Radwańská – Cibulková 1:2 (kon.) | Plíšková – Vesninová 2:0 (kon.)
Cibulková – Puigová 2:0 (kon.) | Plíšková – Kontaová 2:1 (kon.)
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková (12)
2
4 7 6
sk Pátek 24.06.2016, 12:05WTA Eastbourne - Rothesay International (tráva) • Čtvrtfinále
    Dominika Cibulková postupuje do semifinále!

Dominika Cibulková predviedla v tomto zápase dokonalý obrat! Tento duel bol dvakrát prerušený pre nepriaznivé počasie, čo prospelo Dominike Cibulkovej, ktorá porazila za tri hodiny a tri minúty svetovú trojku Agniezsku Radwańskú!
    Na tráve postúpila už do semifinále a jej súperkou bude Mónica Puigová! (13:41:56)

Koniec zápasu

3:6
    Hneď prvý mečbol Dominika premieňa a víťazí v tomto náročnom zápase!

30-40
    Dominika Cibulková sa po niečo vyše troch hodinách dostáva k prvému mečbolu!

30-30
    Slovenka teraz trafila loptičku rámom rakety, po 30 na oboch stranách.

15-30
    Teraz urobila Dominika chybu na returne.

0-30
    Cibulková je dve loptičky od víťazstva!
    Podávajúca Agniezska Radwańská

0-15
    Dominika vstupuje do gemu na returne fiftínom a je veľmi blízko od víťazstva.

3:5
    Dominika Cibulková premieňa po chybe súperky hneď prvý gembol a vedie 5:3. Radwańská ide podávať na udržanie sa v zápase.

15-40
    Cibulková sa dostáva k dvom gembolom na potvrdenie brejku z predošlej hry!

15-30
    Dominika doslova vydrela túto výmenu a ide do vedenia.

15-15
    Slovenka sa teraz pokúsila obhodiť súperku po čiare, no tá loptičku stihla odohrať.

0-15
    Dominika Cibulková šla cez druhé podanie, no Radwańská aj napriek tomu chybuje na returne.

3:4
    Tento brejkbol už Dominika Cibulková využíva a získava Tildenov gem!

40-A
    Dominika Cibulková sa dostáva k ďalšiemu brejkbolu!

40-40
    Cibulková posiela dlhý forhend do autu. Škoda, zhoda.

40-A
    Po krásnej výmene sa dostáva ku brejkbolu, ktorý môže o všetkom rozhodnúť.

40-40
    Dominika Cibulková vyrovnáva na ďalšiu zhodu.

A-40
    Slovenská tenisová jednotka posiela svoj bekhend len do siete. Radwańská má gembol.

40-40
    Dominika sa nevzdáva a posiela gem do zhody!

40-30
    Agniezska Radwańská sa dostáva ku gembolu.

30-30
    Dominike vyšlo perfektne skrátenie, Radwańská ho síce dobehla na loptu zastavila sieť.

30-15
    Return slovenskej tenistky skončil na sieti.

15-15
    Teraz však prišla nevynútená chyba! Po 15 na oboch stranách.

0-15
    Cibuková začína v Tildenovom geme fiftínom.

3:3
    Dominika Cibulková vyrovnáva stav tretieho, rozhodujúceho setu na 3:3.

15-40
    Bekhendový volej Radwańskej skončil v aute, Dominika má 2 gemboly.

15-30
    Teraz však prišla nevynútená chyba z rakety slovenskej tenistky.

0-30
    Víťazným úderom z forhendu sa dostáva Dominika do výraznejšieho vedenia.

0-15
    Radwańská posiela loptičku len do autu.
    Dominika Cibulková na zábere zo včera

3:2
    Esom ukončuje Radwańská gem na servise a ide do vedenia 3:2. Teraz každá chyba zaváži a môže rozhodnúť!

40-15
    Return slovenskej hráčky letel až za základnú čiaru.

30-15
    Radwańská si teraz veľmi pomáha servisom.

15-15
    Dominika prerušila výmenu, požiadala o jastrabie oko a to ukázalo, že loptička skončila v aute!

15-0
    Loptu získava Radwańská.

