Radwańská – Cibulková 1:2 (kon.) | Plíšková – Vesninová 2:0 (kon.)
Cibulková – Puigová 2:0 (kon.) | Plíšková – Kontaová 2:1 (kon.)
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková (12)
2
4 7 6
sk Pátek 24.06.2016, 12:05WTA Eastbourne - Rothesay International (tráva) • Čtvrtfinále

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.

Prajem vám príjemné štvrtkové popoludnie a vítam vás pri sledovaní štvrťfinálového zápasu z turnaja v anglickom Eastbourne. V ňom sa nám predstaví Dominika Cibulková, ktorá vyzve Poľku Agniezsku Radwańskú!

Dominika Cibulková je 27-ročná rodáčka z Bratislavy. Aktuálne sa nachádza na 21. mieste svetového rebríčka WTA a môže sa pochváliť veľmi kvalitnou formou. Na antukovom, kvalitne obsadenom, turnaji v Madride sa dostala až do finále, tam však stroskotala na Rumunke Halepovej. Vo Francúzsku na French Open vypadla v treťom kole, kde jej stopku vystavila Carla Suarezová Navarrová.
    Výbornú formu si preniesla z antuky aj na trávu, kde postupne vyradila J. Ostapenkovú a K. Bondarenkovú.

Agniezska Radwańská je taktiež 27-ročná tenistka z Poľska. V tomto roku dokazuje veľmi dobré výsledky. Momentálne je svetovou trojkou. Na turnaji v Madride ju v prvom kole zastavila práve Dominika Cibulková! Na French Open dokráčala až do osemfinále, kde ju stopla Cvetana Pironkovová z Bulharska.
    Na turnaji v Eastbourne postupne vyradila M. Lučičovú a v druhom kole Kanaďanku E. Bouchardovú-

VZÁJOMNÁ BILANCIA
    Hráčky sa na okruhu WTA už veľmi dobre poznajú, kedže sa na kurtoch stretli už 12-krát. V roku 2016 sa stretli už dvakrát, keď v Indian Wells zdolala Radwańská našu Dominiku po setoch 6:3, 3:6, 7:5. Druhýkrát sa stretli na už spomínanom turnaji v Madride a Dominika Cibulková zvíťazila 6:4, 6:7, 6:3!
    Posledné údery včerajšieho zápasu, Dominika Cibulková postúpila do štvrťfinále!

Quaterfinals here we come ???????????????????????????????????????????????? #Eastbourne #POME #DomiTeam

Video uverejnené používateľom Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Hráčky sú už na kurte, kde sa aktuálne rozcvičujú. Na podaní začne slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková!

0:0
    Stretnutie sa práve začalo.

15-0
    Dominika Cibulková musela ísť na úvod zápasu cez druhé podanie, po ktorom chybovala.

15-15
    Tentoraz však prvý servis vyšiel, letel pod nohy súperky, ktorá loptičku poslala len do siete.

30-15
    Dominika Cibulková nastrelila pri prechode na sieť pásku, no loptička spadla na jej polovicu kurtu.
    0:0; 0:0; 30-15 - Agniezska Radwańská

30-30
    Víťazným úderom z forhendu dorovnáva Cibulková stav tohto gemu, po 30.

30-40
    Dominika veľmi dobre dobehla skrátenie hry od súperky a na druhý pokus ukončila výmenu.
    0:0; 0:0; 30-40 - Dominika Cibulková

0:1
    Dominika Cibulková mohla túto výmenu ukončiť už skôr, no lepšie neskôr ako nikdy. Víťazným bekhendom ukončuje slovenská jednotka prvý gem zápasu.

15-0
    Aj Radwańská šla cez druhé podanie, po ktorom Dominika pokazila return.

15-15
    Agniezska Radwańská vyhadzuje svoj bekhend tesne za základnú čiaru, po 15 na oboch stranách.

30-15
    Vzápätí si pripisuje Radwańská prvé eso zápasu!

40-15
    Loptu získava Radwańská.

40-30
    Dominika Cibulková poslala veľmi dobrý return, ktorý jej zabezpečil fiftín.

40-40
    Sme svedkami prvej zhody zápasu!

