Zlaté Moravce – Clinceni 4:0 (kon.) | Karviná – Wisla Krakov 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Poprad 0:0 (zruš.)
Orenburg – Žilina 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Podbrezová 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:0 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
Úterý 05.07.2016, 17:30 • Prachovice • Přípravný zápas

Ode mne je to dnes vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (19:48:09)

Dnešní utkání sledovalo 350 diváků.

Je konec. Hosté v posledních dvou zápasech nevystřelili na branku a tak se nemůžou divit, že padli dvakrát 0:2.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:1.

90

88
    Mladoboleslavští si jdou za výhrou, nyní zahrávají přímý kop. Do konce zápasu přitom zbývá málo času na dva góly.

87
    Rohový kop pro domácí.

84
    Hostům se čas na vyrovnání krátí, navíc nemají nyní balón ve svém držení.

81
    Přímý kop domácího celku ohrozil branku Kuciaka! Ten je však pozorný a míč chytá.

78
    Mladá Boleslav se připisuje další střelu mimo branku...

76
    Podbrezová srovnává mírně procentuální držení míče, gólu se však stále nedočkala.

73
    Další akce domácích skončila sice střelou, ale nepřesnou.

71
    Ale nestalo se tak, na míči jsou zase hosté a snaží se snížit.

70
    Přímý kop domácího celku ze střední vzdálenosti může změnit stav zápasu.

67
    V pořadí dnes čtvrtou střelu na branku vyslali hráči Mladé Boleslavi! Po druhé ale Kuciak zasahuje.

65
    Na trávníku se toho moc neděje, aktuálně se drží u branky soupeře Podbrezová.

62
    Domácí mají nadále navrch a kontrolují si dvougólové vedení.

59
    Mladoboleslavští na útočné polovině uvedou míč pomocí autu zpět do hry.

57
    Po tom však domácí nedokázali ohrozit branku Kuciaka...

Jakub Kudláč

Branky: 30. Magera, 51. Chramosta

FK Mladá Boleslav: Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Šeda – Kysela, Kúdela, Čmovš, Fleišman – Jánoš, Rada – Vukadinovič, Magera, Kalabiška – Klobása
    Sestava FK Mladá Boleslav v II. poločase: Diviš – Pauschek, Hůlka, Vraštil, Keresteš – Valenta, Takács – Přikryl, Baroš, Fabián – Chramosta

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, Krivák, Kupčík, Turňa – Vajda, Peševski – Vázanko (76. Migaľa), Podio, Šafránko (68. Szczepaniak) – Rendla (61. Bernardina)
    Náhradníci: Lukáč, Lipčák, Migaľa, Pančík, Duda, Szczepaniak, Bernadina

Rozhodčí: Nenadál – Nádvorník, Vodrážka