2:2
    Dominika zvláda tento náročný gem v ktorom odvrátila 2 brejkboly a vyrovnáva na 2:2.

40-A
    Priamym bodom z podania sa dostáva Cibulková k gembolu na 2:2.

40-40
    Radwańská teraz ukázala, že je právom svetová trojka. Odohrala krásny bekhendový volej na sieti.

40-A
    Dominika Cibulková získava tretí fiftín v rade a má výhodu!

40-40
    Dominika svojou kvalitnou agresívnou hrou odvracia aj druhý brejkbol! Zhoda.

40-30
    O prvý brejkbol sa Agniezska Radwańská pripravila sama vlastnou chybou.

40-15
    To je zlé! Dominika dominovala v celej výmene no na jej konci chybovala. Radwańská má 2 brejkboly!
    Aktuálny pohľad na kurt

30-15
    Ďalší forhend slovenskej tenistky končí v tesnom aute.

15-15
    Dominika Cibulková robí nevynútenú chybu, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Dominika šla cez druhé podanie, no Radwańská aj napriek tomu poslala svoj return len do autu.

2:1
    Agniezska Radwańská si, aj keď s problémami, ale predsa drží svoj servis a ide do vedenia 2:1.

A-40
    Radwańská si v kritickom momente pomáha servisom.

40-40
    Ani druhý gembol Agniezska Radwańská nepremenila a tak gem putuje do zhody.

40-30
    Radwańská sa pokúsila rozbehať si našu tenistku, no tá situáciu zvládla, vymanila sa spod tlaku a nakoniec obhodila súperku na sieti.

40-15
    Dominika teraz trafila loptičku len rámom rakety. Radwańská má 2 gemboly.

30-15
    V azda najdlhšej výmene zápasu dominovala slovenská reprezentantka, ktorá si počkala na chybu súperky.

30-0
    Aj ďalší fiftín putuje na jej konto.

15-0

1:1
    Dominika Cibulková si drží svoje podanie aj na začiatku tretieho dejstva a vyrovnáva stav na 1:1.

15-40
    Radwańská bola teraz v ťažkej pozícii a nedokázala vrátiť loptičku na polovicu kurtu svojej súperky.

15-30
    Cibulková získava ďalší fiftín a ide na servise do vedenia.
    Dominika Cibulková poslala zápas do tretieho setu

15-15
    Dominika Cibulková sa pokúsila obhodiť súperku na sieti no loptička skončila v tesnom aute.

0-15
    Loptu získava Cibulková.

1:0
    Dominika sa pokúsila o kraťas, ktorý skončil na sieti. Radwańská si drží svoj úvodný servis a ide do vedenia.

40-30
    Agniezska Radwańská si pomáha v ťažkých chvíľach servisom.

30-30
    Po 30 na oboch stranách.

15-30
    Prichádza prvý dvojchyba poľskej tenistky v tomto zápase.

15-15
    Neskutočná výmena! Radwańská sa v celej výmene len bránila. Po 15 na oboch stranách.

15-0
    Radwańská vstupuje do tretieho setu esom!

6:7
    Hneď prvý setbol Dominika zvláda. Očividne jej veľmi pomohlo včerajšie prerušenie, vrátila sa späť do zápasu! O víťazke rozhodne až tretí set.

2-6
    A tentoraz zvláda ťažkú pozíciu na sieti a má 4 setboly!

2-5
    Agniezska Radwańská posiela svoj forhendový úder len do autu! Dominika ide servovať na víťazstvo v tomto sete.

2-4
    Po dobrom podaní poľskej tenistky posiela Dominika svoj return len do autu.

1-4
    Víťazným forhendom presne na čiaru ide Domi do vedenia 4:1.

1-3
    Dominika je na najlepšej ceste vyhrať druhý set!

1-2
    Radwańská získava bod priamym podaním.

0-2
    Radwańská chybuje z bekhendu a to prináša našej Dominike minibrejk!

0-1
    Dominika si na úvod tajbrejku drží svoj servis!

6:6
    Dominika stavila na agresívny return, ktorý však skončil v sieti. O víťazke rozhodne tajbrejk!
    Diváci si zápas užívajú

40-30
    Posledný bekhend poľskej tenistky zastavila len páska.