A-40
    Vo veľmi dôležitej chvíli si pomáha Radwańská esom!

1:1
    Radwańská si drží taktiež svoj servis a tak ej stav prvého dejstva vyrovnaný!

0-15
    Priamy bod z podania pre Dominiku Cibulkovú.

15-15
    Pri dlhšej výmene od základnej čiary ako prvá chybovala Cibulková a to z bekhendu.

30-15
    Agniezska Radwańská si pripisuje víťazný úder z forhendu presne na čiaru.
    0:0; 1:1; 30-15 - Agniezska Radwańská

40-15
    Dominika vyhadzuje svoj forhend hlboko do autu a tak poskytuje svojej súperke 2 brejkboly!

2:1
    Cibulková zvolila kraťas, ktorý sa jej veľmi nepodaril, Radwańská loptičku dobehla a premenila tak hneď prvý mečbol!
    0:0; 2:1 - Agniezska Radwańská

15-0
    Dominika vyhadzuje svoj return, po druhom podaní súperky, len do autu.

15-15
    Tentoraz prišla nevynútená chyba poľskej tenistky, po 15 na oboch stranách.

30-15
    Dominika Cibulková chybuje z forhendu, ktorý letel až za základnú čiaru.

40-15
    Agniezska Radwańská ukázala, že bekhendový volej jej nie je cudzí a má 2 gemboly na potvrdenie brejku!
    0:0; 2:1; 40-15 - Agniezska Radwańská

40-30
    Dominika Cibulková sa bráni a rada by poslala tento gem do zhody.

3:1
    To sa jej však nepodarilo! Radwańská si pomáha servisom a potvrdzuje tak brejk z predošlej hry!

15-0
    Teraz Dominika nezvolila dobre, keď odohrala bekhendový smeč na sieti, jej súperka toho využila.

15-15
    Teraz to už však vyšlo, po 15 na oboch stranách.

30-15
    Dominika odohrala loptičku do protipohybu súperky, no tá letela až za základnú čiaru! Škoda.

30-30
    Slovenská tenisová jednotka si teraz výrazne pomáha servisom.

40-30
    Keď už konečne Dominika zatlačila svoju súperku a mohla výmenu ukončiť, prišla nevynútená chyba! Dominika bude čeliť brejkbolu!

4:1
    Cibulková zvolila stopball, ktorý jej nevyšiel podľa predstáv. Radwańská ho dobehla a obhodila ju na sieti. Agniezska Radwańská berie už druhé servovanie svojej súperky a vedie 4:1.

0-15
    Dominika si vypočula cez prestávku rady od trénera a do gemu vstupuje víťazným úderom presne na čiaru.
    0:0; 4:1; 0-15 - Dominika Cibulková

15-15
    Radwańská šla cez druhé podanie, no túto výhodu sa Cibulkovej nepodarilo zúžitkovať.

15-30
    Dominika Cibulková ukázala, že je na returne silnou hráčkou.

30-30
    Radwańská však strieľa tretie eso zápasu.

30-40
    Obe hráčky boli donútené ísť na sieť, kde sme videli priam exhibičnú výmenu! Dominika Cibulková má brejkbol!

40-40
    Ten však Aga Radwańská odvracia esom! Zhoda.

40-A
    Po nevynútenej chybe poľskej tenistky je tu šanca na ďalší brejkbol!

40-40
    Dominika mala túto výmenu už vyhratú, stačilo umiestniť loptičku do prázdnej časti kurtu, no Cibulková poslala loptu až za základnú čiaru.

40-A
    Dominika Cibulková sa dostáva do tretice k brejkbolu!

40-40
    Ďalšie eso z rakety Poľky Radwańskej! Ďalšia zhoda.

40-A
    Poľka posiela loptičku z forhendu len do siete! Štvrtý brejkbol pre Cibulkovú v tomto geme!

4:2
    V najdlhšej výmene zápasu si Dominika udržala nervy na uzde a počkala si na chybu súperky, ktorá prišla. Cibulková si berie späť jeden stratený servis !

0-15
    Cibulková začína gem na servise fiftínom.

0-30
    Aj ďalšia loptička putuje na jej konto.

