Maribor (SVN) – Levski Sofia (BUL)
Piast Gliwice (POL) – IFK Göteborg (SWE)/Llandudno (WAL)
Partizani (ALB)/Slovan Bratislava (SVK) – Breidablik (ISL)/Jelgava (LVA)
Sloboda Tuzla (BIH)/Beitar Jerusalem (ISR) – Banants (ARM)/Omonia (CYP)
Skupina 5:
Admira Wacker Mödling (AUT)/Spartak Myjava (SVK) – Käpäz (AZE)/Dacia Chisinau (MDA)
Aberdeen (SCO)/Fola Esch (LUX) – Ventspils (LVA)/Víkingur (FRO)
Häcken (SWE) – Linfield (NIR)/Cork City (IRL)
Teuta (ALB)/Kairat Almaty (KAZ) – Maccabi Tel-Aviv (ISR)/Gorica (SVN)
La Fiorita (SMR)/Debrecen (HUN) – Torpedo-BelAZ Zhodino (BLR)
CSMS Iași (ROU) – Hajduk Split (CRO)
Skupina 6:
Videoton (HUN)/Zaria Balti (MDA) – Čukarički (SRB)/Ordabasy Shymkent (KAZ)
Differdange (LUX)/Cliftonville (NIR) – AEK Larnaca (CYP)/Folgore (SMR)
AIK Solna (SWE)/Bala Town (WAL) – Pjunik (ARM)/Europa (GIB)
Levadia Tallinn (EST)/HB Tórshavn (FRO) – Slavia Praha (CZE)
Genk (BEL) – Rabotnicki (MKD)/Budućnost Podgorica (MNE)
SønderjyskE (DEN) – Strømsgodset (NOR)
Genk (BEL) 36.000
Maribor (SVN) 21.625
Austria Vídeň (AUT) 19.020
Partizan (SRB) 16.925
Maccabi Haifa (ISR) 11.725
Hajduk Split (CRO) 10.775
Grasshoppers (SUI) 9.755
Strømsgodset (NOR) 7.850
Osmanlıspor (TUR) 6.920
Slavia Praha (CZE) 6.585
Häcken (SWE) 5.975
Giannina (GRE) 5.940
CSMS Iași (ROU) 5.076
Piast Gliwice (POL) 5.000
Levski Sofia (BUL) 4.375
Torpedo-BelAZ Zhodino (BLR) 4.250
Hibernian (SCO) 3.960
SønderjyskE (DEN) 3.720
Plus se k nim připojí 48 vítězů z prvního předkola. Je tedy pravděpodobné, že Slavia pozná dva možné soupeře.
Skupina 1:
1. Midtjylland (DEN) – Sūduva (LTU)
2. Infonet (EST) – Hearts (SCO)
3. Stabæk (NOR) – Connah's Quay Nomads (WAL)
4. Ventspils (LVA) – Víkingur (FRO)
5. Linfield (NIR) – Cork City (IRL)
Skupina 2:
6. Levadia Tallinn (EST) – HB Tórshavn (FRO)
7. Atlantas (LTU) – HJK Helsinki (FIN)
8. IFK Göteborg (SWE) – Llandudno (WAL)
9. Saint Patrick's (IRL) – Jeunesse Esch (LUX)
10. KR Reykjavík (ISL) – Glenavon (NIR)
Skupina 3:
11. Shamrock Rovers (IRL) – RoPS Rovaniemi (FIN)
12. Valur Reykjavík (ISL) – Brøndby (DEN)
13. Aberdeen (SCO) – Fola Esch (LUX)
14. Nõmme Kalju (EST) – Trakai (LTU)
15. Dinamo Minsk (BLR) – Spartaks Jūrmala (LVA)
Skupina 4:
16. Breidablik (ISL) – Jelgava (LVA)
17. NSÍ Runavík (FRO) – Shakhtyor Soligorsk (BLR)
18. AIK Solna (SWE) – Bala Town (WAL)
19. Differdange (LUX) – Cliftonville (NIR)
20. Odds (NOR) – Mariehamn (FIN)
Skupina 5:
21. Domžale (SVN) – Lusitans (AND)
22. Bokelj (MNE) – Vojvodina (SRB)
23. AEK Larnaca (CYP) – Folgore (SMR)
24. Dila Gori (GEO) – Shirak (ARM)
25. Široki Brijeg (BIH) – Birkirkara (MLT)
Skupina 6:
26. Videoton (HUN) – Zaria Balti (MDA)
27. UE Santa Coloma (AND) – Lokomotiva Zagreb (CRO)
28. Pyunik (ARM) – Europa (GIB)
29. Čukarički (SRB) – Ordabasy Shymkent (KAZ)
30. Rabotnicki (MKD) – Budućnost Podgorica (MNE)
Skupina 7:
31. Zimbru Chisinau (MDA) – Chikhura Sachkhere (GEO)
32. Sloboda Tuzla (BIH) – Beitar Jerusalem (ISR)
33. Kukës (ALB) – Rudar Pljevlja (MNE)
34. Neftçi (AZE) – Balzan (MLT)
35. Admira Wacker Mödling (AUT) – Spartak Myjava (SVK)
Skupina 8:
36. Beroe Stara Zagora (BUL) – Radnik Bijeljina (BIH)
37. La Fiorita (SMR) – Debrecen (HUN)
38. Vaduz (LIE) – Sileks (MKD)
39. Maccabi Tel-Aviv (ISR) – Gorica (SVN)
40. Qäbälä (AZE) – Samtredia (GEO)
Skupina 9:
41. Teuta (ALB) – Kairat Almaty (KAZ)
42. Spartak Trnava (SVK) – Hibernians (MLT)
43. Banants (ARM) – Omonia (CYP)
44. Shkëndija (MKD) – Cracovia (POL)
Skupina 10:
45. Slavia Sofia (BUL) – Zagłębie Lubin (POL)
46. Aktobe (KAZ) – Budapest (HUN)
47. Partizani (ALB) – Slovan Bratislava (SVK)
48. Käpäz (AZE) – Dacia Chisinau (MDA)