40-15
    Priamy bod z podanie pre Radwańskú.

30-15
    Obe hráčky teraz museli na sieť a tam sa podarilo poľskej tenistke obhodiť Dominiku.

15-15
    Dominika Cibulková dobehla volej, ktorý spadol tesne pod sieť a nakoniec z toho bol víťazný úder, po 15.

15-0
    Agniezska Radwańská sa po dlhej dobe vybrala na sieť a tam forhendovým winnerom ukončil výmenu.

5:6
    Krátky return Radwańskej umožnil Dominike ukončiť výmenu smečom na sieti. Agniezska Radwańská pôjde podávať na udržanie sa v druhom sete.

15-40
    Dominika si teraz veľmi dobre pomohla prvým podaním, ktoré šlo pod nohy súperky.

15-30

15-15
    Výborný forhendom k čiare vyrovnáva Cibulková stav tohto gemu.

15-0
    Dominika robí dnes druhú dvojchybu, celkovo tretiu v zápase.
    Pohľad na kurt, na ktorom sa zápas odohráva

5:5
    Priamym bodom vyrovnáva poľská reprezentantka stav druhého dejstva na 5:5.

40-30
    Prvý gembol sa jej nepodarilo premeniť na základe dobrej hry Cibulkovej.

40-15
    Teraz to Dominike na sieti nevyšlo, Radwańská má 2 gemboly na vyrovnanie.

30-15
    Tento zápas musí byt pre divákov veľmi atraktívny! Hráčky sa snažia zo všetkých síl! Fiftín pre Slovenku.

30-0
    Teraz si Poľka výraznou mierou pomáha svojím servisom.

15-0
    Radwańská vstupuje do gemu na udržanie sa v druhom sete veľmi aktívne.

4:5
    Tentoraz to už vyšlo! Dominika Cibulková odvrátila v tomto geme brejkbol a nakoniec si podržala servis, vedie 5:4.
    Hráčky pred začiatkom dnešnej dohrávky

40-A
    Agniezska Radwańská kazí svoj bekhend, ktorý končí v aute.

40-40
    Ani tento gembol Domi Cibulková nepremieňa, loptička letel až za základnú čiaru.

40-A
    Slovenka teraz zvolila veľmi dobre prechod na sieť a tam zvládla ukončiť výmenu.

40-40
    Dominika Cibulková dominovala v celej výmene a predvádzala svoj typický agresívny tenis, no v samom závere poslala loptičku len do siete.

40-A
    Dominika získava druhý fiftín v rade a má výhodu.

40-40
    Cibulková odvracia brejkbol súperky víťazným úderom z forhendu do odkrytej časti kurtu. Zhoda.

40-30
    To je zlé! Agniezska Radwańská má pri podaní súperky brejkbol!

30-30
    Dominika si pomáha kvalitne umiestneným servisom, po 30 na oboch stranách.

30-15
    Dominika zatlačila svoju súperku skvelými forhendovými údermi von z kurtu a donútila ju chybovať!
    Dominika Cibulková sa pred tromi dňami tešila zo svojej prvej tohtoročnej výhry na tráve

30-0
    To je zlé! Agniezska Radwańská ide do výraznejšieho vedenia na returne.

15-0
    Dominika Cibulková posiela svoj forhend hlboko do autu.

4:4
    Avšak druhý gembol už poľská tenistka premieňa a vyrovnáva stav na 4:4.

40-15
    Čistá hra to nebude! Radwanská poslala bekhend až za základnú čiaru!

40-0
    Return Dominiky Cibulkovje končí v aute a tak je tu šanca na čistú hru pre súperku.

30-0
    Dominika bola veľmi dobrá v tejto výmene, no jeden z jej forhendov skončil mimo kurtu.

15-0
    Aga šla po servise na sieť a tam nemala problém ukončiť výmenu.
    Agniezska Radwańská pred dnešnou dohrávkou

3:4
    Výborne! Dominika Cibulková ide po prvý raz v tomto zápase do vedenia!