15-30
    Radwańská sa tentoraz prezentovala víťazným returnom.

30-30
    Poľská tenistka vyrovnáva stav tejto hry, po 30.

40-30
    To je zlé! Forhend Dominiky Cibulkovej skončil v tesnom aute a tak musí čeliť brejkbolu!

40-40
    Dominika Cibulková tento brejkbol odvrátila a posiela gem do zhody!

40-A
    Radwańská posiela loptičku do milimetrového autu, čo nakoniec potvrdilo aj jastrabie oko! Výhoda pre Dominiku.

40-40
    Teraz to však Dominika uponáhľala a loptičku poslala len do siete. Druhá zhoda.

40-A
    Pri hre od základnej čiary ako prvá chybovala Radwańská a tak má Cibulková ďalší gembol!

4:3
    Dominika Cibulková si postrážila svoj servis, znížila stav na 4:3. Avšak Radwańská má stále výhodu jedného brejku!

15-0
    Radwańská vstupuje do gemu na servise priamym bodom!
    Agniezska Radwańská fandí Poliakom počas futbalového európskeho šampionátu

Do boju Polsko!! #euro2016

Fotka uverejnená používateľom Aga Radwanska (@aradwanska),

30-0
    Dominika vyhadzuje jeden zo svojich forhendov ďaleko za základnú čiaru.

30-15
    Dominika Cibulková znižuje po chybe súperky.
    0:0; 4:3; 30-15 - Dominika Cibulková

40-15
    Radwńská si nabehla na sieť, čím zmiatla Cibulkovú, ktorá poslala svoj bekhend len do siete.

5:3
    Agniezska Radwańská ide do vedenia 5:3. Dominika Cibulková bude mať čo robiť, aby zobrala svojej súperke servis!

5:3
    Usporiadatelia riešia, či nie je trávnik mokrý a nebezpečný pre pokračovanie zápasu!
    Dominika Cibulková počas tréningu

Easy like sunday morning.. ???????????????????????? #POME

0-15
    Po prerušení začína Dominika Cibulková lepšie!

15-15
    Tentoraz však poslala loptičku len do siete, po 15.

30-15
    Dominika Cibulková robí prvú dvojchybu zápasu!

30-30
    Teraz však Radwańská sa snažila obhodiť súperku na sieti a loptička letela až za základnú čiaru.

30-40
    Dominika získava druhý fiftín v rade a má gembol na 5:4.

5:4
    Dominika Cibulková si drží svoj servis aj s troškou šťastia, no po prestávke pôjde servovať poľská reprezentantka na zisk prvého setu!

15-0
    Cibulková sa pokúsila obhodiť súperku na sieti, no loptičku zastavila páska.

30-0
    Agniezska Radwańská ide po chybe súperky do výraznejšieho vedenia.

40-0
    Priamym bodom z podania sa dostáva Radwańská k trom setbolom!

6:4
    A pridáva ďalší výborný servis! Radwańská získava prvý set pomerom 6:4, v ktorom zobrala servis svojej súperky dvakrát. Dominika si jeden brejk vzala späť no druhý už nie!
    Dominika Cibulková sa na trávnatý povrch svedomito pripravovala

When at work-100% commitment ???????????????????????? #POME

Fotka uverejnená používateľom Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

15-0
    Agniezska Radwańská si na úvod druhého setu nabehla na sieť a Cibulková ju tam už nedokázala obhodiť!

30-0

40-0
    V zatiaľ najdlhšej výmene zápasu podali obe hráčky veľmi dobrý výkon, no na posledný bekhend od poľskej tenistky už nedokázala Dominika reagovať!

1:0
    Hneď prvý brejkbol Radwańská premieňa a čistou hrou na returne ide do vedenia v druhej sade!

0-15
    Aj Cibulková začína gem na returne veľmi dobre.

15-15
    Avšak tentoraz už return taký presný nebol a skončil v aute. Po na oboch stranách.

30-15
    Agniezska Radwańská si pomáha esom!

40-15
    Radwańská teraz servuje neskutočne! Loptičku odohrala do protipohybu súperky a má dva gemboly.