30-40
    Slovenská tenisová jednotka chcela veľmi rýchlo ukončiť výmenu dropshotom, ktorý nebol veľmi pripravený.

15-40
    Pri hre od základnej čiary dostala Dominika pod tlak svoju súperku a donútila ju chybovať.

15-30
    Cibulková vstúpila do tohto pokračovania oveľa agresívnejšie ako včera!

15-15
    Slovenka sa po servise vybrala na sieť, kde bekhendovým volejom ukončila výmenu, po 15.

15-0
    Dominika vstupuje do tohto zápasu dvojchybou!

3:3
    Dominika Cibulková využíva druhý brejkbol a berie si späť stratené podanie zo včerajška.

15-40
    Prvý brejkbol Radwańská odvracia kvalitným servisom.

0-40
    Neuveriteľné! Dominike prišlo prerušenie zápasu vhod a má 3 brejkboly!

0-30
    Aj druhý fiftín putuje na jej konto!

0-15
    Dominika Cibulková vstupuje aktívnejšie do dnešnej dohrávky a na sieti získava fiftín.

Hráčky sú už na kurte, kde sa rozcvičujú pred dnešnou dohrávkou!

Štvrtkový dážď napokon nedovolil hráčkam dohrať zápas, takže budeme pokračovať v piatok na poludnie o 12:00. Slovenke Dominike Cibulkovej by to mohlo pomôcť, pretože na boj o otočenie skóre bude potrebovať množstvo fyzických i psychických síl.
    Silný dážď spôsobuje v Eastbourne nepríjemnosti

Po odohraní troch gemov sa znovu rozpršalo a tak hráčky sú nútené už druhýkrát opustiť kurt!

3:2
    Dominika Cibulková si po veľmi peknej výmene drží svoj servis a znižuje na 3:2. Po prestávke pôjde servovať poľská reprezentantka.

15-40
    Radwańská dobehla kraťas od Dominiky, no už ho nestihla správne umiestniť.

15-30

0-30
    Dominika je istejšia na forhende ako v úvode zápasu.

0-15
    Return poľskej tenistky končí mimo kurt.

3:1
    Radwańská nakoniec využíva druhý gembol, drží si svoje podanie a vedie s výhodou brejku 3:1.

40-30
    Pri hre od základnej čiary dominovala Dominika Cibulková, ktorá zatlačila svoju súperku a následne ukončil výmenu forhendovým winnerom po čiare.

40-15
    Agniezska Radwańská má 2 gemboly pri svojom podaní.

30-15
    Return slovenskej tenistky letí ďaleko za základnú čiaru.

15-15
    Radwańská si teraz výraznou mierou pomáha prasiatkom. Po 15 na oboch stranách.

0-15
    Dominika začína veľmi dobre aktívne aj na returne! Očividne jej tá prestávka pomohla.

2:1
    Radwańská chybuje na returne a tak je čistá hra skutočnosťou! Stav druhého setu je 2:1 pre poľskú tenistku.

0-40
    Slovenská tenistka má šancu na prvú čistú hru zápasu.

0-30
    Dominika skúsila dropshot, ten síce jej súperka dobehla no už nestihla správne umiestniť.

0-15
    Dominika Cibulková lepšie vstupuje do zápasu po prerušení, na sieti jej vyšiel krásny volej!

Hráčky sú už na kurte, zápas bude pokračovať!

Počasie v Eastbourne bráni dohrať posledný štvrťfinálový zápas! Hráčky sa balia a odchádzajú do šatní! Snáď toto prerušenie pomôže práve Dominike Cibulkovej.

2:0
    Skvelo odservovaný gem v podaní Radwańskej! Tá potvrdzuje brejk z predošlej hry a vedie už 2:0.

A-40
    Agniezska Radwańská strieľa tretie eso v tomto geme a má výhodu!

40-40
    Aj teraz však prišla chyba, return slovenskej tenistky skončil len v sieti.
    Dominika Cibulková v Eastbourne

Before practis.. #focus

Fotka uverejnená používateľom Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

40-A
    Dominika skúša šťastie na sieti a tentoraz to vyšlo! Cibulková má tretí brejkbol v tomto geme!

40-40
    Teraz však prišlo obhodenie súperky v podaní Poľky! Zhoda.

40-A
    Dominika Cibulková si túto výmenu zaslúžila získať a má brejkbol!

40-40
    Ten Radwańská odvracia esom!

40-A
    Skvelé! Dominika Cibulková obhodila súperku na sieti a má brejkbol!

40-40
    A ani druhý! Dominika svojou bojovnosťou posiela tento gem do zhody!

40-30
    Prvý gembol sa Poľke nepodarilo premeniť.

40-15
    Radwańská teraz servuje neskutočne! Loptičku odohrala do protipohybu súperky a má dva gemboly.

30-15
    Agniezska Radwańská si pomáha esom!

15-15
    Avšak tentoraz už return taký presný nebol a skončil v aute. Po na oboch stranách.

0-15
    Aj Cibulková začína gem na returne veľmi dobre.

1:0
    Hneď prvý brejkbol Radwańská premieňa a čistou hrou na returne ide do vedenia v druhej sade!

40-0
    V zatiaľ najdlhšej výmene zápasu podali obe hráčky veľmi dobrý výkon, no na posledný bekhend od poľskej tenistky už nedokázala Dominika reagovať!

30-0

15-0
    Agniezska Radwańská si na úvod druhého setu nabehla na sieť a Cibulková ju tam už nedokázala obhodiť!
    Dominika Cibulková sa na trávnatý povrch svedomito pripravovala

When at work-100% commitment ???????????????????????? #POME

6:4
    A pridáva ďalší výborný servis! Radwańská získava prvý set pomerom 6:4, v ktorom zobrala servis svojej súperky dvakrát. Dominika si jeden brejk vzala späť no druhý už nie!

40-0
    Priamym bodom z podania sa dostáva Radwańská k trom setbolom!

30-0
    Agniezska Radwańská ide po chybe súperky do výraznejšieho vedenia.

15-0
    Cibulková sa pokúsila obhodiť súperku na sieti, no loptičku zastavila páska.

5:4
    Dominika Cibulková si drží svoj servis aj s troškou šťastia, no po prestávke pôjde servovať poľská reprezentantka na zisk prvého setu!

30-40
    Dominika získava druhý fiftín v rade a má gembol na 5:4.

30-30
    Teraz však Radwańská sa snažila obhodiť súperku na sieti a loptička letela až za základnú čiaru.

30-15
    Dominika Cibulková robí prvú dvojchybu zápasu!

15-15
    Tentoraz však poslala loptičku len do siete, po 15.

0-15
    Po prerušení začína Dominika Cibulková lepšie!
    Dominika Cibulková počas tréningu

Easy like sunday morning.. ???????????????????????? #POME

Video uverejnené používateľom Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

5:3
    Usporiadatelia riešia, či nie je trávnik mokrý a nebezpečný pre pokračovanie zápasu!

5:3
    Agniezska Radwańská ide do vedenia 5:3. Dominika Cibulková bude mať čo robiť, aby zobrala svojej súperke servis!

40-15
    Radwńská si nabehla na sieť, čím zmiatla Cibulkovú, ktorá poslala svoj bekhend len do siete.
    0:0; 4:3; 30-15 - Dominika Cibulková

30-15
    Dominika Cibulková znižuje po chybe súperky.

30-0
    Dominika vyhadzuje jeden zo svojich forhendov ďaleko za základnú čiaru.
    Agniezska Radwańská fandí Poliakom počas futbalového európskeho šampionátu

Do boju Polsko!! #euro2016

Fotka uverejnená používateľom Aga Radwanska (@aradwanska),

15-0
    Radwańská vstupuje do gemu na servise priamym bodom!

4:3
    Dominika Cibulková si postrážila svoj servis, znížila stav na 4:3. Avšak Radwańská má stále výhodu jedného brejku!

40-A
    Pri hre od základnej čiary ako prvá chybovala Radwańská a tak má Cibulková ďalší gembol!

40-40
    Teraz to však Dominika uponáhľala a loptičku poslala len do siete. Druhá zhoda.