40-30
    Prvý gembol sa Poľke nepodarilo premeniť.

40-40
    A ani druhý! Dominika svojou bojovnosťou posiela tento gem do zhody!

40-A
    Skvelé! Dominika Cibulková obhodila súperku na sieti a má brejkbol!

40-40
    Ten Radwańská odvracia esom!

40-A
    Dominika Cibulková si túto výmenu zaslúžila získať a má brejkbol!

40-40
    Teraz však prišlo obhodenie súperky v podaní Poľky! Zhoda.

40-A
    Dominika skúša šťastie na sieti a tentoraz to vyšlo! Cibulková má tretí brejkbol v tomto geme!
    Dominika Cibulková v Eastbourne

Before practis.. #focus

40-40
    Aj teraz však prišla chyba, return slovenskej tenistky skončil len v sieti.

A-40
    Agniezska Radwańská strieľa tretie eso v tomto geme a má výhodu!

2:0
    Skvelo odservovaný gem v podaní Radwańskej! Tá potvrdzuje brejk z predošlej hry a vedie už 2:0.

Počasie v Eastbourne bráni dohrať posledný štvrťfinálový zápas! Hráčky sa balia a odchádzajú do šatní! Snáď toto prerušenie pomôže práve Dominike Cibulkovej.

Hráčky sú už na kurte, zápas bude pokračovať!

0-15
    Dominika Cibulková lepšie vstupuje do zápasu po prerušení, na sieti jej vyšiel krásny volej!

0-30
    Dominika skúsila dropshot, ten síce jej súperka dobehla no už nestihla správne umiestniť.

0-40
    Slovenská tenistka má šancu na prvú čistú hru zápasu.

2:1
    Radwańská chybuje na returne a tak je čistá hra skutočnosťou! Stav druhého setu je 2:1 pre poľskú tenistku.

0-15
    Dominika začína veľmi dobre aktívne aj na returne! Očividne jej tá prestávka pomohla.

15-15
    Radwańská si teraz výraznou mierou pomáha prasiatkom. Po 15 na oboch stranách.

30-15
    Return slovenskej tenistky letí ďaleko za základnú čiaru.

40-15
    Agniezska Radwańská má 2 gemboly pri svojom podaní.

40-30
    Pri hre od základnej čiary dominovala Dominika Cibulková, ktorá zatlačila svoju súperku a následne ukončil výmenu forhendovým winnerom po čiare.

3:1
    Radwańská nakoniec využíva druhý gembol, drží si svoje podanie a vedie s výhodou brejku 3:1.

0-15
    Return poľskej tenistky končí mimo kurt.

0-30
    Dominika je istejšia na forhende ako v úvode zápasu.

15-30

15-40
    Radwańská dobehla kraťas od Dominiky, no už ho nestihla správne umiestniť.

3:2
    Dominika Cibulková si po veľmi peknej výmene drží svoj servis a znižuje na 3:2. Po prestávke pôjde servovať poľská reprezentantka.

Po odohraní troch gemov sa znovu rozpršalo a tak hráčky sú nútené už druhýkrát opustiť kurt!
    Silný dážď spôsobuje v Eastbourne nepríjemnosti

Štvrtkový dážď napokon nedovolil hráčkam dohrať zápas, takže budeme pokračovať v piatok na poludnie o 12:00. Slovenke Dominike Cibulkovej by to mohlo pomôcť, pretože na boj o otočenie skóre bude potrebovať množstvo fyzických i psychických síl.

Hráčky sú už na kurte, kde sa rozcvičujú pred dnešnou dohrávkou!

0-15
    Dominika Cibulková vstupuje aktívnejšie do dnešnej dohrávky a na sieti získava fiftín.

0-30
    Aj druhý fiftín putuje na jej konto!

0-40
    Neuveriteľné! Dominike prišlo prerušenie zápasu vhod a má 3 brejkboly!

15-40
    Prvý brejkbol Radwańská odvracia kvalitným servisom.

3:3
    Dominika Cibulková využíva druhý brejkbol a berie si späť stratené podanie zo včerajška.

15-0
    Dominika vstupuje do tohto zápasu dvojchybou!