40-A
    Radwańská posiela loptičku do milimetrového autu, čo nakoniec potvrdilo aj jastrabie oko! Výhoda pre Dominiku.

40-40
    Dominika Cibulková tento brejkbol odvrátila a posiela gem do zhody!

40-30
    To je zlé! Forhend Dominiky Cibulkovej skončil v tesnom aute a tak musí čeliť brejkbolu!

30-30
    Poľská tenistka vyrovnáva stav tejto hry, po 30.

15-30
    Radwańská sa tentoraz prezentovala víťazným returnom.

0-30
    Aj ďalšia loptička putuje na jej konto.

0-15
    Cibulková začína gem na servise fiftínom.

4:2
    V najdlhšej výmene zápasu si Dominika udržala nervy na uzde a počkala si na chybu súperky, ktorá prišla. Cibulková si berie späť jeden stratený servis !

40-A
    Poľka posiela loptičku z forhendu len do siete! Štvrtý brejkbol pre Cibulkovú v tomto geme!

40-40
    Ďalšie eso z rakety Poľky Radwańskej! Ďalšia zhoda.

40-A
    Dominika Cibulková sa dostáva do tretice k brejkbolu!

40-40
    Dominika mala túto výmenu už vyhratú, stačilo umiestniť loptičku do prázdnej časti kurtu, no Cibulková poslala loptu až za základnú čiaru.

40-A
    Po nevynútenej chybe poľskej tenistky je tu šanca na ďalší brejkbol!

40-40
    Ten však Aga Radwańská odvracia esom! Zhoda.

30-40
    Obe hráčky boli donútené ísť na sieť, kde sme videli priam exhibičnú výmenu! Dominika Cibulková má brejkbol!

30-30
    Radwańská však strieľa tretie eso zápasu.

15-30
    Dominika Cibulková ukázala, že je na returne silnou hráčkou.

15-15
    Radwańská šla cez druhé podanie, no túto výhodu sa Cibulkovej nepodarilo zúžitkovať.
    0:0; 4:1; 0-15 - Dominika Cibulková

0-15
    Dominika si vypočula cez prestávku rady od trénera a do gemu vstupuje víťazným úderom presne na čiaru.

4:1
    Cibulková zvolila stopball, ktorý jej nevyšiel podľa predstáv. Radwańská ho dobehla a obhodila ju na sieti. Agniezska Radwańská berie už druhé servovanie svojej súperky a vedie 4:1.

40-30
    Keď už konečne Dominika zatlačila svoju súperku a mohla výmenu ukončiť, prišla nevynútená chyba! Dominika bude čeliť brejkbolu!

30-30
    Slovenská tenisová jednotka si teraz výrazne pomáha servisom.

30-15
    Dominika odohrala loptičku do protipohybu súperky, no tá letela až za základnú čiaru! Škoda.

15-15
    Teraz to už však vyšlo, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Teraz Dominika nezvolila dobre, keď odohrala bekhendový smeč na sieti, jej súperka toho využila.

3:1
    To sa jej však nepodarilo! Radwańská si pomáha servisom a potvrdzuje tak brejk z predošlej hry!

40-30
    Dominika Cibulková sa bráni a rada by poslala tento gem do zhody.
    0:0; 2:1; 40-15 - Agniezska Radwańská

40-15
    Agniezska Radwańská ukázala, že bekhendový volej jej nie je cudzí a má 2 gemboly na potvrdenie brejku!

30-15
    Dominika Cibulková chybuje z forhendu, ktorý letel až za základnú čiaru.

15-15
    Tentoraz prišla nevynútená chyba poľskej tenistky, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Dominika vyhadzuje svoj return, po druhom podaní súperky, len do autu.
    0:0; 2:1 - Agniezska Radwańská

2:1
    Cibulková zvolila kraťas, ktorý sa jej veľmi nepodaril, Radwańská loptičku dobehla a premenila tak hneď prvý mečbol!

40-15
    Dominika vyhadzuje svoj forhend hlboko do autu a tak poskytuje svojej súperke 2 brejkboly!
    0:0; 1:1; 30-15 - Agniezska Radwańská

30-15
    Agniezska Radwańská si pripisuje víťazný úder z forhendu presne na čiaru.