15-15
    Slovenka sa po servise vybrala na sieť, kde bekhendovým volejom ukončila výmenu, po 15.

15-30
    Cibulková vstúpila do tohto pokračovania oveľa agresívnejšie ako včera!

15-40
    Pri hre od základnej čiary dostala Dominika pod tlak svoju súperku a donútila ju chybovať.

30-40
    Slovenská tenisová jednotka chcela veľmi rýchlo ukončiť výmenu dropshotom, ktorý nebol veľmi pripravený.

3:4
    Výborne! Dominika Cibulková ide po prvý raz v tomto zápase do vedenia!
    Agniezska Radwańská pred dnešnou dohrávkou

15-0
    Aga šla po servise na sieť a tam nemala problém ukončiť výmenu.

30-0
    Dominika bola veľmi dobrá v tejto výmene, no jeden z jej forhendov skončil mimo kurtu.

40-0
    Return Dominiky Cibulkovje končí v aute a tak je tu šanca na čistú hru pre súperku.

40-15
    Čistá hra to nebude! Radwanská poslala bekhend až za základnú čiaru!

4:4
    Avšak druhý gembol už poľská tenistka premieňa a vyrovnáva stav na 4:4.

15-0
    Dominika Cibulková posiela svoj forhend hlboko do autu.

30-0
    To je zlé! Agniezska Radwańská ide do výraznejšieho vedenia na returne.
    Dominika Cibulková sa pred tromi dňami tešila zo svojej prvej tohtoročnej výhry na tráve

30-15
    Dominika zatlačila svoju súperku skvelými forhendovými údermi von z kurtu a donútila ju chybovať!

30-30
    Dominika si pomáha kvalitne umiestneným servisom, po 30 na oboch stranách.

40-30
    To je zlé! Agniezska Radwańská má pri podaní súperky brejkbol!

40-40
    Cibulková odvracia brejkbol súperky víťazným úderom z forhendu do odkrytej časti kurtu. Zhoda.

40-A
    Dominika získava druhý fiftín v rade a má výhodu.

40-40
    Dominika Cibulková dominovala v celej výmene a predvádzala svoj typický agresívny tenis, no v samom závere poslala loptičku len do siete.

40-A
    Slovenka teraz zvolila veľmi dobre prechod na sieť a tam zvládla ukončiť výmenu.

40-40
    Ani tento gembol Domi Cibulková nepremieňa, loptička letel až za základnú čiaru.

40-A
    Agniezska Radwańská kazí svoj bekhend, ktorý končí v aute.
    Hráčky pred začiatkom dnešnej dohrávky

4:5
    Tentoraz to už vyšlo! Dominika Cibulková odvrátila v tomto geme brejkbol a nakoniec si podržala servis, vedie 5:4.

15-0
    Radwańská vstupuje do gemu na udržanie sa v druhom sete veľmi aktívne.

30-0
    Teraz si Poľka výraznou mierou pomáha svojím servisom.

30-15
    Tento zápas musí byt pre divákov veľmi atraktívny! Hráčky sa snažia zo všetkých síl! Fiftín pre Slovenku.

40-15
    Teraz to Dominike na sieti nevyšlo, Radwańská má 2 gemboly na vyrovnanie.

40-30
    Prvý gembol sa jej nepodarilo premeniť na základe dobrej hry Cibulkovej.

5:5
    Priamym bodom vyrovnáva poľská reprezentantka stav druhého dejstva na 5:5.
    Pohľad na kurt, na ktorom sa zápas odohráva

15-0
    Dominika robí dnes druhú dvojchybu, celkovo tretiu v zápase.

15-15
    Výborný forhendom k čiare vyrovnáva Cibulková stav tohto gemu.

15-30
    Loptu získava Cibulková.

15-40
    Dominika si teraz veľmi dobre pomohla prvým podaním, ktoré šlo pod nohy súperky.

5:6
    Krátky return Radwańskej umožnil Dominike ukončiť výmenu smečom na sieti. Agniezska Radwańská pôjde podávať na udržanie sa v druhom sete.

15-0
    Agniezska Radwańská sa po dlhej dobe vybrala na sieť a tam forhendovým winnerom ukončil výmenu.

15-15
    Dominika Cibulková dobehla volej, ktorý spadol tesne pod sieť a nakoniec z toho bol víťazný úder, po 15.

30-15
    Obe hráčky teraz museli na sieť a tam sa podarilo poľskej tenistke obhodiť Dominiku.

40-15
    Priamy bod z podanie pre Radwańskú.

40-30
    Posledný bekhend poľskej tenistky zastavila len páska.
    Diváci si zápas užívajú

6:6
    Dominika stavila na agresívny return, ktorý však skončil v sieti. O víťazke rozhodne tajbrejk!

0-1
    Dominika si na úvod tajbrejku drží svoj servis!

0-2
    Radwańská chybuje z bekhendu a to prináša našej Dominike minibrejk!

1-2
    Radwańská získava bod priamym podaním.

1-3
    Dominika je na najlepšej ceste vyhrať druhý set!

1-4
    Víťazným forhendom presne na čiaru ide Domi do vedenia 4:1.

2-4
    Po dobrom podaní poľskej tenistky posiela Dominika svoj return len do autu.

2-5
    Agniezska Radwańská posiela svoj forhendový úder len do autu! Dominika ide servovať na víťazstvo v tomto sete.

2-6
    A tentoraz zvláda ťažkú pozíciu na sieti a má 4 setboly!

6:7
    Hneď prvý setbol Dominika zvláda. Očividne jej veľmi pomohlo včerajšie prerušenie, vrátila sa späť do zápasu! O víťazke rozhodne až tretí set.

15-0
    Radwańská vstupuje do tretieho setu esom!

15-15
    Neskutočná výmena! Radwańská sa v celej výmene len bránila. Po 15 na oboch stranách.

15-30
    Prichádza prvý dvojchyba poľskej tenistky v tomto zápase.

30-30
    Po 30 na oboch stranách.

40-30
    Agniezska Radwańská si pomáha v ťažkých chvíľach servisom.

1:0
    Dominika sa pokúsila o kraťas, ktorý skončil na sieti. Radwańská si drží svoj úvodný servis a ide do vedenia.

0-15

15-15
    Dominika Cibulková sa pokúsila obhodiť súperku na sieti no loptička skončila v tesnom aute.
    Dominika Cibulková poslala zápas do tretieho setu

15-30
    Cibulková získava ďalší fiftín a ide na servise do vedenia.

15-40
    Radwańská bola teraz v ťažkej pozícii a nedokázala vrátiť loptičku na polovicu kurtu svojej súperky.

1:1
    Dominika Cibulková si drží svoje podanie aj na začiatku tretieho dejstva a vyrovnáva stav na 1:1.

15-0

30-0
    Aj ďalší fiftín putuje na jej konto.

30-15
    V azda najdlhšej výmene zápasu dominovala slovenská reprezentantka, ktorá si počkala na chybu súperky.

40-15
    Dominika teraz trafila loptičku len rámom rakety. Radwańská má 2 gemboly.

40-30
    Radwańská sa pokúsila rozbehať si našu tenistku, no tá situáciu zvládla, vymanila sa spod tlaku a nakoniec obhodila súperku na sieti.

40-40
    Ani druhý gembol Agniezska Radwańská nepremenila a tak gem putuje do zhody.

A-40
    Radwańská si v kritickom momente pomáha servisom.

2:1
    Agniezska Radwańská si, aj keď s problémami, ale predsa drží svoj servis a ide do vedenia 2:1.

0-15
    Dominika šla cez druhé podanie, no Radwańská aj napriek tomu poslala svoj return len do autu.

15-15
    Dominika Cibulková robí nevynútenú chybu, po 15 na oboch stranách.

30-15
    Ďalší forhend slovenskej tenistky končí v tesnom aute.
    Aktuálny pohľad na kurt

40-15
    To je zlé! Dominika dominovala v celej výmene no na jej konci chybovala. Radwańská má 2 brejkboly!

40-30
    O prvý brejkbol sa Agniezska Radwańská pripravila sama vlastnou chybou.

40-40
    Dominika svojou kvalitnou agresívnou hrou odvracia aj druhý brejkbol! Zhoda.