15-15
    Pri dlhšej výmene od základnej čiary ako prvá chybovala Cibulková a to z bekhendu.

0-15
    Priamy bod z podania pre Dominiku Cibulkovú.

1:1
    Radwańská si drží taktiež svoj servis a tak ej stav prvého dejstva vyrovnaný!

A-40
    Vo veľmi dôležitej chvíli si pomáha Radwańská esom!

40-40
    Sme svedkami prvej zhody zápasu!

40-30
    Dominika Cibulková poslala veľmi dobrý return, ktorý jej zabezpečil fiftín.

40-15

30-15
    Vzápätí si pripisuje Radwańská prvé eso zápasu!

15-15
    Agniezska Radwańská vyhadzuje svoj bekhend tesne za základnú čiaru, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Aj Radwańská šla cez druhé podanie, po ktorom Dominika pokazila return.

0:1
    Dominika Cibulková mohla túto výmenu ukončiť už skôr, no lepšie neskôr ako nikdy. Víťazným bekhendom ukončuje slovenská jednotka prvý gem zápasu.
    0:0; 0:0; 30-40 - Dominika Cibulková

30-40
    Dominika veľmi dobre dobehla skrátenie hry od súperky a na druhý pokus ukončila výmenu.

30-30
    Víťazným úderom z forhendu dorovnáva Cibulková stav tohto gemu, po 30.
    0:0; 0:0; 30-15 - Agniezska Radwańská

30-15
    Dominika Cibulková nastrelila pri prechode na sieť pásku, no loptička spadla na jej polovicu kurtu.

15-15
    Tentoraz však prvý servis vyšiel, letel pod nohy súperky, ktorá loptičku poslala len do siete.

15-0
    Dominika Cibulková musela ísť na úvod zápasu cez druhé podanie, po ktorom chybovala.

0:0
    Stretnutie sa práve začalo.

Hráčky sú už na kurte, kde sa aktuálne rozcvičujú. Na podaní začne slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková!
    Posledné údery včerajšieho zápasu, Dominika Cibulková postúpila do štvrťfinále!

Quaterfinals here we come ???????????????????????????????????????????????? #Eastbourne #POME #DomiTeam

Prajem vám príjemné štvrtkové popoludnie a vítam vás pri sledovaní štvrťfinálového zápasu z turnaja v anglickom Eastbourne. V ňom sa nám predstaví Dominika Cibulková, ktorá vyzve Poľku Agniezsku Radwańskú!

Dominika Cibulková je 27-ročná rodáčka z Bratislavy. Aktuálne sa nachádza na 21. mieste svetového rebríčka WTA a môže sa pochváliť veľmi kvalitnou formou. Na antukovom, kvalitne obsadenom, turnaji v Madride sa dostala až do finále, tam však stroskotala na Rumunke Halepovej. Vo Francúzsku na French Open vypadla v treťom kole, kde jej stopku vystavila Carla Suarezová Navarrová.
    Výbornú formu si preniesla z antuky aj na trávu, kde postupne vyradila J. Ostapenkovú a K. Bondarenkovú.

Agniezska Radwańská je taktiež 27-ročná tenistka z Poľska. V tomto roku dokazuje veľmi dobré výsledky. Momentálne je svetovou trojkou. Na turnaji v Madride ju v prvom kole zastavila práve Dominika Cibulková! Na French Open dokráčala až do osemfinále, kde ju stopla Cvetana Pironkovová z Bulharska.
    Na turnaji v Eastbourne postupne vyradila M. Lučičovú a v druhom kole Kanaďanku E. Bouchardovú-

VZÁJOMNÁ BILANCIA
    Hráčky sa na okruhu WTA už veľmi dobre poznajú, kedže sa na kurtoch stretli už 12-krát. V roku 2016 sa stretli už dvakrát, keď v Indian Wells zdolala Radwańská našu Dominiku po setoch 6:3, 3:6, 7:5. Druhýkrát sa stretli na už spomínanom turnaji v Madride a Dominika Cibulková zvíťazila 6:4, 6:7, 6:3!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.