40-A
    Dominika Cibulková získava tretí fiftín v rade a má výhodu!

40-40
    Radwańská teraz ukázala, že je právom svetová trojka. Odohrala krásny bekhendový volej na sieti.

40-A
    Priamym bodom z podania sa dostáva Cibulková k gembolu na 2:2.

2:2
    Dominika zvláda tento náročný gem v ktorom odvrátila 2 brejkboly a vyrovnáva na 2:2.

15-0

15-15
    Dominika prerušila výmenu, požiadala o jastrabie oko a to ukázalo, že loptička skončila v aute!

30-15
    Radwańská si teraz veľmi pomáha servisom.

40-15
    Return slovenskej hráčky letel až za základnú čiaru.

3:2
    Esom ukončuje Radwańská gem na servise a ide do vedenia 3:2. Teraz každá chyba zaváži a môže rozhodnúť!
    Dominika Cibulková na zábere zo včera

0-15
    Radwańská posiela loptičku len do autu.

0-30
    Víťazným úderom z forhendu sa dostáva Dominika do výraznejšieho vedenia.

15-30
    Teraz však prišla nevynútená chyba z rakety slovenskej tenistky.

15-40
    Bekhendový volej Radwańskej skončil v aute, Dominika má 2 gemboly.

3:3
    Dominika Cibulková vyrovnáva stav tretieho, rozhodujúceho setu na 3:3.

0-15
    Cibuková začína v Tildenovom geme fiftínom.

15-15
    Teraz však prišla nevynútená chyba! Po 15 na oboch stranách.

30-15
    Return slovenskej tenistky skončil na sieti.

30-30
    Dominike vyšlo perfektne skrátenie, Radwańská ho síce dobehla na loptu zastavila sieť.

40-30
    Agniezska Radwańská sa dostáva ku gembolu.

40-40
    Dominika sa nevzdáva a posiela gem do zhody!

A-40
    Slovenská tenisová jednotka posiela svoj bekhend len do siete. Radwańská má gembol.

40-40
    Dominika Cibulková vyrovnáva na ďalšiu zhodu.

40-A
    Po krásnej výmene sa dostáva ku brejkbolu, ktorý môže o všetkom rozhodnúť.

40-40
    Cibulková posiela dlhý forhend do autu. Škoda, zhoda.

40-A
    Dominika Cibulková sa dostáva k ďalšiemu brejkbolu!

3:4
    Tento brejkbol už Dominika Cibulková využíva a získava Tildenov gem!

0-15
    Dominika Cibulková šla cez druhé podanie, no Radwańská aj napriek tomu chybuje na returne.

15-15
    Slovenka sa teraz pokúsila obhodiť súperku po čiare, no tá loptičku stihla odohrať.

15-30
    Dominika doslova vydrela túto výmenu a ide do vedenia.

15-40
    Cibulková sa dostáva k dvom gembolom na potvrdenie brejku z predošlej hry!

3:5
    Dominika Cibulková premieňa po chybe súperky hneď prvý gembol a vedie 5:3. Radwańská ide podávať na udržanie sa v zápase.

0-15
    Dominika vstupuje do gemu na returne fiftínom a je veľmi blízko od víťazstva.
    Podávajúca Agniezska Radwańská

0-30
    Cibulková je dve loptičky od víťazstva!

15-30
    Teraz urobila Dominika chybu na returne.

30-30
    Slovenka teraz trafila loptičku rámom rakety, po 30 na oboch stranách.

30-40
    Dominika Cibulková sa po niečo vyše troch hodinách dostáva k prvému mečbolu!

3:6
    Hneď prvý mečbol Dominika premieňa a víťazí v tomto náročnom zápase!

Koniec zápasu

Dominika Cibulková predviedla v tomto zápase dokonalý obrat! Tento duel bol dvakrát prerušený pre nepriaznivé počasie, čo prospelo Dominike Cibulkovej, ktorá porazila za tri hodiny a tri minúty svetovú trojku Agniezsku Radwańskú!
    Na tráve postúpila už do semifinále a jej súperkou bude Mónica Puigová! (13:41:56)
    Dominika Cibulková postupuje do semifinále!